|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
Co do meczu Belchatow- Lech... Specjalnie obserowalem starcie z Salzburgiem pod katem tego meczu i moim zdaniem Lech stracil zbyt duzo sil aby dzis mozna bylo mu spokojnie zaufac. Szczegolnie w 1 czesci spotkania to Salzburg gral pilka a Lech za nia biegal. Wiadomo, pilkarze byli "naladowani" atmosfera otwarcia nowego stadionu i dali z siebie 150%, a polskich "profesjonalistow" cechuje wlasnie to ze po takim bieganiu przez najblizsze powiedzmy 5 dni nie maja juz sil na nic. Rzadko w naszych realiach widze zeby ktorys pilkarz przebiegl przez 90minut tyle co w czwartek Peszko czy Rudnevs. W dzisiejszym meczu duzo bedzie zalezec od postawy Belchatowa. Kompletnie nie zgadzam sie z opiniami iz zespol wyjatkowo mocno sie przed rozgrywkami oslabil i bedzie walczyl o utrzymanie(przeciez wiekszosc waznych dla zespolu pilkarzy zostala). Tym bardziej ze minione kolejki pokazuja jak ekipa z Belchatowa jest mocna, a przede wszystkim zgrana. Pilkarze GKSu swietnie rozumieja sie na boisku i potrafia za pomoca 3 podan wyprowadzic szybki kontratak. Jakze to inna pilka od prezentowanej obecnie przez Legie czy Wisle... W Belchatowie nie ma wymieniania pilki miedzy obroncami przez 90%czasu posiadania pilki konczacych sie "swiecami" do przodu. Tam kazdy pilkarz wie co ma na boisku robic, widac w tej grze utarte schematy. Tak wiec nie wykluczam jakiegos przeblysku ktoregos z graczy Lecha i wygranej Kolejorza ale napewno bedzie o nia bardzo ciezko- tym ciezej im blizej bedzie konca spotkania... Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
GKS Bełchatów - Lech Poznań 2 2.65 Unibet (6/10) - Do Bełchatowa przyjeżdża Kolejorz, jeszcze w jakimś małym stopniu opromieniony zwycięstwem nad Red Bull Salzburg, ale przede wszystkim zdeterminowany, by dobrą formę przełożyć wreszcie na wygrane w lidze. A tych póki co za wiele nie ma, przez co Lech przed tym meczem znajduje się dopiero na 12. miejscu. Jacek Zieliński na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że nawet jeśli jego zespół wygra dziś oraz w zaległym spotkaniu z Polonią, wdrapie się co najwyżej na 2. miejsce w lidze i będzie tracił aż pięć punktów do pierwszej Jagiellonii. To w najlepszym wypadku, ale i tak nie jest to wymarzona dla poznaniaków sytuacja. Bełchatów przed tygodniem trochę mnie zaskoczył, ale w piątek Wisła udowodniła, że wciąż jej trochę brakuje. To jest właśnie to, co na ten moment różni Wisłę i Legię od Jagiellonii i Lecha. Ten drugi duet ma zgrany zespół, bez wielkich rewolucji przed sezonem. Dlatego też jestem głęboko przekonany, że Lech bardzo szybko zacznie regularnie wygrywać, by jeszcze jesienią deptać po piętach liderowi. I już teraz spodziewam się zwycięstwa Kolejorza. Marcin Kikut słusznie zauważył, że margines błędu został już wyczerpany, a Bartosz Bosacki podkreśla, że choć Bełchatów to trudny teren, to tam akurat Lechowi gra się dobrze. Zauważyłem, że grasz stałą progresją na porażkę GKSu niemalże w każdym meczu  No i wydaje mi się, że dziś będziesz wyjątkowo blisko przełamania złej passy (choć chyba Górnik trafiłeś, choć śniło Ci się tam zdecydowane zwycięstwo Zabrzan). Lech musi nadrabiać punktowe straty, Lech ma lepszych piłkarzy, Lech jest mistrzem Polski i Lech dawno nie przegrał w Bełchatowie ... ale też nieczęsto u Nas wygrywa, najczęściej są to undery i remisy 0-0 lub 1-1. I taki też widzę scenariusz na ten mecz w porze kotleta schabowego -> under i Lech X2, choć kursy znacznie poleciały w dół. Chciałem się wybrać na S3, ale widzę, że bilety wyprzedane, cóż, DO BOJU GKS ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
dziwna ta liga się staje  , obejrzałem przed chwilą skrót Lecha i powinni przegrać jeszcze wyżej niż Legia wczoraj. cała "wielka" trójka solidarnie zawodzi i gra w lidze piach. kawałek meczu Wisły obejrzałem - dziadostwo. Legia dramat. Lech chyba stawia na Puchary  widać że gra w lidze nie wyzwala w graczach większej adrenaliny i motywacji dzisiaj mogli spokojnie i piątką przegrać... prawie zawalili mi kupon...w zasadzie tylko cudem nie wpadło więcej bramek dla Gieksy , sytuacje mieli wyborne dziwna jest ta liga oj dziwna...być może na wiosnę nastąpi przebudzenie tych zespołów a jak nie to w Pucharach swoją wakacyjną przygodę pod tytułem Bach Bach Bach Karabach będą mieli kopciuszkowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
McDziarz tak na luźno, Wisła i Legia (niekopciuszkowie) regularnie od paru lat dostają baty w Europie z kim popadnie, więc uszanuj inne ekipy i wcale nie musi być bach bach bach. Legia pokazuje jak można wydać miliony w błoto, Wisła wydawała przez lata, teraz Ciupał odbiera co się da. Na razie nie zapowiada się że coś się zmieni, oczywiście wiosna cudów w naszej lidze jak co roku, tylko że teraz w roli głównej będzie wielka trójca.
Do zobaczenia na Łazienkowskiej w listopadzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
ale bach bach bach karabach będzie też w przypadku Wisły czy Legii , ja odnosze się do poziomu całej ligi tym stwierdzeniem. więc to nie brak szacunku z mojej strony tylko po prostu poziom ligi oceniam jako gówniany , co roku w łeb , wyjątkiem jest tu tylko Lech POZnan* który trzyma fason 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Mcdziarz ty nie mozesz zalozyc sobie tematu aby powklejac kuponiki a nie tylko jak cos trafisz pokazujesz jaka figura jestes? A gdzie sa kupony ktore na pewno miales z lechem x2 ? Pewnie jakby mecz skonczyl sie remisem pare kuponow bys dokleił? Nie pisze tego z zazdrosci tylko ile mozna pisac tobie w kolo jedno i to samo Bez pozdrowien i zapraszam w piatek do Łodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
no wlasnie McDziarz przemyslen gratuluje ale jakie znaczenie ma wklejony kupon po fakcie z nie podanym typem, bo wczesniej widzialem typ na Lecha X2 a druga sprawa jesli wygrywasz jak np po Hiszpanii mistrzem swiata ponad 40000 to czemu dopytujesz sie o bonusy rzedu kilkudziesieciu zlotych a chyba wies ze bonus to u profesjonalnego gracza tylko potencjalne klopoty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
d
prawie zawalili mi kupon...w zasadzie tylko cudem nie wpadło więcej bramek dla Gieksy , sytuacje mieli wyborne
dziwna jest ta liga oj dziwna...
PRAWIE?
przeciez pisales x2 na Lecha wiec Ci zawalili kupon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
no wlasnie McDziarz przemyslen gratuluje ale jakie znaczenie ma wklejony kupon po fakcie z nie podanym typem, bo wczesniej widzialem typ na Lecha X2 a druga sprawa jesli wygrywasz jak np po Hiszpanii mistrzem swiata ponad 40000 to czemu dopytujesz sie o bonusy rzedu kilkudziesieciu zlotych a chyba wies ze bonus to u profesjonalnego gracza tylko potencjalne klopoty chodzi o ten bonus z Tobet ? otóż nawet taki bonus nawet "marne" 100 pln traktuj jako nieregularne wzmocnienie ja wpłaciłem 333 pln dopisali mi 99 z tych wpłaconych 440 ugrałem już 25 000. czyli ten "marny bonus" jakby nie było to 5700 udziału w zysku końcowym ! zacząłem od Pucharu Polski : za 333 + 99 bonus tripel : Pogoń-Legia 2 Świt-Śląsk 2 Dolcan-Wisła 2 WYGRANA 2073dalej : 2073 dubel Lecce - Parma x2 SC Freiburg - FC Schalke 04 x2 wygrana : 4.262,50co prawda kasa fizycznie zostaje w Tobet bo trzeba dokończyć obrót ale dalej cisne powyższą kwotę w Bet365 całość idzie na Legia-Lech 1x 1,55 Cracovia-Arka 1x 1,35 Bolton-MU x2 1,11 Caen v Bordeaux(+1,5) 2 1,11 GKS Bełchatów-Wisła(+1,5) 2 1,125 wygrana 12360kolejny kupon Juventus v Cagliari typ Juve w azji +1 ; + 0,5 12000 > wygrana 13320 kolejny kupon : dubel Auxerre-Real Madryt x2 1,15 Partizan-Arsenal(+0,5 ; +1 ) 2 1,11 12000 > wygrana 15318kolejny kupon Rubin Kazan-Barcelona x2 1,175 15000 > wygrana 17625no i wczorajszy kupon który tu wkleiłem a został usunięty : Schalke +1,5 Lech +1,5 Polonia W +1,5 15000 > wygrana 21000 x2 niestety nie weszło do śmieci lądują trzy kupony po 500 pln , a szkoda bo były na nich Lechia x2 2,0 , Polonia x2 1,43 , ŁKS x2 1,28 w różnych wariantach stan konta w bet365 24100 w Tobet 5130 ( konieczność dokończenia obrotu ) Jak widzicie tutaj bonus potraktowałem jako zabawę , typy raczej dosyć lamerskie , głównie na faworytów , po kilka meczów na kuponie nieraz , nie gra się tak. aczkolwiek ta odskocznia od normalnego grania to był ciekawy eksperyment. Nie chwalę się odpisuję tylko na zaczepną uwagę po co mi był "marny" bonus w wysokości 100 pln. jak widać czasem nawet po tak "śmieszne" pieniądze warto się schylić... 333 pln > 5130 + 24100(-4300) = 2493024930/333 stopa zwrotu ~ 7500%
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
powiem krótko: skończ pierdolić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
powiem krótko: skończ pierdolić  
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
powiem krótko: skończ pierdolić  ktoś pyta z ironią po co mi marne 100 złotych bonusu skoro na typie Hiszpania mistrz świata wyjąłem kilkadziesiąt kafli , to odpowiadam , dla mnie te pieniądze nie śmierdzą , 100 pln to nie są psie pieniądze. a przykład sowitej wygranej jest tu koronnym przykładem. takie wygrane to niezwykła rzadkość , nie przypominam sobie bym kiedykolwiek wcześniej z tak niskiej kwoty tak zwielokrotnił kapitał. teoretycznie zwielokrotnienie początkowej stawki 75 razy to jakieś 100/75 = 1,33% szans. prosto rozumując jak 1 do 75 , nikłe szanse stąd pewnie twoje niedowierzanie , chyba że wyrażeniem "skończ pierdolić" podmiot liryczny miał coś innego na myśli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
powiem krótko: skończ pierdolić   zagorzały kibicu Legii....Twoja strategia gry interesuje pewnie wielu forumowiczów i od tego jest dział PP... a co do Legii i jej mistrzostwa, bo to przecież Twoja peffka przedsezonowa to czy już puściłeś kontrę czy też dalej łudzisz się, że Legia będzie mistrzem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Do napadu na kibiców ŁKS doszło wczoraj ok. godz.21 na ul. Rudzkiej w Łodzi. Wg. świadka zdarzenia duża grupa pseudokibiców Widzewa, uzbrojonych w pałki zatrzymała samochody wracających z meczu fanów ŁKS. Doszło do pobicia, a auta zostały zdemolowane. Policja dostała jedno zawiadomienie, od 'postronnej' kobietydla zainteresowanych link : http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8462351,Lodz__Bojka_pseudokibicow__zniszczone_samochody.html a juz myslalem ze sie w Łodzi troche uspokoilo pod tym katem a jednak chyba nie bylem wtajemniczony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
powiem krótko: skończ pierdolić   zagorzały kibicu Legii....Twoja strategia gry interesuje pewnie wielu forumowiczów i od tego jest dział PP... a co do Legii i jej mistrzostwa, bo to przecież Twoja peffka przedsezonowa to czy już puściłeś kontrę czy też dalej łudzisz się, że Legia będzie mistrzem? On jest niereformowalny żyje w przekonaniu ze jest najlepszym graczem na mecz.pl i wkleja prawie kazdy trafiony kuponik aby poprawić swoje ego Mcdziarz zaloz temat w pp pokaz wszystkim jaki dobry jestes przed meczami a nie po może wtedy zyskasz większy szacunek bo na razie wszyscy po tobie jadą ale widac dla ciebie to normalka PS sorki że we wczesniejszej wiadomosci użyłem małej nazwy do Lecha bo nawet wrogów powinno sie szanować ale ciebie dzieciaku NIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Do napadu na kibiców ŁKS doszło wczoraj ok. godz.21 na ul. Rudzkiej w Łodzi. Wg. świadka zdarzenia duża grupa pseudokibiców Widzewa, uzbrojonych w pałki zatrzymała samochody wracających z meczu fanów ŁKS. Doszło do pobicia, a auta zostały zdemolowane. Policja dostała jedno zawiadomienie, od 'postronnej' kobietydla zainteresowanych link : http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8462351,Lodz__Bojka_pseudokibicow__zniszczone_samochody.html a juz myslalem ze sie w Łodzi troche uspokoilo pod tym katem a jednak chyba nie bylem wtajemniczony  Inzaghi u nas nie bedzie normalnie jeszcze długo Na miescie od dłuzszego czasu najazdy na bałutach retkini i widzewie , polowanie po meczach . Apogeum będzie podczas euro i uwierz mi ze temat hooligans bedzie czesto wazniejszy niz piłkarski
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
cieszcie sie Panowie, ze w Krakowie nie mieszkacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
cieszcie sie Panowie, ze w Krakowie nie mieszkacie  craax wcale nie uwazam ze u was jest gorzej , no moze poza tym ze sprzet wchodzi w gre ale tak naprawde ile w tym jest prawdy to nie wiem bo na logike przy jakijes tam ilosci ustawek ze sprzetem nie ma mozliwosci zeby nie bylo ofiar liczonych w dziesitakach na przestrzeni roku a tak naprawde takie sytuacje sa bardzo sporadyczne Poza tym Łódz i Krakow to jedyne miasta w Polsce gdzie kibice sa rozłozeni w miare rownomiernie co stanowi glowna przyczyne takiego a nie innego stanu rzeczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Do napadu na kibiców ŁKS doszło wczoraj ok. godz.21 na ul. Rudzkiej w Łodzi. Wg. świadka zdarzenia duża grupa pseudokibiców Widzewa, uzbrojonych w pałki zatrzymała samochody wracających z meczu fanów ŁKS. Doszło do pobicia, a auta zostały zdemolowane. Policja dostała jedno zawiadomienie, od 'postronnej' kobietydla zainteresowanych link : http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8462351,Lodz__Bojka_pseudokibicow__zniszczone_samochody.html a juz myslalem ze sie w Łodzi troche uspokoilo pod tym katem a jednak chyba nie bylem wtajemniczony  Inzaghi u nas nie bedzie normalnie jeszcze długo Na miescie od dłuzszego czasu najazdy na bałutach retkini i widzewie , polowanie po meczach . Apogeum będzie podczas euro i uwierz mi ze temat hooligans bedzie czesto wazniejszy niz piłkarski Ciekawie to bedzie za tydzien w piatek jak do Was przyjedziemy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
sporadyczne ? hehe przeczytaj raport szpitali z zeszlego roku, 2 osoby dziennie z ranami klutymi,rabanymi,cietymi itd (liczac srednia na 365 dni) - zostanmy w takim razie przy tym, po drugie to nie jest forum od takich spraw i wcale radosny z tego powodu nie jestem a wiem, ze Łódż to tez bardzo duza 'oaza nienawisci'
ps : u nas nie ma ustawek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|