Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#41622 13/03/2003 14:40
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]WK, podobnie było ostatnio z Kaiserslautern. 4-0 u siebie a kurs dalej 1.01. Ostatnio zaś wystarczy 2-0 i 30 minut do końca by zablokować ofertę.[/qb]
W sumie to sie nie dziwie. Nikt nie lubi rozdawac pieniedzy za darmo a przy 4-0 15 minut przd koncem 2% zysku to wg mnie duzo. Tym bardziej, ze przy takim kursie limity sa bardzo duze a kase wklada sie na bardzo krotko.

Wojtek

Bonus: Unibet
#41623 13/03/2003 17:04
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]WK, podobnie było ostatnio z Kaiserslautern. 4-0 u siebie a kurs dalej 1.01. Ostatnio zaś wystarczy 2-0 i 30 minut do końca by zablokować ofertę.[/qb]
W sumie to sie nie dziwie. Nikt nie lubi rozdawac pieniedzy za darmo a przy 4-0 15 minut przd koncem 2% zysku to wg mnie duzo. Tym bardziej, ze przy takim kursie limity sa bardzo duze a kase wklada sie na bardzo krotko.

Wojtek[/qb]
No to jesli się tak boją to niech wogóle nie dają LiveBetów albo niech napiszą że typowanie tylko do końca pierwszej połowy lub 60 minuty. A nie pisze jak wół że typowanie do 22:30 a od 22 ciągle jest locked, człowiek siedzi i czeka czy może ktoś z P2P coś zapoda.

#41624 13/03/2003 20:28
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
WK, zgadzam się, że jest to rozdawanie pieniędzy. Nie rozumiem dlaczego zostawiają taki mecz w ofercie. Z drugiej strony ostatnio przegięli w druga stronę, gdzie przy stanie Arsenal 1 Roma 0 zdjędli mecz z oferty gdy Totti zszedł z boiska. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41625 18/03/2003 16:04
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Od niedawna mam konto w GB i to przede wszystkim dla under/over i tu patrze 1division na dzis nie ma oferty na u/o. To jest norma czy pojedynczy wypadek ze w tygodniu nie daja kursow na u/o a tylko na wekend???

#41626 18/03/2003 19:13
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał orzel:
[qb]Od niedawna mam konto w GB i to przede wszystkim dla under/over i tu patrze 1division na dzis nie ma oferty na u/o. To jest norma czy pojedynczy wypadek ze w tygodniu nie daja kursow na u/o a tylko na wekend???[/qb]
Zwykle najpierw wystawiaja kursy na 1x2 a potem dodaja na handicapy U/O i inne rzeczy. Przy popularnych ligach przed meczem jest zwykle pelna oferta. W lidze polskiej czasem nawet nie wszystkie mecze wystawia.

Wojtek

#41627 19/03/2003 19:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
W jaki sposob moge wystawic oferte w P2P GB. Prosilbym o szczegolowy opis np. mecz Arsenal-Valencia chce wystawic oferte na to ze Arsenal nie przegra. Jak to zrobić ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#41628 19/03/2003 20:26
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
Nurtuje mnie taki teoretyczny problem. Gamebookers dopuszcza maksymalną wygraną przez gracza 75000 tygodniowo. Jednocześnie wszystkie wypłaty od nich odbywają się poprzez Moneybookers, który dopuszcza maksymalny obrót 3 miesięczny na 15000. Czyli jak to jest? Można sobie wygrywać co tydzień 75000 ale wypłacić to sobie można co najwyżej 15000 raz na 3 miesiące? Chyba to jest niepoważne. Zakładając, że Moneybookers jest związany bezpośrednio z Gamebookers to sobie nieźle przegieli z regulaminem.

Zna ktoś jakieś szczegóły. A może się myle i nie wpełni zrozumiałem regulamin Gamebookers czy Moneybookers.

#41629 20/03/2003 14:37
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Czy moge zasilic konto innej osoby w GB swoja karta VE Inteligo ??? tej karty juz uzywalem do wplaty na swoje konto.Przypuszczam iz nie bedzie takiej mozliwosci ale wole sie upewnic.

Aha i jeszcze jedno ,wprawdzie nigdy tego nie uzywalem ale chyba w GB jest cos takiego jak voucher..wiec chyba nie bedzie problemu jak wplace kase na swoje konto i przesle potem voucherem na inne.
:rolleyes:

#41630 20/03/2003 16:42
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Nie możesz swoją kartą zasilić konta innego uzytkownika. GB automatycznie zablokuje konto twoje i osoby ktorej chcesz zaladowac konto.
Możesz wyslac pieniązki za pomocą Payfrienda z tym, że osoba która otrzyma payfriend nie będzie go mogła chyba wypłacić dopuki sama nie złoży depozytu. Payfriend nie jest traktowany jako depozyt a więc nie otrzyma się po nim też promocyjnego cashbacka, a ty nie otrzymasz bonusa jako osoba polecająca.

#41631 25/03/2003 14:52
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czy po kliknięciu na "Withdrawal" i wpisaniu sumy wypłaty automatycznie wyświetla się opcja Moneybookers?

Czy może wypłatę należy robić bezpośrednio ze strony MB?

U mnie z jakiegoś powodu wyświetla się tylko Bank Transfer, Cheque oraz e-gold.

#41632 25/03/2003 16:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Tez sie nad tym zastanawiałe i doszedłem do wniosku , że by wypałacić do MB nalezy kliknąc na Bank Transfer ,pieniądze zostaną przesłane do MB .

Zraszta gdy dasz Bank transfer wyświetli się

000.00 EUR will be paid to you free of charge via moneybookers.com where you can make your preferred withdrawal.
You will receive an email to your registered email address xx@poczta.onet.pl with instructions how your payment will be processed.


Jeszcze w taki sposób nie wypłacełem , ale chyba na tym to polega .

Pozdrawiam

#41633 25/03/2003 16:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Mam tez pytanko - gdzie znajde liste firm (nie tylko buki) obsługiwanych przez MB ??? Jeżeli taka jest to prosiłbym o link , jeśli nie mam to o wypisanie ich tu w miare mozliwosci . THX

#41634 25/03/2003 21:54
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
podobno Betfair akceptuje MB

#41635 25/03/2003 22:00
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Fonbet na pewno.

#41636 25/03/2003 22:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał guga:
[qb]podobno Betfair akceptuje MB[/qb]
Betfair chyba jednak , nie mam tam konto i nie ma opcji wpłaty przez MB , chyba , że ze stronym MB , a to nie wiem jak zrobić .

Pozdrawiam

#41637 26/03/2003 14:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzięki za info Xeo.

Jeśli chodzi o MB, to Pointbet też go przyjmuje. Nigdy nie grałem z tą firmą, tak więc nie wiem czy jest wiarygodna czy nie.

#41638 26/03/2003 17:29
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Gamebookers bardzo nieladnie podeszlo do rozliczenia zakladow na to, kto wygra p. UEFA. Wystawilem oferte na Liverpool z kursem 5,1 i udalo mi sie troche sprzedac. Liverpool odpadl a moj zaklad jest nierozliczony. Pisalem do nich dlaczego nie rozliczyli i nic niepomoglo.

Tak wiec na dlugoterminowe zaklady z wiekszym kursem trzeba uwazac bo moze sie wydawac, ze kase wkladamy na chwile a w rzeczywistosci musimy ja trzymac o wiele dluzej.

Wojtek

#41639 28/03/2003 16:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zamierzam zalogowac sie w GB i mam kilka pytan.Czy jesli wczoraj na pewne zdzrzenie był kurss 2.4 a dzisaj jest juz 1.7 czy firma wypłacilaby gdybym zawarł zakład wczoraj czy raczej potraktowali by to jako pomyłke.Gdzie znajduje sie regulamin na ich stronie na co mam kliknąc zreszta bardzo słabo znam niemiecki.Z góry dziękuje

#41640 28/03/2003 17:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
To zalezy, jesli obnizka spowodowana jest ogolnym trendem to oczywiscie zostaje kurs po ktorym zawarles zaklad. Jesli byl ewidentny blad po ich stronie to nalezy sie spodziewac ze podepna to pod slynny artykul 11.4 Terms & Condition i uniewaznia zaklad.

11.4. gamebookers cannot be held responsible for any typing or human error in respect of the posting of odds, runners, times or results other than those intended. gamebookers reserves the right to correct obvious errors and void any affected bets.

PS> maja strone rowniez po angielsku

Pozdrawiam

#41641 28/03/2003 18:28
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Gamebookers bardzo nieladnie podeszlo do rozliczenia zakladow na to, kto wygra p. UEFA. Wystawilem oferte na Liverpool z kursem 5,1 i udalo mi sie troche sprzedac. Liverpool odpadl a moj zaklad jest nierozliczony. Pisalem do nich dlaczego nie rozliczyli i nic niepomoglo.

Tak wiec na dlugoterminowe zaklady z wiekszym kursem trzeba uwazac bo moze sie wydawac, ze kase wkladamy na chwile a w rzeczywistosci musimy ja trzymac o wiele dluzej.

Wojtek[/qb]
Zrozumiale, ze nie wyplacaja, konkurencja nie zostala jeszcze zakonczona przeciez. Szanse Liverpoolu co prawda spadly do zera, ale istnieje teoretyczna mozliwosc, ze pucharu nie zdobedzie zadna druzyna i anuluja wszytkie tego typu zaklady. Jest wiele konkurencji, gdzie mozna by wyplacac pieniadze duzo wczesniej, a czeka sie na oficjalne zakonczenie.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1