|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
6028 Rosja-Bulgaria o 5.-8.místo 1.45 2.37 8.10. 17:00 6030 Argentyna-Hiszpania o 9.-12.místo 1.91 1.7 8.10. 17:00 6029 USA-Niemcy o 5.-8.místo 1.6 2.06 8.10. 21:00 6031 Francja-Czechy o 9.-12.místo 1.8 1.8 8.10. 21:00 6017 Serbia-Kuba SF 1.8 1.8 9.10. 17:00 6018 Wlochy-Brazylia SF 2.92 1.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Liczyłem , że w stosunku do Brazylii dadzą z 1.5 a tu lipa ... 1.3 mało !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Liczyłem , że w stosunku do Brazylii dadzą z 1.5 a tu lipa ... 1.3 mało !!! 1.50? mysle ze 1.40 to byłoby sporo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Panowie zna ktoś wynik Japonia -Tajlandia juniorzy ? bo bet365 liva zawiesił
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
[quote=ARTUROS8]Panowie zna ktoś wynik Japonia -Tajlandia juniorzy ? bo bet365 liva zawiesił [/quote
Już nie trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Dla zainteresowanych Japonia - Tajlandia Juniorzy FT 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Korea przed meczem +1,5 po 1,7 była,człowiek czekał na live a tu pogrom na razie, teraz poszedł wariat 3:0 Korea
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
czy zajecie np. 5, 6 miejsca na MS jest czyms premiowane???z gory dzieki za odp. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Punkty do rankingu FIVB, no i satysfakcja dla samych zawodników, że jest się na V, a nie na VI miejscu w Mistrzostwach Świata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
Mysle ze mozna zagrac USA po zadowalajacym kursie 1,6. Amerykance jednak przewyzszaja o klase niemiaszkow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Puerto Rico jeszcze jeden set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
USA - Niemcy 1 @1.60  ja w to wchodze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
4-3* łammmm w tym gemie teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Czechy + Argentyna / Rosja nie moge sie zdecydowac ... ale pojdzie raczej grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Czechy + Argentyna / Rosja nie moge sie zdecydowac ... ale pojdzie raczej grubo  kto gra grubo wygrac musi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
USA - Niemcy 1 @1.60  ja w to wchodze  Ja tez w to wchodze i zastanawiam sie nad handi+1,5. Mysle ze wynik bedzie 3-0 lub 3-1 do Jankesów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
na jakiej podstawie uwazacie ze Niemcy to udupia .. ?
USA slaby turniej poza tym niby latwym zwyciestwem nad slabiutka Francja nic nie zagrali ciekawego ... nie oszukujmy sie ze ktos wierzyl ze Niemcy wyjda z grupy z Brazylia ... i akurat oni nie graja zlego turnieju ... mysle ze zazartosc Niemcow im odpuscic tego meczu nie pozwoli a co za tym idzie kurs ponad @2 na Niemcow wydaje sie niezla inwestycja ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
zna ktoś może dokładne wyniki (set po secie) z nocnych spotkań kobiet między Dominikaną i Portoryko oraz Peru i Trynidadem? z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jak dla mnie dzis bardzo trudne do obstawiania mecze.
Tak bardziej z przymusu bo cos postawi trzeba, zeby sie lepiej ogladalo: Na 17:00 Hiszpania vs Argentyna over185,5 @ 1,85 Wyrownane spotkanie wiec wybor padl na overka.
Na 21:00 Francja vs Czechy+1,5 @ 1,50 Tu blizej mi do Pepikow, ale widac, ze porazka z Brazylia od stanu 2:1 na 2:3 ich podlamala. U Francuzow zla atmosfera, wylecial Ngapeth, brakuje Rouziera. Chociaz niektore momenty z Wlochami mieli bardzo dobra gre, szczegolnie w obronie (co u nich nie powinno dziwic). Jak Czesi sie ogarneli wkoncu i zagraja na swoim poziomie z poprzednich meczy (nie liczac spotkania z Niemcami po porazce z Brazylia) to powinni to wygrac i to dosc przekonujaco. Niestety juz motywacja nie ta, bo walka jedynie o miejsca 9-12, no ale zawsze to dodatkowe pkt w rankingu no i wkoncu to Mistrzostwa Świata.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|