Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#416639 01/12/2005 19:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Kiedy chce dodac karte platnicza dostaje komunikat: "! Niezidentyfikowana kolejnosc" na czerwono - o co chodzi? Nigdy nei bylo problemow - eKarta mBanku - ja tu napalilem sie na bonusik ... a tu ;(

Bonus: Unibet
#416640 02/12/2005 11:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Też tak miałem. Problem minoł, kiedy w adresie, zamiast nr domu, sieni / mieszkania wpisałem bez "/"
Zamiast np:
34a/7 to 34a 7

Moje pytanie jest następujące, gdzie są kursy ?;) nie widze kursów na spotkania w tenisie, koszykówce itd...

#416641 02/12/2005 19:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
THx - juz ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

U mni ekursy na basket sa - standard - jak w betfair

#416642 02/12/2005 23:42
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
ja tam widze ze obsluguja moneybookers

#416643 02/12/2005 23:43
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
lol ale na wyborze metody sie konczy nic sie nie da wypelniac :] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#416644 03/12/2005 11:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Ok, wypowiem swoje zdanie na temat tego buka. Jest po prostu daremny. Nie dość że oferta jest strasznie kiepska, to jeszcze kursów nie ma na wszystkie spotkania. Dodam jeszcze że wczorajszy meczyk, Anderlecht rozliczyli mi dopiero teraz.

#416645 07/12/2005 15:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
mam pytanie czy przed dodaniem karty wypełniliście zakladkę konto bankowe??

#416646 07/12/2005 17:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
mam pytanie czy przed dodaniem karty wypełniliście zakladkę konto bankowe??


kolejnosc tych czynnosci jest dowolna, wez pod uwage, ze sa u nich problemy z wplacaniem karta Inteligo, z eKarta mBanku tez ktos mial problem

#416647 15/01/2006 09:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Nie wiecie moze czy dopisuja bonus jesli zloze depozyt poprzez mb ?

#416648 15/01/2006 20:43
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
nie wiem jak mozecie miec problemy z wplata z inteligo? ja wlasnie wplacilem ,automatycznie dopisali bonus 20E(jak narazie nie mam zastrzerzen,oby tak do konca:P)

#416649 15/01/2006 21:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
zastrzezenia zobaczysz, jak bedziesz chcial wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale ogolnie buk w skali 1-10 na 6 co nie jest zlym wynikiem

#416650 16/01/2006 09:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5
F
Fpr Offline
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5
Quote
(..)Bonus jest odrazu po wplacie bez zadnych kombinacji. Wymaganie 4x bonus toc to nie duze sa wymagania. (..)

To jak to jest z tym obrotem bonusa. W polskiej wersji "Pomoc" jest napisane:
"Nagroda jaka zdepozytujemy na konto uzytkownika nie moze zostac wyplacona z konta BeyButler tak dlugo jak uzytkownik chociaz raz nie uzyje jej na naszej stronie. Do tego czasu dana kwota nalezy do BetButler."

W angielskiej wersji "Help" jest owszem, że 4 razy.

O co tu chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Poza tym dlaczego nazwali to "100% Bonus - Double up your account" jak max. bonus 20 EUR a minimalna wplata to 30 EUR?

Pozdr,
FP

#416651 16/01/2006 18:15
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
minimalna wpłata to w rzeczywistości 20 euro, chociaz jak zauwazyłem mozna miec konto w PLN!! Dlaczego nie podali mozliwosci wyboru waluty przy zakładaniu konta tylko odgórnie kazdy musial miec zalozone w Euro? Czy jest mozliwa zmiana z euro na pln?

#416652 17/01/2006 10:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
No właśnie - więc ostatecznie ktoś już wie o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Przed wypłatą obrót bonusem? Czy jednorazowy zakład na kwotę bonusu?

Może jednak tzreba by przyczaic się na jakiś sure bet i ta droga wyciagnac pieniazki z Betbutler? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#416653 17/01/2006 12:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Witam
Czy ktos zna maila do betbutler? Szukam i szukam na ich stronce i nic:( Dzuiekuje za pomoc.

#416654 17/01/2006 12:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
juz znalazlem, ale nie na ich stronce, w sumie to mozna bylo sie domyslec:) support@betbutler.com

#416655 17/01/2006 14:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
No właśnie - więc ostatecznie ktoś już wie o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Przed wypłatą obrót bonusem? Czy jednorazowy zakład na kwotę bonusu?

Może jednak tzreba by przyczaic się na jakiś sure bet i ta droga wyciagnac pieniazki z Betbutler? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

przeczytaj ten temat to juz nie raz bylo napisane, obrot bonusem 3 razy

#416656 22/01/2006 10:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
witam .mam nastepujace pytanie przy wpłacie kartaza 3 pola :
drugie to cvc2 trzecie kwota wpłaty

niestety strona mi sie nie odswieza i nie wiem co wpisac w 1 pole??prosze o pomoc osoby które już dokonywały depozytu tą forma płatnosc!

pizdrawiam

#416657 22/01/2006 14:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Czy jest tam możliwość zarejestrowania się nie posiadając karty kredytowej i konta w Neteller? Interesowałaby mnie wpłata przez Moneybookers.

#416658 22/01/2006 14:51
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
można wpłacac pieniądze przez MB

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1