Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 28 1 2 22 23 24 25 26 27 28
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
Originally Posted by Yuri Orlov
Panowie możecie polecić dobre stronki do ściągania mp3? Kiedyś miałem fajne takie, wpisywało się tytuł i wykonawce i wywalało tego parę pozycji, download i go...

http://mp3.teledyski.info/

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
mial ktos okazje spac w Mediolanie? Poszukuje jakiegos fajnego, taniego hostelu na jedna noc. Glownie zalezy mi na cenie, ale i by miejscowka nie byla jakos strasznie odpychajaca wink

jest ktos w stanie cos polecic?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Yuri Orlov
Panowie możecie polecić dobre stronki do ściągania mp3? Kiedyś miałem fajne takie, wpisywało się tytuł i wykonawce i wywalało tego parę pozycji, download i go...
http://www.filestube.com/

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
kurcze byłem dzisiaj w sts-ie odebrać wygraną LM jak wiadomo ładnie siadała ,niecały tysiąc do pobrania a pani mi mówi że nie da rady wypłacić i że trzeba czekać. Myślałem że czekać do wieczora co najwyżej do jutra a ona mówi że najlepiej po weekendzie. Mieliście taką sytuację? Czy tylko w tym punkcie mogę odebrac wygraną?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
tylko w tym punkcie i niestety przez takie sytuacje musiałem przestać grać w sts bo zdarzało się tak za każdym razem w moim przypadku..

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
oki dzięki za info. no to dupa w sobote koło 15 spróbuję odebrać,no i cóż też sts-om mówię papa

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by juancarlos
mial ktos okazje spac w Mediolanie? Poszukuje jakiegos fajnego, taniego hostelu na jedna noc. Glownie zalezy mi na cenie, ale i by miejscowka nie byla jakos strasznie odpychajaca wink

jest ktos w stanie cos polecic?

ile chce wydać ???

tutaj masz ostelli ( hostele )
http://www.hostels.st/it/italy/milan/hostel-index.html

tutaj tanie hotele
http://www.hostels.st/it/italy/milan/hotel-index.html

pozdrowił.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Szukam jakiegoś hostelu we wrocławiu z tym że z łazienką w pokoju. Pomoże ktoś?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Szukm jakiegos TV. Myslalem o takim modelu Samsung UE40C6000. Czy ktos posiada i mzoe sie wypowidziec ? Szczerze szukam 42' ale i 40 mzoe byc. Moze powiem czego potrzebuje. Mianowicie TV bedzie sluzyl mi do ogladania raczej wieczorami, jakies filmy, mecze itp. pograc czasem na nim na XBOX 360. Nie wiem czy ten model nie bedzie mial zbyt ,,zywych'' kolorow tzn. zeby nei wygladaly na zbyt sztuczne.
Chetnie poslucham opinii wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
witam, czy w szkolnictwie wyższym np na 3 roku pisząc licencjat nie powinien być jeden dzień wolny? NA 3 roku podkreślam.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Jakby ktoś miał jakieś pokoje gościnne, kwatery prywatne to zapraszam na moją stronę (http://e-urlop.org), pierwsze pół roku wyświetlania oferty gratis.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Self-Confident
witam, czy w szkolnictwie wyższym np na 3 roku pisząc licencjat nie powinien być jeden dzień wolny? NA 3 roku podkreślam.
W pracy? Czy jak? Wolny od zajęć? Nie musi być...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
W tygodniu jeden dzien wolny od zajec o to mi chodzi.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Szukam internetu na okres max 2-3 miesięcy do laptopa. Nie będzie od nadmiernie wykorzystywany, lecz tylko od czasu do czasu, więc może być z jakimś tam limitem transferu.

Jest możliwość wzięcia czegoś takiego na czas nieokreślony u operatorów komórkowych?

Wiem, że wszystko można samemu znaleźć, ale będę to robił dopiero wieczorem, jestem zawalony robotą, a od poniedziałku muszę już mieć. A może ktoś akurat siedzi w temacie i mógłby pomóc?

Będę wdzięczny piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Musisz miec modem usb (nowki na allegro za 120zł, uzywki z 50zł)
Orange free na karte doladowujesz za 50zł dostajesz gratis 2gb na transfer, a te 50zl mozesz wygadac albo sprzedac jako przelew sms na allegro za ok 35zł.
Play online na karte 30zl na 28dni 2gb (nic nie zostaje na rozmowy).
Sa jeszcze blueconnect ery i iplus plusa ale o wiele gorsze ilosci danych.

Przede wszystkim musialbys najpierw sprawdzic zasieg w domu.
Przykladowo u mnie play dziala super po HSDPA czyli 3,6mb, za to Orange juz tylko po EDGE czyli 384kb a to juz nieco dosc slabo.

Zalezy jaki nadajnik masz blisko domu wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Aha, telefon tez moze posluzyc jako modem jesli to na krotki okres wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Może ktoś polecić fora jak darkwarez czy peb..? Głównie chodzi mi o gry na wii..

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by agr1
Musisz miec modem usb (nowki na allegro za 120zł, uzywki z 50zł)
Orange free na karte doladowujesz za 50zł dostajesz gratis 2gb na transfer, a te 50zl mozesz wygadac albo sprzedac jako przelew sms na allegro za ok 35zł.
Play online na karte 30zl na 28dni 2gb (nic nie zostaje na rozmowy).
Sa jeszcze blueconnect ery i iplus plusa ale o wiele gorsze ilosci danych.

Przede wszystkim musialbys najpierw sprawdzic zasieg w domu.
Przykladowo u mnie play dziala super po HSDPA czyli 3,6mb, za to Orange juz tylko po EDGE czyli 384kb a to juz nieco dosc slabo.

Zalezy jaki nadajnik masz blisko domu wink

Dzięki piwo

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by BZYCZEK
Brat prosił aby pomóc mu w gierce

http://classic.playforyourclub.com/play16.php

wybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać....
Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć
Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt.

KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00


Witam.Jak co tydzień przypominam o gierce.Jesli ktos machwilke prosze o wsparcie brata<maniaka> grin

Pozdrawiam

Podbijam piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Może wydać się trochę dziwne, ale potrzebuje strony gdzie mogę wpisać jakąś datę z godziną, a ta wygeneruje mi specjalną stronę gdzie będę mógł śledzić ile jeszcze zostało, godzin, minut, sekund itp.:-) Jest w ogóle coś takiego ? Google pomogło mi znaleźć tylko rożne skrypty do wrzucenia na własną stronę, a takie coś nie jest mi potrzebne...

Strona 24 z 28 1 2 22 23 24 25 26 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, kamel, forty, burbon, rafal08, Lukasz111, betowiec, JelineK, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,873 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1