|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Ktos wie co sie z meczem Polona-Laurendon stalo?
6-4 1*-0 to wiem , a potem mi z live zniknelo - czyzby krecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453 |
Ktos wie co sie z meczem Polona-Laurendon stalo?
6-4 1*-0 to wiem , a potem mi z live zniknelo - czyzby krecz? Polona *4-1 w drugim
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
tylko jakies wzgledy zdrowotne mogą przeszkodzic Karolinie.. jest bardziej zmotywowana od Wiery.... Finał - dwie zawodniczki, mozesz wyjaśnić w jaki sposób zmierzyłeś motywację jednej i drugiej, ile wyszło i dlaczego akurat Karolinie więcej.  na Allegro są dostępne mierniki motywacji nowej serii, podobno bezbłędne   Miałem taki jeden, ale się zepsuł jak grał Koellerer. Producent zapomniał dodać skalę ujemną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
aż muszę spytać czemu wszyscy tę Szwedkę grają. Może ja o czymś nie wiem stąd moje zdziwienie ale kurs marny + obie miały przerwę + Austriaczka u siebie w domu. Domyślam się, że chodzi tutaj tylko o porównanie bilansu obu pań na hali gdzie Sofia miażdży rywalkę. Mam rację? Jednak nikt nie wie jak się przygotowywały do tego turnieju czy może któraś przyjechała tylko po wpisowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Broda ja mowie, ze pierd... o motywacji, bo to straszne glupoty, co do typow,dyskusji itd ja sie zgadzam, kazdy gra za swoje i po to jest chat zeby dyskutowac  Verka 2-0  tez pobrane
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
aż muszę spytać czemu wszyscy tę Szwedkę grają. Może ja o czymś nie wiem stąd moje zdziwienie ale kurs marny + obie miały przerwę + Austriaczka u siebie w domu. Domyślam się, że chodzi tutaj tylko o porównanie bilansu obu pań na hali gdzie Sofia miażdży rywalkę. Mam rację? Jednak nikt nie wie jak się przygotowywały do tego turnieju czy może któraś przyjechała tylko po wpisowe. ja ekspertem nie jestem od tenisa, co wiecej mam zasade zeby nie tykac tego sportu z jedna mala pileczka ...no ale tez nie przeszedlem obojetnie i po 3.7 wzialem na Measburger, co jak co ale sofia nie jest ostatnio tak wielka zeby na przeciwniczke takie kursy dawac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Sofia jak bedzie chciala tu grac to rozwali Mburger, ale takie wspomniane 3.7 bardzo fajne do sprobowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Chardy zamierza wznowic gre ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
finał turnieju a wy pieprzycie o motywacji jakby verce czy caro nie zalezalo na wygranej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
chyba ze wzgledu na kolano Karoliny zagram 2:0 na Vere 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
co do tego kolana to mam watpliwosci niby nie biegala do wszystkiego itp a sie zaloze ze dzisiaj bedzie biegala do wszystkeigo i jak bedzie wygrywac kolano nie bedzie przeszkadzac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Vera stylowy dresik na rozgrzewce oczywiscie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
co do tego kolana to mam watpliwosci niby nie biegala do wszystkiego itp a sie zaloze ze dzisiaj bedzie biegala do wszystkeigo i jak bedzie wygrywac kolano nie bedzie przeszkadzac a jak zacznie przegrywać to poszuka krecza  ech, a ja mam zwrot za krecza. Vera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
1 Fernando Verdasco wygra 2-0 @ 2.10 2 Vera Zvonareva @ 2.00 3 Marcos Baghdatis @ 1.53 4 Gilles Simon @ 1.80 Zakłady akumulowane 1 x 20,00 4 zdarzenia Stawka: 20,00 Potencjalny zysk: 231,84 C'mon! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Verka wygladasz slicznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Kindlmann 2*-1 dobry początek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Panowie macie stream do Szanghaju  ? Witam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|