Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 36 1 2 16 17 18 19 20 35 36
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Yuri Orlov
craax sofia?

Sofia dziś w czajnik smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Yuri Orlov
craax sofia?

Sofia dziś w czajnik smile
nie na tej nawierzchni, nie z taka rywalka grin

Finanz myslalem o secie Kerber ale za malo w porownaniu do win,ja mam zdanie ze to w dwoch setach sie skonczy

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by mathje
Originally Posted by C18_adam
poszlo Chardy Simon Zverev Caroline boks
czemu zverevek?

Carolina zdrowa? JuŻ mA nr.1 czy jak wygra bedzie miala??

sorry musialem wyjsc ...

Carolinka w pelni cay czas zdrowa zadnej kontuzji nie byo nie oszukujmy sie ... Ruska zaduzo bedow robi slaby serwis w wymianach tez gorsza Wozniacka ja pyknie tongue

Misha ostatnio dobry turniej na hali w Metz przegrany final tutaj gladko przeszedl kwale .. a Stahu jakis taki bez formy ostatnio porazka z co jak co Raoniciem brak formy meczowej ... pozatym h2h tez dla Niemca tongue

wiadomo kiedy wznowia gre >?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Bacińska nie jest taka zła jak ma dzień. Choć rzadko go ma tongue później zwykle schodzi do normalnego poziomu, ale tzw. "momenty" ma. Arvidsson pewnie gładko by wygrała gdyby nie turniej w Austrii. Oglądałem Burgera w Bad Gstein, gdzie doszła do półfinału, ale to była kompletna komedia. Klientka nie grała nic, a rywalki dostawały akurat ataku "braku umiejętności".

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by C18_adam
Originally Posted by mathje
Originally Posted by C18_adam
poszlo Chardy Simon Zverev Caroline boks
czemu zverevek?

Carolina zdrowa? JuŻ mA nr.1 czy jak wygra bedzie miala??

sorry musialem wyjsc ...

Carolinka w pelni cay czas zdrowa zadnej kontuzji nie byo nie oszukujmy sie ... Ruska zaduzo bedow robi slaby serwis w wymianach tez gorsza Wozniacka ja pyknie tongue

Misha ostatnio dobry turniej na hali w Metz przegrany final tutaj gladko przeszedl kwale .. a Stahu jakis taki bez formy ostatnio porazka z co jak co Raoniciem brak formy meczowej ... pozatym h2h tez dla Niemca tongue

wiadomo kiedy wznowia gre >?

stop NIE KŁAM

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Vera jest o klasę lepsza od Wozniacki, Adamie wink

A z psychiką jest coraz lepiej. Masz rację jedyne na co można liczyć to błędy Very, bo Caroline ma za mało argumentów, jak Rosjanka nie pomoże to będzie powtórka ze szlema.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
zastanawiam sie czy przeciwko Polonie nie zagrać, bo ona też ostatnio nic nie pokazuje, jest relacja więc kilka gemow wyjasni nam sytuację, kurs ok@ 6.5

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
poludniowy relaks smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Laurendon @7,25 , dziewczyna widać że myśli na korcie, lubi do siatki podejść, bedzie Polonie ciężko a kursiwo piekne wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Verka, ZAUFANIE PRZEDE WSZYSTKIM smile boks do glownego kuponu

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Sorany nikt nie atakuje ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by craax
Verka, ZAUFANIE PRZEDE WSZYSTKIM smile boks do glownego kuponu
karolina gra naprawdę równo i ciężki mecz bedzie, dwie swietne defensorki, nie widzę innej opcji jak na lajfa poczekać, ale jak jest ZAUFANIE to trzeba grać cool

Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
Originally Posted by Azazel77
Laurendon @7,25 , dziewczyna widać że myśli na korcie, lubi do siatki podejść, bedzie Polonie ciężko a kursiwo piekne wink
... a opcja ze ktos sie wycofal.... i Paloma wchodzi do glownego... moze tu miec zastosowanie /??.....

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by craax
Sorany nikt nie atakuje ?


Atakuje, ale nie tenisowo.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by craax
Verka, ZAUFANIE PRZEDE WSZYSTKIM smile boks do glownego kuponu
karolina gra naprawdę równo i ciężki mecz bedzie, dwie swietne defensorki, nie widzę innej opcji jak na lajfa poczekać, ale jak jest ZAUFANIE to trzeba grać cool
ja Vere bardziej cenie, a w tym roku zalatwila sobie nowy mozg wiec Jej ufam

Dołączył: Sep 2010
Posty: 252
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 252
Sesil po brejka boks

Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
tylko jakies wzgledy zdrowotne mogą przeszkodzic Karolinie.. jest bardziej zmotywowana od Wiery....

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Broda0987
tylko jakies wzgledy zdrowotne mogą przeszkodzic Karolinie.. jest bardziej zmotywowana od Wiery....

ciekawostki opowiadasz smile

Dokładnie Craax, Vera potrafi grać niesamowicie, też ją bardzo lubię i cenię smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Broda0987
tylko jakies wzgledy zdrowotne mogą przeszkodzic Karolinie.. jest bardziej zmotywowana od Wiery....

bo tak sobie wymysliles czy co ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Broda0987
tylko jakies wzgledy zdrowotne mogą przeszkodzic Karolinie.. jest bardziej zmotywowana od Wiery....


Finał - dwie zawodniczki, mozesz wyjaśnić w jaki sposób zmierzyłeś motywację jednej i drugiej, ile wyszło i dlaczego akurat Karolinie więcej.

Strona 18 z 36 1 2 16 17 18 19 20 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, ANZELMO, Lukasz111, Sensei, aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,823 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1