|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
Stanlej na zagrywke ! Już !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
USA po wygraną !!!!  Nie obstawiałem tego, ale bardzo chce odpadniecia Włochów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
uroki qcz, nagle ktoś zamilkł, pewnie kolację robi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Kuba straszne meczarnie, ale Hiszpanie pomagaja ciagle..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
uroki qcz, nagle ktoś zamilkł, pewnie kolację robi. craax? ;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
uroki qcz, nagle ktoś zamilkł, pewnie kolację robi. craax? ;d lubię i szanuje Craaxa, ale on zawsze znika jak nie idzie po jego myśli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
uroki qcz, nagle ktoś zamilkł, pewnie kolację robi. craax? ;d lubię i szanuje Craaxa, ale on zawsze znika jak nie idzie po jego myśli  A ja nie znam craaxa, ale wiem, ze nie musialby znikac, gdyby tylko nie robil z siebie idioty nakrecaniem tego balonika w postaci USA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2010
Posty: 38 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
uroki qcz, nagle ktoś zamilkł, pewnie kolację robi. craax? ;d lubię i szanuje Craaxa, ale on zawsze znika jak nie idzie po jego myśli  A ja nie znam craaxa, ale wiem, ze nie musialby znikac, gdyby tylko nie robil z siebie idioty nakrecaniem tego balonika w postaci USA. Dlaczego tak nie kulturalnie ? USA IZI !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2010
Posty: 38 |
zagralem dwa zdarzenia jedno o kursie 1.91 i to juz weszlo. to drugie to po kursie 2.00 wlochy po ich pierwszym secie.
zagrane za 162 i pol funta do wygrania nieco ponad 600
jak to najlepiej skontrowac?
po jakim kursie i za ile?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
zagralem dwa zdarzenia jedno o kursie 1.91 i to juz weszlo. to drugie to po kursie 2.00 wlochy po ich pierwszym secie.
zagrane za 162 i pol funta do wygrania nieco ponad 600
jak to najlepiej skontrowac?
po jakim kursie i za ile? Jesli masz teraz np w Tobet 3.8 na Usa win to musisz zagrac za 89 F na Usa zeby byc na +80 F zresztą https://www.mecz.pl/kalkulator.php
Last edited by Ci±gutka; 06/10/2010 05:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2008
Posty: 3,183
Roberto Carlos
|
|
Roberto Carlos
Dołączył: May 2008
Posty: 3,183 |
Kuba jeszcze jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Kuba 2-1, musiałby być do 19 by wjechał under. Ale grunt to te -1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Siema, mlodyLewy  Dopiero wróciłem do chacjendy i zobaczyłem, że Serbia ładnie poszła. Jako podpórkę na majstra Serbii, mam Włochów i zależy mi, aby wygrali dziś. Ale nie o tym chciałem napisać... Walnąłeś kolejny cytat z Kilera. Czy to Twój ulubiony film czy tylko widziałeś go 44 razy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
USA jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Siema, mlodyLewy  Dopiero wróciłem do chacjendy i zobaczyłem, że Serbia ładnie poszła. Jako podpórkę na majstra Serbii, mam Włochów i zależy mi, aby wygrali dziś. Ale nie o tym chciałem napisać... Walnąłeś kolejny cytat z Kilera. Czy to Twój ulubiony film czy tylko widziałeś go 44 razy?  tyson i mlodylewy rzucający cytaty z kilera to już klasyka  A jednak wystarczy, że nie będzie na przewagi by był under 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
ile usa prowadzilo w 2 secie ze tak wszyscy narzekaja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2010
Posty: 38 |
zagralem dwa zdarzenia jedno o kursie 1.91 i to juz weszlo. to drugie to po kursie 2.00 wlochy po ich pierwszym secie.
zagrane za 162 i pol funta do wygrania nieco ponad 600
jak to najlepiej skontrowac?
po jakim kursie i za ile? Jesli masz teraz np w Tobet 3.8 na Usa win to musisz zagrac za 89 F na Usa zeby byc na +80 F zresztą https://www.mecz.pl/kalkulator.php szczerze mowiac nie ogarniam jeszcze tego. Dla utrudnienia dodam, ze na jeszcze jednym singlu mam to za 85 funtow po 1.40 przed meczem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|