Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#416171 05/02/2006 10:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Gratulacje za dobre typy.Na ME ręka sie nie konczy.Nie zagralem tylko dlatego,że malo kasy w betawin

Bonus: Unibet
#416172 07/02/2006 09:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dzisiaj meczyk u kobitek-Lublin-Jelenia Góra.
Ja zagram sobie over52.5 na ten mecz.Ze statystyk wychodzi mi,że powinno byc ok 55 bramek.Lublin rzuca ok 31 a Jelfa ok 23.Natomiast straty odpowiednio 23.5 i 31.W ostatnim meczu Jelfa rzucila 28 bramek,ale straciła 33,natomiast Lublin na wyjezdzie huknąl 31,ale stracil tylko 20.Mysle ze u siebie lublin cisnie ponad 30,tylko czy Jelfa jest w stanie strzelic 20 pare ?
Kurs 1.85-betawin

#416173 07/02/2006 14:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Over 52,5 wydaje się być bardzo dobrym typem na to spotkanie. Drużyny prowadzone przez Adama Fedorowicza (nowego trenera Jelfy) grają ofensywną piłkę z silnymi drużynami przez co dzisiaj wynik może być naprawdę bardzo wysoki...

Nawet granica 60 bramek jest tutaj możliwa do osiągnięcia. Tak więc 1,85 zaproponowane przez nawoja wydaje się być typem, który ma duże szanse powodzenia. Podpisuje się pod overem i gram go 6/10.

Zagrałem również 2/10 - handicap plus 15,5 na Jelfę - jeleniogórzanki nie powinny przegrać tego meczu tak wysoko - Lublin dość mocno osłabiony. Mecz o 17:00 jest więc jeszcze troszkę czasu. W baw pojawiły się też kursy na 17 kolejkę spotkań, ale o nich postaram się coś napisać pod koniec tygodnia. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#416174 07/02/2006 14:36
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
Siemka! Chciałbym na chwilkę nawiązać do wspomnianej przez mojego poprzednika publikacji na betandwin odnośnie weekendowych spotkań w Ekstraklasie Kobiet.. Szlagierem bez wątpienia będzie pojedynek w Gdańsku pomiędzy AZS AWFiS, a Piotrovią Piotrów Tryb. Do dnia dzisiejszego Karolina Kudłacz po urazie, którego nabawiła się w zeszłą sobotę w Elblągu nie podjeła treningów.Dzisiaj miała w planach jechac na kosultacje z lekarzem, ale niestety żadnych szczegółów nie znam..Może jutro czegoś się dowiem..Myślę, że nieobecność Kudłacz w znacznym stopniu przybliżyłaby drużynę trenera Jezierskiego do kolejnych 2 pkt. i to zdobytych na bardzo ciężkim terenie..Kursik na zwycięstwo gości 2.25.

Co do innych gier Zgoda Ruda Śląska po zwycięstwie w Szczecinie dochodzi do siebie.Wcześniejsze porażki w Elblągu i u siebie z wyżej wspomnianą Piotrcovią wprowadziły nerwowość ale wydaje się, że jest już wszystko ok. Przed śląskim zespołem jeszcze dużo ważnych gier (Lubin i Koszalin - wyjazdy, Gdańsk, Gliwce - dom), podobnie jak przed Vive. Jednak wydaje mi się, że 2 pkt zostaną w Rudzie Śląskiej.

Trzecie spotkanie, na które postawie to Politechnika Koszalin - Start Elbląg. Oba zespoły bardzo dobrze się znają. W grudniu rozegrały dwumecz w ramach przygotowań. Wynik nie był najwazniejszy..W I rundzie w meczu wyjazdowym koszalinianki były górą.Mimo, że podopieczne Dariusza Dworaczyka ostatnio rzutem na taśme wygrały w Katowicach przed własną publicznością będą chciały zainkasować komplet punktów, bo za tydzien arcy trudny mecz w Piotrkowie i tam z porażką przy dobrym występie Pitrcovii w Gdańsku będzie można się liczyć.

Kurs na Zgodę 1.60, a na Koszalin 1.25

#416175 07/02/2006 15:33
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Quote
Zagrałem również 2/10 - handicap plus 15,5 na Jelfę - jeleniogórzanki nie powinny przegrać tego meczu tak wysoko - Lublin dość mocno osłabiony.
niestety juz tylko 12.5 handicap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#416176 07/02/2006 16:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Mnie się jeszcze udalo złapac 15.5.Ale ogolna refleksja dotyczaca bukmacherki-daje sobie spokój z innymi dyscyplinami,czego się nie złapie to kicha!!A tu dzisiaj zanosi się całkiem,całkiem.Byle tylko Lublin rzucil trzydzieści,bo piguły swoje zrobią

#416177 07/02/2006 16:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
HT 14:17 (31 goli) - więc brakuje nam do szczęścia 22 bramek. Jelfa jest w stanie wytrzymać kondycyjnie do 40-45 minuty, później przewiduję, że spuchnie. W każdym bądź razie hcp nawet 12,5 powinien spokojnie wejść i overek też. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#416178 07/02/2006 17:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
[quote]Over 52,5 wydaje się być bardzo dobrym typem na to spotkanie. Drużyny prowadzone przez Adama Fedorowicza (nowego trenera Jelfy) grają ofensywną piłkę z silnymi drużynami przez co dzisiaj wynik może być naprawdę bardzo wysoki...

Nawet granica 60 bramek jest tutaj możliwa do osiągnięcia.

63 bramki - over przekroczony o 10 goli! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />


Zagrałem również 2/10 - handicap plus 15,5 na Jelfę - jeleniogórzanki nie powinny przegrać tego meczu tak wysoko.

37:26 - Jelfa w końcówce spuchła, ale też weszło. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

O 17 kolejce napiszę coś w piątek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#416179 07/02/2006 17:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
No trza sie trzymac szczypiora!!A skad masz wynik?

#416180 07/02/2006 17:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Quote
No trza sie trzymac szczypiora!!A skad masz wynik?

dzwoniłem do Adasia Fedorowicza - opowiedział mi o meczu...Jelfa, tak jak przypuszczałem, nie wytrzymała kondycyjnie. Ale po pierwszej połowie było ciekawie.

#416181 07/02/2006 17:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dziękuję za odpowiedż.myslalem ze masz jakiegos linka o ktorym nie wiem.Ja bym zadzwonil do Krajana,ale pewno by sie obraził.

#416182 07/02/2006 18:58
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
No trza sie trzymac szczypiora!!A skad masz wynik?
nawoj tu znajdziesz na przyszlosc wyniki
http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=2
jak sa mecze jest odnosnik do transmisji live niejest moze rewelacyjna ale jest

#416183 07/02/2006 19:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dzięki,ale o tym linku wiedzialem.Ale dzisiaj stanąl na 45 min. i ani,ani.A na ogół chodził dobrze.

#416184 08/02/2006 08:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Dziękuję za odpowiedż.myslalem ze masz jakiegos linka o ktorym nie wiem.Ja bym zadzwonil do Krajana,ale pewno by sie obraził.
Napewno bym się nie obraził - zresztą 2 razy wysłałem Ci na priv nr mojego gg - dla ciekawych stronka lubelskiego klubu:
http://www.mks-montex.lublin.pl/
Pozdrawiam
KRAJAN

PS. Szkoda, że wczoraj nie zagrałem Twojego over - myślałem nad tym ale później natłok spraw rodzinnych sprawił - że po prostu zdarzonko uciekło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, forty, rafal08, betowiec, aker), 589 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,571
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1