|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
Myślę, że warto założyć taki temat - część bukmacherów kusi nieaktywnych graczy bonusami aby ponownie zaczęli u nich grać - wpisujcie tu swoje doświadczenia w tej kwestii - wtedy bogatsi o doświadczenia będziemny mogli celowo brać tego czy owego buka na przeczekanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Spoonboy na przykład w temacie o GB opisuje jak to zarejestrował się u nich i nic nie wpłacał, po tygodniu zaproponowali mu bonus, on dalej nic to oni mu jeszcze lepszy bonus
ja niestety za późno to przeczytałem i złożyłem depozyt 3 minuty po rejestracji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka