Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#417083 02/10/2005 13:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
http://www.mybet.com 5 euro dla nowych, a ja mam pecha, bo sie tam dwa tygodnie temu zarejestrowalem bez bonusa, a nowego konta robic nie bede, bo nie jestem taki jak wiekszosc na tym forum:/ powodzenia w ogrywaniu tego buka

Last edited by Experto; 15/10/2005 22:36.
Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Mozesz coś blizej wyjasnic na czym polega ta promocja? Zalozylem sobie konto i pokazuje 0 EUR tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Hmm ja nie widze zadnego info na ich stronie.. wystarczy sie zarejewstrowac i autoamtyczni edaja czy jakies maile trzeba czy jak?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
http://www.mybet.com/forward.do?page=home&affiliateId=28845794&campaignId=28845918 z tego linka sie rejestrowac prosze i tam jest banerek "5 euro gratis"

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Fajnie ze tak pozno podales tego drugiego linka bo juz sie zarejestrowalem i nic nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no trudno...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
http://www.betsense.com/index.aspx?Promoter=F0000FFC18 to tu masz 5 euro do BetSense, tu juz napewno dobry link od razu, firma ma ocene D, ale moze cos wyplaca i sory jeszcze raz

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Betsense nie wyplaca kasy, wisza mi 600eur!

Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
No i 5E jest chociaż pewnie za chwilę i tak ich nie będzie znając moje szczęście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Quote
Betsense nie wyplaca kasy, wisza mi 600eur!
A co Ci napisali? Że nie mają drobych? Ehhh, co za złodzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Jedna osoba przede mna wyplacila tez kilkaset, ale jak ja chcialem to zmienili regulamin i teraz trzeba wplacic minimum 100eur zeby wyplacic cokolwiek z bonusa. Ja na razie niestety nie zamierzam im nic wplacac bo czuje ze depozytu bym juz nie zobaczyl. Pewnie zaraz by wymyslili kolejne punkty, ze musze zrobic niewiadomo jaki obrot itd


P.S Rafal dzieki za linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Okej zaresjtrowałem sie i jest 5 euro na koncie a mozesz wyjasnic dokładnie ile razy trzeba obrócic tym bonusem i jaka jest minimalna kwota wypłąty i czy trzeba najpierw im wpłącic kasem itp. ?????????/


Pozdrawiam !!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
a ja na MY BET widze tylko baner z 20euro gratis, zarejestrowalem sie i mam na koncie 0. cos przeoczylem?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
ok juz sam widze co narobilem:) no szkoda:)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Dostałem 5 E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ile razy trzeba obrucić bonusem ??

Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
Okej, zagrałem za tą piątkę Chelsea, po kursie 2,30 i weszło.
I teraz sprawa przedstawia się tak:

Account balance &#8364;11.17
Available to bet &#8364;6.17
Reserved &#8364;0.00
Available to withdraw &#8364;6.17

Czyli grać mogę tylko za to ugrane 6,17E, bonusowa piątka zamrożona.
Minimalna wypłata to 5 euro.

Jeszcze takie coś po wygranym kuponie mi wyskoczyło:
5.0% commission on netwinnings for Liverpool : Chelsea -0.33&#8364; 11.17&#8364;

Co to jest? Z jakiej racji to potrącenie 0,33E?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 5
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 5
zalozylem to konto puscilem 2 zaklady
a teraz probuje sie zalogowac i pisze ze mi konto zablokowali a nie zakladalem 2 czy tam iles
Blokli mnie i nie znam przyczyny :/

Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
Przepraszam, za te krzaki. Oczywiście pod &#8364; kryje się symbol Euro.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
a u mnie jeszcze dziwniej zarejestrowałem sie ale nie moge się wogóle zalogować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
bo to jest taka bardziej gielda niz normalny bukmaher, napsialem do nich maila o takiej tresci:
"hello, I would like to ask you, can I take part in your
promotion "5 Euro Gratis Wette"? I've registered in MyBet one week
ago, and I don't have money on my account, so can you added 5 euro
on my account, please?"
i dostalem taka odpowiedz:
Dear Mr xxxxxxx,

Thank you for registering with myBet.com. According to our data you didn't
register through the correct link to be entitled to the 5 euro bonus.

However, we have credited you with 1 Euro for a free bet

As described on our registration page a further Welcome Bonus of up to 20
Euro can be ensured if you open your betting account via bank transfer or
Click & Buy. You will receive a Welcome Bonus of 5 % of the transferred
amount (max. 20 Euro) additionally on your betting account.

We hope to have answered your question and remain

With Best regards,
Your myBet.com Team

www.myBet.com [mybet.com]

tak wiec jak ktos sie zarejestrowal ze zlego linka to moze tez wyslac to co ja, ale 1 euro to jest nic w sumie:), a te 5 euro jakie sie dostaje to jest free bet, czyli ile ugrasz na czysto za nie tyle masz na koncie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
Quote
zalozylem to konto puscilem 2 zaklady
a teraz probuje sie zalogowac i pisze ze mi konto zablokowali a nie zakladalem 2 czy tam iles
Blokli mnie i nie znam przyczyny :/


zablokowali ci dlatego, ze nie zagrales za wszystko pierwszego zakladu

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1