Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
na allegro zauwazylem ze pojawily sie pendrive'y do jailbreak PS3. Mozliwe ze juz sa w sprzedazy od jakiegos czasu, ale niespecjalnie sie tym interesowalem. W kazdym razie, kupil juz ktos takiego pendrive'a ??

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Panowie szukam bardzo łatwego w obsłudze programu, który ze zwykłych piosenek zrobi mi mp3. Który będzie najlepszy i bezpłatny oczywiście tak żebym mógł go sobie ściągnać z sieci ?? Z góry dzięki za odpowiedź

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by dragon
Panowie szukam bardzo łatwego w obsłudze programu, który ze zwykłych piosenek zrobi mi mp3. Który będzie najlepszy i bezpłatny oczywiście tak żebym mógł go sobie ściągnać z sieci ?? Z góry dzięki za odpowiedź

Format Factory

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Mam w domu starego laptopka toshiba equium m70, od wczoraj zaczal sypac sie dysk, system sie nie uruchamial, pelno bad sektorow przy skanowaniu... da sie cos z tym fantem zrobic?

moze kupic nowy dysk, tylko jaki konkretnie, moge sobie wybrac na allegro? ;p

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by xqwzts
Mam w domu starego laptopka toshiba equium m70, od wczoraj zaczal sypac sie dysk, system sie nie uruchamial, pelno bad sektorow przy skanowaniu... da sie cos z tym fantem zrobic?

moze kupic nowy dysk, tylko jaki konkretnie, moge sobie wybrac na allegro? ;p

Owszem da się ,musiał byś oddzielić fragmenty dysku z bad sektorami od reszty , trochę w tym zabawy ale do zrobienia .jednak przy obecnych cenach HDD prościej kupić nowy i po problemie .

Tylko zobacz jakie masz tam złącze na tycm HDD i kup z takim samym na allego .

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jaką wtyczkę trzeba zainstalować by chodził live ze strnki PLK ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by AGASSI
Jaką wtyczkę trzeba zainstalować by chodził live ze strnki PLK ?

java.com i raczej dziala.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Kerogh
Originally Posted by AGASSI
Jaką wtyczkę trzeba zainstalować by chodził live ze strnki PLK ?

java.com i raczej dziala.

dokladnie tak piwo ......stary live bardziej Mi pasił. tongue

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
o co tu chodzi? wczoraj to samo miałem z kasynem od titan, dziś pokerparadisy :/

kasyno odpuściłem ale tu to gram czesto.

[Linked Image] [fotosik.pl]


poradźcie coś

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
nie aktualne, trzeba było plik otworzyć jako administrator smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
jakis czas temu kupilem gre starcraft II. mam dwa klucze do wersji demonstracyjnej (pewnie do pobrania z blizzard'a):

J99FE8-NBM6-XR6W4F-BB7H-979BZT
WVCKB-8GY6-RMYBYY-6FMCBVFHZG

7h gry lub 14 dni od momentu aktywacji
(wywalam makulature i ktos moze skorzysta)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Mam problem z instalacja windowsa 7. Otóż podczas instalacji pojawia się następujący komunikat:

[Linked Image] [fotosik.pl]

Pojawia się on zarówno podczas instalacji z płyty cd jak i pendriva. Próbowałem ściągnąć sterowniki z oficjalnej strony MSI, ale nadal nic nie jest widoczne. Ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Może coś z obrazem instalacji nie tak? To oryginalny czy z neta? Sprawdzałeś u kogoś innego?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by rangiz9
Mam problem z instalacja windowsa 7. Otóż podczas instalacji pojawia się następujący komunikat:

[Linked Image] [fotosik.pl]

Pojawia się on zarówno podczas instalacji z płyty cd jak i pendriva. Próbowałem ściągnąć sterowniki z oficjalnej strony MSI, ale nadal nic nie jest widoczne. Ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?


to jest nowa instalacja, czy nakladka??

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910

Witam
mam problem z kompem moze ktos bedzie w stanie mi pomoc...
wrocilem dzis do domu i od wlaczenia kompa regularnie co pol rodziny gasnie na 2-3 sek obraz w monitorze jak zalacza sie ponownie to juz jest zawieszone wszystko i nie czyta ani klawiatury ani myszki i pozostaje reset po resecie znow wszystko czyta az do ponownego zawieszenia ...teraz staralem sie nie wlaczac zadnych stron interenetowych i wytrzymal godzine tak...wie ktos co tu sie moze dziac albo gdzie szukac pomocy ? bede wdzieczny pozdrawiam

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Sprawdz czy nie masz spuchnietych kondensatorów na płycie.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Witam mam router normalny Linksysa na kabel z 4 wejściami ADSL2 Gateway i chciałbym zrobić tak żeby mieć wi-fi w domu najlepiej zabezpieczone.
Co musze dokupić i jak to skonfigurować?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
dokupywac nic nie musisz
musisz dobrze skonfugurowac router tak by
1.dostep do wifi ustawic tylko dla wybranych komputerow (w linksysie podaje sie chyba mac karty sieciowej)
2.zaszyfrowac polaczenie by ktos z zewnetrz fruwających pakietow nie przejął i nie rozszyfrował

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
ale ten model chyba nie ma opcji wi fi wiec musze jakis adapter dokupic

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To już lepiej kupić nowy router Linksys'a z wszystkim w jednym, nie są aż takie drogie a i tak mają wbudowane wyjścia na kabel.

Zapezpieczenie wtedy ustawiasz na WPA2 Personal z AES, długie hasło, włączasz filter MAC na "permit" aby tylko zezwalał na połączenie z wybranych komputerów. Adres MAC karty sieciowej na laptopie możesz odnaleźć w następujący sposób:
============

How to check MAC address:

1. Start > Uruchom... > wpisać "cmd"
2. wpisać "ipconfig -all" lub "ipconfig/all"
============

Warto też wyłączyć nadawanie nazwy sieci (SSID).

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1