|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]WK, podobnie było ostatnio z Kaiserslautern. 4-0 u siebie a kurs dalej 1.01. Ostatnio zaś wystarczy 2-0 i 30 minut do końca by zablokować ofertę.[/qb] W sumie to sie nie dziwie. Nikt nie lubi rozdawac pieniedzy za darmo a przy 4-0 15 minut przd koncem 2% zysku to wg mnie duzo. Tym bardziej, ze przy takim kursie limity sa bardzo duze a kase wklada sie na bardzo krotko. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb] Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]WK, podobnie było ostatnio z Kaiserslautern. 4-0 u siebie a kurs dalej 1.01. Ostatnio zaś wystarczy 2-0 i 30 minut do końca by zablokować ofertę.[/qb] W sumie to sie nie dziwie. Nikt nie lubi rozdawac pieniedzy za darmo a przy 4-0 15 minut przd koncem 2% zysku to wg mnie duzo. Tym bardziej, ze przy takim kursie limity sa bardzo duze a kase wklada sie na bardzo krotko. Wojtek[/qb] No to jesli się tak boją to niech wogóle nie dają LiveBetów albo niech napiszą że typowanie tylko do końca pierwszej połowy lub 60 minuty. A nie pisze jak wół że typowanie do 22:30 a od 22 ciągle jest locked, człowiek siedzi i czeka czy może ktoś z P2P coś zapoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
WK, zgadzam się, że jest to rozdawanie pieniędzy. Nie rozumiem dlaczego zostawiają taki mecz w ofercie. Z drugiej strony ostatnio przegięli w druga stronę, gdzie przy stanie Arsenal 1 Roma 0 zdjędli mecz z oferty gdy Totti zszedł z boiska. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Od niedawna mam konto w GB i to przede wszystkim dla under/over i tu patrze 1division na dzis nie ma oferty na u/o. To jest norma czy pojedynczy wypadek ze w tygodniu nie daja kursow na u/o a tylko na wekend???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał orzel: [qb]Od niedawna mam konto w GB i to przede wszystkim dla under/over i tu patrze 1division na dzis nie ma oferty na u/o. To jest norma czy pojedynczy wypadek ze w tygodniu nie daja kursow na u/o a tylko na wekend???[/qb] Zwykle najpierw wystawiaja kursy na 1x2 a potem dodaja na handicapy U/O i inne rzeczy. Przy popularnych ligach przed meczem jest zwykle pelna oferta. W lidze polskiej czasem nawet nie wszystkie mecze wystawia. Wojtek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
W jaki sposob moge wystawic oferte w P2P GB. Prosilbym o szczegolowy opis np. mecz Arsenal-Valencia chce wystawic oferte na to ze Arsenal nie przegra. Jak to zrobić ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374 |
Nurtuje mnie taki teoretyczny problem. Gamebookers dopuszcza maksymalną wygraną przez gracza 75000 tygodniowo. Jednocześnie wszystkie wypłaty od nich odbywają się poprzez Moneybookers, który dopuszcza maksymalny obrót 3 miesięczny na 15000. Czyli jak to jest? Można sobie wygrywać co tydzień 75000 ale wypłacić to sobie można co najwyżej 15000 raz na 3 miesiące? Chyba to jest niepoważne. Zakładając, że Moneybookers jest związany bezpośrednio z Gamebookers to sobie nieźle przegieli z regulaminem.
Zna ktoś jakieś szczegóły. A może się myle i nie wpełni zrozumiałem regulamin Gamebookers czy Moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Czy moge zasilic konto innej osoby w GB swoja karta VE Inteligo ??? tej karty juz uzywalem do wplaty na swoje konto.Przypuszczam iz nie bedzie takiej mozliwosci ale wole sie upewnic.
Aha i jeszcze jedno ,wprawdzie nigdy tego nie uzywalem ale chyba w GB jest cos takiego jak voucher..wiec chyba nie bedzie problemu jak wplace kase na swoje konto i przesle potem voucherem na inne. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Nie możesz swoją kartą zasilić konta innego uzytkownika. GB automatycznie zablokuje konto twoje i osoby ktorej chcesz zaladowac konto. Możesz wyslac pieniązki za pomocą Payfrienda z tym, że osoba która otrzyma payfriend nie będzie go mogła chyba wypłacić dopuki sama nie złoży depozytu. Payfriend nie jest traktowany jako depozyt a więc nie otrzyma się po nim też promocyjnego cashbacka, a ty nie otrzymasz bonusa jako osoba polecająca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czy po kliknięciu na "Withdrawal" i wpisaniu sumy wypłaty automatycznie wyświetla się opcja Moneybookers?
Czy może wypłatę należy robić bezpośrednio ze strony MB?
U mnie z jakiegoś powodu wyświetla się tylko Bank Transfer, Cheque oraz e-gold.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Tez sie nad tym zastanawiałe i doszedłem do wniosku , że by wypałacić do MB nalezy kliknąc na Bank Transfer ,pieniądze zostaną przesłane do MB . Zraszta gdy dasz Bank transfer wyświetli się 000.00 EUR will be paid to you free of charge via moneybookers.com where you can make your preferred withdrawal. You will receive an email to your registered email address xx@poczta.onet.pl with instructions how your payment will be processed. Jeszcze w taki sposób nie wypłacełem , ale chyba na tym to polega . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Mam tez pytanko - gdzie znajde liste firm (nie tylko buki) obsługiwanych przez MB ??? Jeżeli taka jest to prosiłbym o link , jeśli nie mam to o wypisanie ich tu w miare mozliwosci . THX
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
podobno Betfair akceptuje MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Oryginalnie wysłał guga: [qb]podobno Betfair akceptuje MB[/qb] Betfair chyba jednak , nie mam tam konto i nie ma opcji wpłaty przez MB , chyba , że ze stronym MB , a to nie wiem jak zrobić . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzięki za info Xeo.
Jeśli chodzi o MB, to Pointbet też go przyjmuje. Nigdy nie grałem z tą firmą, tak więc nie wiem czy jest wiarygodna czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Gamebookers bardzo nieladnie podeszlo do rozliczenia zakladow na to, kto wygra p. UEFA. Wystawilem oferte na Liverpool z kursem 5,1 i udalo mi sie troche sprzedac. Liverpool odpadl a moj zaklad jest nierozliczony. Pisalem do nich dlaczego nie rozliczyli i nic niepomoglo.
Tak wiec na dlugoterminowe zaklady z wiekszym kursem trzeba uwazac bo moze sie wydawac, ze kase wkladamy na chwile a w rzeczywistosci musimy ja trzymac o wiele dluzej.
Wojtek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zamierzam zalogowac sie w GB i mam kilka pytan.Czy jesli wczoraj na pewne zdzrzenie był kurss 2.4 a dzisaj jest juz 1.7 czy firma wypłacilaby gdybym zawarł zakład wczoraj czy raczej potraktowali by to jako pomyłke.Gdzie znajduje sie regulamin na ich stronie na co mam kliknąc zreszta bardzo słabo znam niemiecki.Z góry dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
To zalezy, jesli obnizka spowodowana jest ogolnym trendem to oczywiscie zostaje kurs po ktorym zawarles zaklad. Jesli byl ewidentny blad po ich stronie to nalezy sie spodziewac ze podepna to pod slynny artykul 11.4 Terms & Condition i uniewaznia zaklad.
11.4. gamebookers cannot be held responsible for any typing or human error in respect of the posting of odds, runners, times or results other than those intended. gamebookers reserves the right to correct obvious errors and void any affected bets.
PS> maja strone rowniez po angielsku
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]Gamebookers bardzo nieladnie podeszlo do rozliczenia zakladow na to, kto wygra p. UEFA. Wystawilem oferte na Liverpool z kursem 5,1 i udalo mi sie troche sprzedac. Liverpool odpadl a moj zaklad jest nierozliczony. Pisalem do nich dlaczego nie rozliczyli i nic niepomoglo.
Tak wiec na dlugoterminowe zaklady z wiekszym kursem trzeba uwazac bo moze sie wydawac, ze kase wkladamy na chwile a w rzeczywistosci musimy ja trzymac o wiele dluzej.
Wojtek[/qb] Zrozumiale, ze nie wyplacaja, konkurencja nie zostala jeszcze zakonczona przeciez. Szanse Liverpoolu co prawda spadly do zera, ale istnieje teoretyczna mozliwosc, ze pucharu nie zdobedzie zadna druzyna i anuluja wszytkie tego typu zaklady. Jest wiele konkurencji, gdzie mozna by wyplacac pieniadze duzo wczesniej, a czeka sie na oficjalne zakonczenie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|