|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Kiedy chce dodac karte platnicza dostaje komunikat: "! Niezidentyfikowana kolejnosc" na czerwono - o co chodzi? Nigdy nei bylo problemow - eKarta mBanku - ja tu napalilem sie na bonusik ... a tu ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Też tak miałem. Problem minoł, kiedy w adresie, zamiast nr domu, sieni / mieszkania wpisałem bez "/" Zamiast np: 34a/7 to 34a 7
Moje pytanie jest następujące, gdzie są kursy ?;) nie widze kursów na spotkania w tenisie, koszykówce itd...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
THx - juz ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
U mni ekursy na basket sa - standard - jak w betfair
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
ja tam widze ze obsluguja moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
lol ale na wyborze metody sie konczy nic sie nie da wypelniac :] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Ok, wypowiem swoje zdanie na temat tego buka. Jest po prostu daremny. Nie dość że oferta jest strasznie kiepska, to jeszcze kursów nie ma na wszystkie spotkania. Dodam jeszcze że wczorajszy meczyk, Anderlecht rozliczyli mi dopiero teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
mam pytanie czy przed dodaniem karty wypełniliście zakladkę konto bankowe??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam pytanie czy przed dodaniem karty wypełniliście zakladkę konto bankowe?? kolejnosc tych czynnosci jest dowolna, wez pod uwage, ze sa u nich problemy z wplacaniem karta Inteligo, z eKarta mBanku tez ktos mial problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Nie wiecie moze czy dopisuja bonus jesli zloze depozyt poprzez mb ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
nie wiem jak mozecie miec problemy z wplata z inteligo? ja wlasnie wplacilem ,automatycznie dopisali bonus 20E(jak narazie nie mam zastrzerzen,oby tak do konca:P)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
zastrzezenia zobaczysz, jak bedziesz chcial wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale ogolnie buk w skali 1-10 na 6 co nie jest zlym wynikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5 |
(..)Bonus jest odrazu po wplacie bez zadnych kombinacji. Wymaganie 4x bonus toc to nie duze sa wymagania. (..) To jak to jest z tym obrotem bonusa. W polskiej wersji "Pomoc" jest napisane: "Nagroda jaka zdepozytujemy na konto uzytkownika nie moze zostac wyplacona z konta BeyButler tak dlugo jak uzytkownik chociaz raz nie uzyje jej na naszej stronie. Do tego czasu dana kwota nalezy do BetButler." W angielskiej wersji "Help" jest owszem, że 4 razy. O co tu chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Poza tym dlaczego nazwali to "100% Bonus - Double up your account" jak max. bonus 20 EUR a minimalna wplata to 30 EUR? Pozdr, FP
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
minimalna wpłata to w rzeczywistości 20 euro, chociaz jak zauwazyłem mozna miec konto w PLN!! Dlaczego nie podali mozliwosci wyboru waluty przy zakładaniu konta tylko odgórnie kazdy musial miec zalozone w Euro? Czy jest mozliwa zmiana z euro na pln?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
No właśnie - więc ostatecznie ktoś już wie o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Przed wypłatą obrót bonusem? Czy jednorazowy zakład na kwotę bonusu?
Może jednak tzreba by przyczaic się na jakiś sure bet i ta droga wyciagnac pieniazki z Betbutler? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Witam Czy ktos zna maila do betbutler? Szukam i szukam na ich stronce i nic:( Dzuiekuje za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
juz znalazlem, ale nie na ich stronce, w sumie to mozna bylo sie domyslec:) support@betbutler.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
No właśnie - więc ostatecznie ktoś już wie o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Przed wypłatą obrót bonusem? Czy jednorazowy zakład na kwotę bonusu?
Może jednak tzreba by przyczaic się na jakiś sure bet i ta droga wyciagnac pieniazki z Betbutler? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> przeczytaj ten temat to juz nie raz bylo napisane, obrot bonusem 3 razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
witam .mam nastepujace pytanie przy wpłacie kartaza 3 pola : drugie to cvc2 trzecie kwota wpłaty
niestety strona mi sie nie odswieza i nie wiem co wpisac w 1 pole??prosze o pomoc osoby które już dokonywały depozytu tą forma płatnosc!
pizdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Czy jest tam możliwość zarejestrowania się nie posiadając karty kredytowej i konta w Neteller? Interesowałaby mnie wpłata przez Moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
można wpłacac pieniądze przez MB
|
|
|
Link skopiowany do schowka