|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
To jedziemy, ostatni dzień walki o miejsca w półfinałach:
17:00 Russia vs Argentina 1.25 3.75 17:00 Brazil vs Germany 1.20 4.33 21:00 Italy vs France 1.20 4.33 21:00 Cuba vs Bulgaria 1.61 2.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Kuba + Niemcy +2,5  Moje skromne propozycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Niemcy +2,5 też biorę, a może nawet +1,5  Kuba to wariaty jak wczoraj pisałem, z Bułgarią równy mecz sie zapowiada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Włosi dziś muszą wygrać czy wystarczą 2 sety wygrane ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Według mojej opinii "być może mało obiektywnej" delikatnie lepiej wyglądają Kubańczycy. Dlatego pójdzie typ na nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Niemcy + 2.5, Argentyna + 2.5 i może Włochy na podbicie kursu ale niekoniecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Tyle , że kubańczycy psychicznie są słabi. Łatwo ich złamać , a wtedy jest po grze. Zwłaszcza że Bułgarzy mają niezłą zagrywkę a kubańczycy są słabi w przyjęciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Czyżby Kuba miała słabą zagrywkę? Równie dobrze swoimi bombami są w stanie odrzucić Bułgarów. Co do psychiki to tu bym się sprzeczał która drużyna ma słabszą.  Na Bałkanach też są niestabilni emocjonalnie ludzie  Ja tu liczę najbardziej na słabe spotkanie w wykonaniu rozgrywającego Bułgarów, zdarza mu się nie błyszczeć w ważnych meczach. Pożyjemy zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Niemcy +2,5 Argentyna +2,5 Bulgaria +1,5 i powinno byc izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Czyżby Kuba miała słabą zagrywkę? Równie dobrze swoimi bombami są w stanie odrzucić Bułgarów. Co do psychiki to tu bym się sprzeczał która drużyna ma słabszą.  Na Bałkanach też są niestabilni emocjonalnie ludzie  Ja tu liczę najbardziej na słabe spotkanie w wykonaniu rozgrywającego Bułgarów, zdarza mu się nie błyszczeć w ważnych meczach. Pożyjemy zobaczymy. Jak jest ze spotkaniem Włoch i Francji ? Włochom potrzebne jest zwycięztwo czy 2 sety wygrane , nie za bardzo się orientuje w tych punktach .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Czyżby Kuba miała słabą zagrywkę? Równie dobrze swoimi bombami są w stanie odrzucić Bułgarów. Co do psychiki to tu bym się sprzeczał która drużyna ma słabszą.  Na Bałkanach też są niestabilni emocjonalnie ludzie  Ja tu liczę najbardziej na słabe spotkanie w wykonaniu rozgrywającego Bułgarów, zdarza mu się nie błyszczeć w ważnych meczach. Pożyjemy zobaczymy. Jak jest ze spotkaniem Włoch i Francji ? Włochom potrzebne jest zwycięztwo czy 2 sety wygrane , nie za bardzo się orientuje w tych punktach . Włochy muszą wygrać. Albo odrobić stratę 30 małych pkt do USA więc to nierealne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
W grupie O ( usa, ita, fra) - wychodzi zwyciezca meczu ita vs. fra W grupie P (rus, arg, srb) - wyszli segowie bez wzlędu na wynik meczu arg vs tus W grupie Q (bul, cub, esp) - wychodzi zwyciezca meczu bul vs. cub W grupie R (bra,nie,cze) - wychodzi zwyciezc meczu bra vs ger
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
hola hola w grupie O to francja na pewno nie wyjdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wychodzi USA albo Italia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
hola hola w grupie O to francja na pewno nie wyjdzie Przepraszam moj błąd. masz racje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Niemcy seta powinni ugrać z Brazylią, i chyba to by było na tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Wiem , że to nie wątek piłka ręczna ale tam jest dość cicho, więc spytam tutaj. Zauważyłem spotkanie z niezłym kursem chodzi o mecz LM Kaddeten - Valladolid - mój typ ( X2). Jak dla mnie jakis dziwny jest ten kurs dałbym maks z 1.45 a tu widzę 2.0 na valladolid z x będzie 1.56. Ktoś może się zna i wypowie sie o tym meczu ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
żabojady dalej osłabione?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|