|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Kurs juz 1.8.Ja proponuje rozpis 2/4 na 3 remisy + jakis pewniak(np.Fotex) A nuz siądzie.Olimpia Piekary nóz na gardle,ale kurs za niski.Wisła Pulawy-Zagłębie raczej 1x. Najważniejszy mecz Kiper -AZS 1x,ale kurs na 1 juz 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
nie 1.65 a 1.5 ostro w dół....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13 |
Witam!! k....sprwdzalem w baw okolo 15 i nie bylo jeszcze polskiej pilki recznej.Pozniej przeczytalem komentarz super fachowca pana palazzi ale dostalem tylko 1.6 za mecz piotrkowianin-gdansk.Oczywiscie zagralem 1.6 tez sporo.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Czy w ten weekend sa tylko 3 mecze czy BAW sie ociąga z wystawieniem kursów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717 |
pamietajcie o tym ze analitycy firm bukmacherskich takze zagladaja na te frum, i widzac takie komentarze nie dziwcie sie ze kursy spadaja, ponadto kursy spadaja wraz z zainteresowanie i iloscia zagranych pieniedzy na dane zdarzenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18 |
dobra w baw olimpia piekary slaskie 1 @1.4 ktora ostatnio minimalnie przegrala z plockiem prowadzac do przerwy, wczesniej rowniez minimalnie ulegli chrobremu, sztab szkoleniowy olimpii dostal od zarzadu ultimatum musza zdobyc w 3 kolejnych meczach 4 pkt a z Miedzia powinno im pojsc gladko, legniczanie na wyjazdach w zasadzie nie istnieja, stawka 10/10 baw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Betandwin wystawił 3 mecze na I kolejke rundy rewanżowej naszej ekstraklasy i znowu duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Piotrkowianin Kiper - AZS Gdańsk
Analityk BAW najprawdopodobniej tradycyjnie zastosował taktyke "tabela". Piotrkowianin ostatnie miejsce w Serie A , akademicy z Gdańska 8 miejsce,dodatkowo Kiper u siebie ,a więc wystawię kursy po równo czyli po 1.90...
Jakże to mylne rozumowanie !!
Piotrkowianin zajmuje ostatnie miejsce w tabeli,ale to nic nie oznacza ! Dla mnie osobiście Kiper ma lepszy skład , lepszych zawodników i jeśli naprawdę przyłożą się do gry to potrafią rozegrać dobre zawody. Weźmy choćby pod lupę mecz z Wisłą Płock ( i to jeszcze Wisłą,bez kontuzjowanych zawodników ) ,z którą to przegrali nieszczęśliwie jedną bramką po rzucie Tomka Palucha. Idźmy dalej : potrafili wygrać u siebie ze Śląskiem Wrocław,który do outsiderów naszej ekstraklasy nie należy.
Kolejna sprawa : z kim jak z kim ,ale Piotrkowianin jeśli chce opuścić ostatnie miejsce w tabeli , musi takie mecze jak z młodzieżą z Gdańska wygrywać !
Ostatnie rzecz : czemu Piotrkowianin miałby przegrać z Gdańszczaninami skoro w I kolejce wygrał z nimi na wyjeździe 25:23 ?
Mecz meczowi nie równy , ale według mojego skromnego zdania , nie widzę tu innej możliwości niż
Piotrkowianin Kiper @ 1.90 niestety Kiper rozegrał najsłabsze spotkanie w historii swoich występów w ekstraklasie. Przegrał 21:33 - ale wynik nie oddaje w żaden sposób tego co działo się na boisku. AZS w 22 minucie prowadził już 16:4 i gdyby chciał zagrać do ostatnich minut na maksa to piotrkowska drużyna chyba spaliłaby się ze wstydu. Kiper grał żenująco - myślę, że na następny tydzień pewny typ to zwycięstwo Travelanda - mecz odbędzie się również w Piotrkowie - sobotę. W Kiperze może dojść do zmiany trenera, jeśli będę coś wiedział na pewno napiszę. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868 |
Betandwin wystawił 3 mecze na I kolejke rundy rewanżowej naszej ekstraklasy i znowu duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Piotrkowianin Kiper - AZS Gdańsk
Analityk BAW najprawdopodobniej tradycyjnie zastosował taktyke "tabela". Piotrkowianin ostatnie miejsce w Serie A , akademicy z Gdańska 8 miejsce,dodatkowo Kiper u siebie ,a więc wystawię kursy po równo czyli po 1.90...
Jakże to mylne rozumowanie !!
Piotrkowianin zajmuje ostatnie miejsce w tabeli,ale to nic nie oznacza ! Dla mnie osobiście Kiper ma lepszy skład , lepszych zawodników i jeśli naprawdę przyłożą się do gry to potrafią rozegrać dobre zawody. Weźmy choćby pod lupę mecz z Wisłą Płock ( i to jeszcze Wisłą,bez kontuzjowanych zawodników ) ,z którą to przegrali nieszczęśliwie jedną bramką po rzucie Tomka Palucha. Idźmy dalej : potrafili wygrać u siebie ze Śląskiem Wrocław,który do outsiderów naszej ekstraklasy nie należy.
Kolejna sprawa : z kim jak z kim ,ale Piotrkowianin jeśli chce opuścić ostatnie miejsce w tabeli , musi takie mecze jak z młodzieżą z Gdańska wygrywać !
Ostatnie rzecz : czemu Piotrkowianin miałby przegrać z Gdańszczaninami skoro w I kolejce wygrał z nimi na wyjeździe 25:23 ?
Mecz meczowi nie równy , ale według mojego skromnego zdania , nie widzę tu innej możliwości niż
Piotrkowianin Kiper @ 1.90 Niestety Kiper rozegrał wczoraj najsłabsze spotkanie w historii swoich występów w ekstraklasie. Wynik 21:33 nie oddaje tego co działo się na boisku bo gdańszczanie w 23 minucie prowadzili już 16:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> i gdyby chcieli grać do końca na maksa to mogli wygrać nawet różnicą 20 bramek. Znakomicie grał Bartosz Jachlewski - 9 bramek - wszystkie po szybkich kontrach. Kiper, jeśli nie zmieni nic w swojej grze, spadnie do pierwszej ligi. Podobno ma być zmiana trenera i to już w tym tygodniu, ale czy to coś da? Moim zdaniem jeden z najpewniejszych betów na następny weekend to wygrana Travelanda w Piotrkowie - mecz w sobotę o 18:00. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Witam !
Kończę chyba podawania typów na polską ligę ,bo naprawdę po tym co zrobił ten je*** Piotrków , to idzie się tylko pochlastac !
Wydawało mi się ,że ten mecz mam dokładnie "przerobiony",a tu proszę bardzo...wszystkie analizy idą w łeb jeśli drużyna tak się zaprezentuje jak Kiper.
Szkoda gadac,wtopilem sporo grosza,a przeze mnie pewnie i kilku z Was... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Last edited by palazzi; 04/12/2005 23:16.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oj palazzi nie załamujta się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przede wszystkim to że Kiper padł to nie twoja wina, a to że padliśmy razem z nim to też każdego decyzja z osobna. Raz niewchodzi - potem dwa razy wejdzie. Będzie dobrze bo dobrze wykonujesz swoją misję - pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Oj palazzi, daj spokój - nie da się wszytskiego trafiać. A to że popłynęli inni niż ty (np. ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) to jest każdego własna decyzja. Każdy się decyduje sam co chce grać a co nie. A ty rób dalej co robisz - bo to jest dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868 |
Witam !
Kończę chyba podawania typów na polską ligę ,bo naprawdę po tym co zrobił ten je*** Piotrków , to idzie się tylko pochlastac !
Wydawało mi się ,że ten mecz mam dokładnie "przerobiony",a tu proszę bardzo...wszystkie analizy idą w łeb jeśli drużyna tak się zaprezentuje jak Kiper.
Szkoda gadac,wtopilem sporo grosza,a przeze mnie pewnie i kilku z Was... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Kiper, teraz to już pewne, zagrał przeciwko trenerom. Para Kamiński - Jędraszczyk została zwolniona. Nowy następca bedzie dopiero znany po 1 stycznia, więc chyba w najbliższą sobotę trzeba grać na Traveland Olsztyn. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy istnieje live do polskiej piłki ręcznej? Z góry dziękuję za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13 |
Witam!!! Palazzi wszystkiego trafiac nie mozna!!!!!!!!Nic sie nie stalo!!!Czekam na twoje kolejne typy!!Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
W B&W kurs na Vive 1.80 - dla mnie wysoki, nawet biorąc pod uwagę mecz pucharowy z Duńczykami w sobotę.
13 ostatnich meczów Vive z Zagłębiem 2005-09-17 KS VIVE Kielce - MKS Zagłębie Lubin 28 - 23 2004-11-27 MKS Zagłębie Lubin - KS VIVE Kielce 27 - 24 2004-09-11 KS VIVE Kielce - MKS Zagłębie Lubin 32 - 24 2004-08-20 MKS Zagłębie Lubin - KS VIVE Kielce (tow.) 18 - 20 2004-04-28 KS VIVE Kielce - MKS Zagłębie Lubin 37 - 25 2004-04-03 MKS Zagłębie Lubin - KS VIVE Kielce 27 - 29 2004-03-31 KS VIVE Kielce - MKS Zagłębie Lubin (PP ) 32 - 29 2003-12-05 KS VIVE Kielce - MKS Zagłębie Lubin 25 - 17 2003-09-19 MKS Zagłębie Lubin - KS VIVE Kielce 22 - 27 2003-05-03 KS VIVE Kielce - MKS Zagłębie Lubin 30 - 27 2003-03-29 MKS Zagłębie Lubin - KS VIVE Kielce 27 - 30 2003-03-08 MKS Zagłębie Lubin - KS VIVE Kielce 24 - 34 2002-11-09 KS VIVE Kielce - MKS Zagłębie Lubin 26 - 15
Dziś 3 mecze, a w temacie cisza, co to tylko baby grają? ;-)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
AZS AWFiS Gdansk - Wisla Pulawy 1,50 12,00 2,35 MMTS Kwidzyn - Chrobry Glogow 1,50 12,00 2,35 Piotrkowianin Kiper - Traveland Olsztyn 1,65 11,00 2,00 Slask Wroclaw - Olimpia Piekary SL 1,50 12,00 2,35
Już za 2 dni kolejne mecze ja postawie na wszystkie
AZS AWFiS-Puławy 1 Puławy ostatnio grają słabiutko a Gdańszczanie po meczu w piotrkowie są na fali
MMTS-Chrobry 2 Chrobry w tym sezonie gra naprawde dobrze i myślę że z MMTS-em sobie poradzi mimo że w Głogowie wygrali tylko jedną bramką
Piotrkowianin-Traweland 2 po ostanim meczu gracze Piotrkowianina zostali bez trenera i wydaje mi się że ta sytuacja wpłynie na wynik tego meczu
Śląsk-Olimpia Śląsk ostatnio przegrał z Głogowaem a Olimpia wygrała z Miedzią ale ze względu na to że Śląsk gra u siebie a zespoły są obok siebie w tabeli to wydaje mi się żę jednak Śląsk wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b]Dzis polecam Handi +6.5 na Miedź Legnica z Płockiem .. Legniczanie mocno nastawieni i zmotywowani .. a Płock zawsze miał z naszą Miedzianka ciężko .. W pierwszym meczu Wisła wygrała u siebie 5 bramkami ... trener jak i zawodnicy Miedzi .. po cichu mówią o remisie... co bedzie ogromnym sukcesem ... ..ja zagrałem [color:"blue"]5/10 .. na Miedź +6.5 ..oraz 3/10 over 58.5 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> PS: wybieram sie na ten meczyk ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
W weekend gra ostatnia kolejka przed świętami naszej rodzimej ekstraklasy,a więc czas na "świątecznego typa",żeby było za co prezenty kupić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Olimpia Piekary Śląskie - MMTS Kwidzyn
Długo zastanawiałem się nad tym meczem i z której strony bym nie patrzył , nie widzę takiej możliwości żeby Kwidzyn wywiózł choćby jeden punkt z Piekar Śląskich...
1.Olimpia po "ultimatum" jakie dostały od działaczy widać,że zaczęła lepiej grać.Wygrana u siebie 8 bramkami z Miedzią Legnica oraz minimalna porażka 4 bramkami na trudnym terenie we Wrocławiu świadczy,że szczypiorniści ze Śląska nareszcie przykładają się do gry tak jak należy ! 2.Hala w Piekarach Śląskich jest bardzo ciężkim terenem do gry.Zawodnicy "mają bardzo dobrze ograną halę" która jest nieduża z balkonami co na pewno będzie ogromnym atutem miejscowych. 3.Olimpia liczy na pierwszą ósemkę w lidze i zwycięstwo nad Kwidzynem poprawiłoby nastroje graczom ze Śląska ponieważ jest szansa na odskoczenie chociażby Gdańskowi,który straci 2 punkty w Kielcach. 4.Wreszcie Kwidzyn to nie jest ta sama drużyna co rok temu !Owszem u siebie , przy komplecie publiczności , atucie własnej hali i ambicji potrafią wygrać i powalczyć z najlepszymi ,natomiast gorzej na wyjeździe.Brakuje przede wszystkim Frelka - ktory był liderem drużyny.Wielokrotnie pisałem swoje opinii na temat Olimpii,kiedy to zajmowała 3 miejsce , że jest to drużyna na 6-8 miejsce naszej ekstraklasy i moje słowa się potwierdziły , natomiast są to naprawdę ambitne chłopaki,którzy może warunkami fizycznymi nie imponują,jednak potrafią grać w piłkę ręczną ! Co niektórych może zdzwić,ale mają najlepszą defensywe w kraju (jeśli ktoś nie wierzy niech spojrzy w statystyki - najmniej straconych bramek w lidze - 317 ).Jest to ruchoma obrona,nietypowa dla polskiej ekstraklasy,gdzie większość zespołów gra płską 6:0 i sprawia ona spore problemy przeciwnikom+w bramce Donosewicz potrafiący sam wygrać mecz ! Nie będzie to na pewno "spacerek" jednak naprawdę mocno wierzę w Olimpię i według mnie powinni wygrać 3-4 bramkami.
Olimpia Piekary Śląskie @ 1.90 BAW
WYNIK : 31 : 27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Last edited by palazzi; 18/12/2005 11:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ja bym remis jednak dołozył-dla bezpieczenstwa
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mozna prosic o live do Polskiej Piłki Recznej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|