Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#416151 17/12/2005 22:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
PALAZZI-SZACUNEK Kolejny twoj swietny typ z polskiej pilki recznej!!!!! jutro kibicujemy Rosji.POZDRAWIAM

Bonus: Unibet
#416152 06/01/2006 21:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Po dłuższej przerwie (Mistrzostwa Świata w Rosji) wracają do gry szczypiornistki ekstraklasy. Długo czekaliśmy aż baw wystawi kursy na 12 kolejkę i...duże zaskoczenie.

Dwa spotkania, które wydają się być bardzo łatwe do przewidzenia mają dość wysokie i kuszące kursy.

AZS AWF Katowice - Vive Kielce - kurs na Vive - 1,2
Jelfa Jelenia Góra - Piotrcovia - kurs na Piotrcovię - 1,35

razem daje całkiem smaczne AKO: 1,62

Już piszę dlaczego oba spotkania zagrałem grubo. Otóż Piotrcovia jest naprawdę w dobrej formie. Pod wodzą nowego trenera Romana Jezierskiego zespół zaczął grać dobrze, wygrał kilka spotkań ligowych z rzędu (w tym wyjazd z SPR ICom Lubin) oraz tuż po MŚ Klubowy Turniej o Puchar Śląska - w finale z Zagłębiem Lubin 38:36. Jelfa to cień dawnej drużyny, która walczyła jeszcze niedawno o medale MP. Teraz "witaminki " będą musiały walczyć o uniknięcie degradacji. Kadrowo Piotrcovia dużo silniejsza (Wypych, Polenz, Silantiewa, Niedźwiedź-Cecotka). Jelfa to już właściwie tylko (z klasowych zawodniczek) Oreszczuk, Augustyniak i bramkarka Kowalczyk.
TYP: Piotrcovia powinna ten mecz wygrać dość pewnie - różnicą 7-8 bramek.

Co do meczu Katowic z Vive to nie wyobrażam sobie aby kielczanki, które mają powalczyć o puchary nie wygrały z outsiderem wysoko. Katowice to młodziutki zespół, grający fajną piłkę ręczną, ale na Vive to zdecydowanie za mało. Sama Duda rzuci pewnie z 10-12 bramek i Vive wygra różnicą 10-12 goli..

Cuda w sporcie się zdarzają - ale jak dla mnie dubel - Vive plus Piotrcovia - 1,62 za 9,5/10. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#416153 07/01/2006 19:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Jelfa - Piotrcovia

TYP: Piotrcovia powinna ten mecz wygrać dość pewnie - różnicą 7-8 bramek.

Wynik: 28:35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Co do meczu Katowic z Vive to nie wyobrażam sobie aby kielczanki, które mają powalczyć o puchary nie wygrały z outsiderem wysoko. Katowice to młodziutki zespół, grający fajną piłkę ręczną, ale na Vive to zdecydowanie za mało. Sama Duda rzuci pewnie z 10-12 bramek i Vive wygra różnicą 10-12 goli..

Wynik: 20:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Cuda w sporcie się zdarzają - ale jak dla mnie dubel - Vive plus Piotrcovia - 1,62 za 9,5/10. Pozdrawiam.

Weszło pięknie i bezstresowo - za tydzień postaram się o kolejne "Pewniaki". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Post deleted by Gregorian

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Post deleted by Gregorian

#416156 07/01/2006 20:23
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
[color:"red"] Nawoj temat dotyczy polskiej pilki recznej i tego sie trzymajmy. Musimy zachowac porzadek [/color]

Last edited by Gregorian; 09/01/2006 22:50.
#416157 12/01/2006 19:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
W betawinie pomylili płcie.ale Lublin za 2.25 wydaję się ciekawy

#416158 13/01/2006 08:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Quote
W betawinie pomylili płcie.ale Lublin za 2.25 wydaję się ciekawy

Mecz Zagłębie Lubin - SPR ICom Lublin został przełożony na 18 stycznia ze względu na występ lublinianek w pucharach.

Co do 13 kolejki to wybrałem dwa meczyki:

AZS AWFiS Gdańsk - Sośnica Gliwice
kurs na gdańszczanki - 1,3

Gdańsk we własnej hali od zawsze niewzwykle groźny. Rewelacyjna forma Karoliny Kudłacz (bodajże 15 lub 16 bramek w ostatnim meczu) plus atut własnego parkietu spokojnie wystarczą na zmęczone środowym meczem z Zagłębiem Lubin (27:31) gliwiczanki.
Mój TYP: 5-6 bramek przewagi zespołu trenera Cieplińskiego.

Łącznościowiec Szczecin - Piotrcovia
kurs na Piotrcovię - 1,4

Szósta z rzędu wygrana Piotrcovii powinna stać się faktem. Piotrcovia sprzed dwóch miesięcy a obecna to dwa różne zespoły. Piotrkowianki grają niezwykle ofensywną piłkę ręczną - w każdym spotkaniu rzucają ponad 30 goli. Szczecin dość mocno osłabiony brakiem kilku podstawowych zawodniczek - co było widać w poprzednim meczu w Elblągu. W pierwszej rundzie Piotrcovia wygrała u siebie z Łącznościowcem 31:22 - teraz powinna też wygrać różnicą 3-4 bramek.

Resume: 1,3 razy 1,4 - kurs 1,82 - gram to za 6,5/10.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Oba meczyki w sobotę o 17:00
Pozdrawiam.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#416159 13/01/2006 15:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
nie wiem czy jest sens gry w Bawie...
Pomyłka płci moze spowodować anulowanie zakładów czego nie raz doświadczyłem...
Pisałem im maila w tej sprawie ale bez odzewu:)

#416160 14/01/2006 00:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Witam po dłuższej nieobecności na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W odpowiedzi na liczne privy , składam publiczne wyjaśnienia ,iż nie wycofałem się z bukmacherki , wręcz przeciwnie ,śledzę na bieżąco forum jak również wszystko to co dzieje się w "bukmcherskim świecie" ,jednak na mecz.pl umieszczam tylko tzw. "pick of the day" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

I właśnie wydaje mi się ,że coś takiego znalazłem na dzisiaj...

Vive Kielce - EB Start Elbląg over 53.5 @1.85

Oczywiście , jest to spotkanie Pań z Kielc z Paniami z Elbląga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zaznaczam od razu ,że nie mam takiego rozeznania wśród naszych Pań grających w polskiej ekstraklasie , jednak linia jaką wystawił BAW na to spotkanie wydaje mi sie co najmniej dziwna...

Kielczanki zajmują miejsce w środku tabeli , nie są zagrożone spadkiem ani też (raczej) "nie grozi im miejsce w czubie tabeli".Ich głównym atutem jest gra w ataku , wystarczy spojrzeć tylko na drabinkę pokazującą statystyki rzuconych i straconych bramek.Szczególnie przed własną publicznością imponują grą w ofensywie...Ahh...ta Duda,której to Zygfryd Kuchta nie zabrał na Mistrzostwa Świata w Rosji...
EB Start Elbląg przyjedzie do Kielc na pewno powalczyć ! Jestem pewien,że Błaszkowska i spółka będą "gryzły parkiet",żeby wyjechać z Kielc choć z jednym punktem,bo sytuacja w tabeli nie wygląda różowo-przedostatnie miejsce z dorobkiem ledwie 4 punktów.

Według mnie mecz będzie otwarty ! Dużo rzutów ,szybkie akcje , kontry ,taki obraz gry rysuje mi się w głowie...Jak będzie zobaczymy jutro...Dla mnie osobiście to mecz na ok.57-60 bramek.

#416161 14/01/2006 00:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Quote
nie wiem czy jest sens gry w Bawie...
Pomyłka płci moze spowodować anulowanie zakładów czego nie raz doświadczyłem...
Pisałem im maila w tej sprawie ale bez odzewu:)

zw1 :

To jest pomyłka w "etykiecie" na stronie , natomiast analityk kursy dobierał jak najbardziej pod spotkania Pań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dlatego mam nadzieję,że nie anulują zakładów...

#416162 14/01/2006 18:36
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Quote
Witam po dłuższej nieobecności na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W odpowiedzi na liczne privy , składam publiczne wyjaśnienia ,iż nie wycofałem się z bukmacherki , wręcz przeciwnie ,śledzę na bieżąco forum jak również wszystko to co dzieje się w "bukmcherskim świecie" ,jednak na mecz.pl umieszczam tylko tzw. "pick of the day" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

I właśnie wydaje mi się ,że coś takiego znalazłem na dzisiaj...

Vive Kielce - EB Start Elbląg over 53.5 @1.85

Oczywiście , jest to spotkanie Pań z Kielc z Paniami z Elbląga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zaznaczam od razu ,że nie mam takiego rozeznania wśród naszych Pań grających w polskiej ekstraklasie , jednak linia jaką wystawił BAW na to spotkanie wydaje mi sie co najmniej dziwna...

Kielczanki zajmują miejsce w środku tabeli , nie są zagrożone spadkiem ani też (raczej) "nie grozi im miejsce w czubie tabeli".Ich głównym atutem jest gra w ataku , wystarczy spojrzeć tylko na drabinkę pokazującą statystyki rzuconych i straconych bramek.Szczególnie przed własną publicznością imponują grą w ofensywie...Ahh...ta Duda,której to Zygfryd Kuchta nie zabrał na Mistrzostwa Świata w Rosji...
EB Start Elbląg przyjedzie do Kielc na pewno powalczyć ! Jestem pewien,że Błaszkowska i spółka będą "gryzły parkiet",żeby wyjechać z Kielc choć z jednym punktem,bo sytuacja w tabeli nie wygląda różowo-przedostatnie miejsce z dorobkiem ledwie 4 punktów.

Według mnie mecz będzie otwarty ! Dużo rzutów ,szybkie akcje , kontry ,taki obraz gry rysuje mi się w głowie...Jak będzie zobaczymy jutro...Dla mnie osobiście to mecz na ok.57-60 bramek.

WYNIK : 43 : 29 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#416163 19/01/2006 11:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
BAW wystawił kursy na 14 kolejkę ekstraklasy szczypiornistek. Dwa spotkania przykuły moją uwagę - na pewno są to meczyki godne zagrania.

1. Piotrcovia - Vive Kielce - kurs na gospodynie 1,5

Piotrcovia w Szczecinie zagrała słabo i przerwała passę pięciu ligowych wygranych z rzędu. W najbliższą sobotę zmierzy się na własnym boisku z beniaminkiem Vive Kielce. W pierwszej rundzie Piotrcovia przegrała w Kielcach 27:29 - prowadząc przez 50 minut meczu. W klubie doszło do zmiany trenera (Roman Jezierski), zespół zaczął grać lepiej (poza jedną ewidentną wpadką w Szczecinie). Porażka z Łącznościowcem jest jednak typowym wypadkiem przy pracy a nie objawem kryzysu formy.
Piotrcovia zagra osłabiona brakiem bramkarki Beaty Skury. Całe spotkanie będzie zmuszona bronić Justyna Alberciak.
Piotrkowianki przed własną publicznością przegrywają niezwykle rzadko. Moim zdaniem Vive przegra 3-4 bramkami po zaciętym meczu. Myślę, że wynik oscylował będzie w granicach 30:26-31:27. TYP 1 (8/10)

2. Jelfa Jelenia Góra - Łącznościowiec Szczecin

kurs na szczecinianki 2,25

Nie można przejść obojętnie obok takiego kursu na Łącznościowca. Szczecinianki po dobrym meczu ograły ostatnio Piotrcovię i notują zdecydowaną zwyżkę formy. Jelfa natomiast ostatnio przegrywa co jest najpewniej także efektem niezbyt stabilnej sytuacji finansowej w klubie. Tan "na czuja" możliwa jest tutaj dwójka, którą ja spróbuję za 3/10.

TYP: 2

za 1/10 zagram także dubla Łącznościowiec plus Piotrcovia.
AKO: 3,38.

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#416164 21/01/2006 17:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Quote
BAW wystawił kursy na 14 kolejkę ekstraklasy szczypiornistek. Dwa spotkania przykuły moją uwagę - na pewno są to meczyki godne zagrania.

1. Piotrcovia - Vive Kielce - kurs na gospodynie 1,5

Piotrcovia w Szczecinie zagrała słabo i przerwała passę pięciu ligowych wygranych z rzędu. W najbliższą sobotę zmierzy się na własnym boisku z beniaminkiem Vive Kielce. W pierwszej rundzie Piotrcovia przegrała w Kielcach 27:29 - prowadząc przez 50 minut meczu. W klubie doszło do zmiany trenera (Roman Jezierski), zespół zaczął grać lepiej (poza jedną ewidentną wpadką w Szczecinie). Porażka z Łącznościowcem jest jednak typowym wypadkiem przy pracy a nie objawem kryzysu formy.
Piotrcovia zagra osłabiona brakiem bramkarki Beaty Skury. Całe spotkanie będzie zmuszona bronić Justyna Alberciak.
Piotrkowianki przed własną publicznością przegrywają niezwykle rzadko. Moim zdaniem Vive przegra 3-4 bramkami po zaciętym meczu. Myślę, że wynik oscylował będzie w granicach 30:26-31:27. TYP 1 (8/10)

PIOTRCOVIA 38-34 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> - PLUS 4 j.

2. Jelfa Jelenia Góra - Łącznościowiec Szczecin

kurs na szczecinianki 2,25

Nie można przejść obojętnie obok takiego kursu na Łącznościowca. Szczecinianki po dobrym meczu ograły ostatnio Piotrcovię i notują zdecydowaną zwyżkę formy. Jelfa natomiast ostatnio przegrywa co jest najpewniej także efektem niezbyt stabilnej sytuacji finansowej w klubie. Tan "na czuja" możliwa jest tutaj dwójka, którą ja spróbuję za 3/10.

TYP: 2

JELFA - ŁĄCZNOŚCIOWIEC 24:28 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> - PLUS 3,75 j.

za 1/10 zagram także dubla Łącznościowiec plus Piotrcovia.
AKO: 3,38. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> - PLUS 2,38 j.

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

NA CZYSTO - 8 j. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#416165 28/01/2006 09:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Mecze 15 kolejki ekstraklasy szczypiornistek nie są zbyt atrakcyjne dla gracza. Jednak coś tam wybrałem - właściwie dwa typy, które podam zwiazane są ze spotkaniem na Śląsku - Zgoda Bielszowice - Piotrcovia.

Piotrkowiankom zawsze niezmiernie ciężko grało się ze Zgodą. Zarówno bielszowiczanki jak i Sośnica Gliwice grają twardy śląski handball - który nie jest lubiany przez przeciwników.
Piotrcovia ma kompleks Zgody. Ten klub zabrał jej na własnym boisku Puchar Polski (dwa lata temu), Zgoda potrafiła również w tym sezonie wywieźć jeden punkt z Piotrkowa (remis 25:25). W Piotrcovii szpital. Klub został właściwie z jedną bramkarką - Justyną Alberciak, która spisuje się niezbyt dobrze (34 gole puszczone z Vive). Gdyby nie Agata Wypych i Kinga Polenz to kielczanki wywiozłyby z Piotrkowa dwa punkty. Zgoda natomiast po przegranej w Elblągu na pewno będzie chciała się zrehabilitować przed własną publicznością. Reasumując dam lekko 2/10 na win Zgody - kurs w betandwin - 1,96.

Mocniej natomiast zagram over 51,5 - linia ta moim zdaniem powinna spokojnie zostać przekroczona. 4/10 - over 51,5.

Początek meczu o 16 - życzę powodzenia.

Szukającym niespodzianek polecałbym x2 w meczu Vive - Łącznościowiec...ale to tak tylko rekreacyjnie 0,5/10.
Poza tym pewne wygrane Zagłębia, Sośnicy (ale kursy za małe aby grać). Pozdrawiam - podsumowanko około 19:00...

live - do ręcznej na www.sportowefakty.pl [sportowefakty.pl]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#416166 02/02/2006 21:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Ubiegła kolejka - a właściwie mecz Zgoda - Piotrcovia - zupełnie nieudana...Piotrcovia sprawiła niespodziankę (w sumie miłą) i wygrała 28:19 - overa również nie było więc główne typy poszły w las.

Pozostałe mecze po małych kursach weszły więc coś tam się ugrało, ale już zostawmy tamtą sobotę bo przed nami kolej na 16 kolejkę...

SPR Lublin - Sośnica Gliwice 1
Jelfa Jelenia Góra - Vive Kielce 2
AZS AWF Katowice - Politechnika Koszalin 2
daje to AKO: 1,7 w baw

w sumie można byłoby to zagrać
ja zagram za 4/10

ale najbardziej polecam spotkanie, które będzie szlagierem tej rundy.

PIOTRCOVIA - ZAGŁĘBIE LUBIN

Daję tutaj mocno (9/10) na win Piotrcovii po kursie 2,25.
Pewnie niektórzy popukają się w czoło...ale...postaram się wyjaśnić czemu tak gram.
1) Zagłębie - lider - 15 spotkań bez porażki - już długa seria, która powinna się właśnie skończyć.
2) W pierwszej rundzie 25:23 dla Zagłębia po ciężkim meczu -lubinianki w końcówce przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
3) W grudniowym Pucharze Śląska w finale Piotrcovia wygrała z Zagłębiem 37:35.
4) Trener Piotrcovii Roman Jezierski przez kilkanaście lat prowadził Zagłębie. Stracił pracę na rzecz obecnej trenerki Bożeny Karkut.
5) Ostatnia porażka Zagłębia w polskiej lidze to mecz o 3 miejsce w poprzednim sezonie z Jelfą Jelenia Góra, którą trenował...Roman Jezierski.
6) Najskuteczniejszą zawodniczką wtedy była Agata Wypych, która gra w Piotrcovii...
7) Rozmawiałem dzisiaj z trenerem i zawodniczką - oboje są pewni wygranej.
8) Żywiołowa piotrkowska publiczność, która jest 8 zawodnikiem drużyny.
9) Meczyk będę obserwował na żywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wiem, że jest w tym troszkę ryzyka, ale daję 70 procent szans na win Piotrcovii co przy kursie 2,25 daje value...

Pozdrawiam wszystkich maniaków dochodowego szczypiorka - jak na razie ME przebiegają pięknie po naszej myśli - dawno na jednej imprezie nie zarobiłem tyle pieniążków:) - także dzięki typom specjalistów takich jak nawoj, tomo i kilku innych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#416167 04/02/2006 09:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
hej Maxxey co sadizsz o meczu Lublina z Gliwicami ?? Czy sadzisz ze jest jakis sens dawac na gliwiczanki jesli dzis lublin zagra bez trzech najlepszych zawodniczek tj. Sabiny Włodek, Beaty Aleksandrowicz oraz Tatiany Sthefan ?? Czy raczej bez apelacyjna wygrana Lublina ??

#416168 04/02/2006 18:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Quote
hej Maxxey co sadizsz o meczu Lublina z Gliwicami ?? Czy sadzisz ze jest jakis sens dawac na gliwiczanki jesli dzis lublin zagra bez trzech najlepszych zawodniczek tj. Sabiny Włodek, Beaty Aleksandrowicz oraz Tatiany Sthefan ?? Czy raczej bez apelacyjna wygrana Lublina ??

Sorry - dopiero teraz wszedłem na mecz.pl - dzisiaj dużo obowiązków zawodowych:) - Lublin to był 99-procentowy faworyt tego meczu co pokazuje zresztą wynik.:) Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#416169 04/02/2006 18:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
SPR Lublin - Sośnica Gliwice 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jelfa Jelenia Góra - Vive Kielce 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
AZS AWF Katowice - Politechnika Koszalin 2 23:24 - było ciężko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
daje to AKO: 1,7 w baw

w sumie można byłoby to zagrać
ja zagram za 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

ale najbardziej polecam spotkanie, które będzie szlagierem tej rundy.

PIOTRCOVIA - ZAGŁĘBIE LUBIN

Daję tutaj mocno (9/10) na win Piotrcovii po kursie 2,25.
Pewnie niektórzy popukają się w czoło...ale...postaram się wyjaśnić czemu tak gram.

25:23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Mam nadzieję, że ktoś w ogóle to czytał i zagrał - bo mam wrażenie, że wszyscy zajęli się Mistrzostwami Europy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#416170 04/02/2006 18:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Ja sobie pusciłem te typki - ale za małą kwote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, ElNinho[mmdea], rafal08, forty), 2,938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,541
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1