Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 62 z 62 1 2 60 61 62
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by zxp
Słowacji, Słowenii lepszych yhy chyba w snach

nie demonizuj, bo sporo w tym prawdy. Rezerwowy krakowskiej Wisły gra tam w pierwszym składzie, a umiejętności to on może ma Wojtka Łobodzińkiego. Kto tam jest ? Stary Nobakovic, Handanovic i parę średniaków. Słowacy podobnie.

mlody gnieny nie chce mi sie dokladnie sprawdzac ale wejdz na
http://www.uefa.com/uefaeuro2012/teams/team=57163/index.html
podstawowi zawodnicy to z Bundesligi Italii Belgii u slowakow? jeszce lepiej wlochy anglia

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Tak jak pisze Goget powinnismy grac w Polsce z dobrym przeciwnikem
na inne kontynenty niech leci Stefan Majewski z kadra B

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Pier
Originally Posted by FIFI
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener

a kiedy ma ich ogrywać???? na treningach?? mad

U siebie przy dopingu kompletu publiczności.

Tylko w takich meczach można poczuć co to naprawdę gra w reprezentacji.

A nie jakiś piknik w Kanadzie blush

najpierw trzeba mieć ten pełny stadion dopingujących kibiców

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by FIFI
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener

ale żeś teraz powiedział laugh laugh

to kiedy ma ich wpuszczac i dac szanse ????? Na treningach czy podczas "gier w dziada" na treningach" laugh laugh ???
To u Nas jeszcze gra się w "Dziada" laugh
Pamiętam, że na pierwszym treningu w Piaście, trener zapytał mnie, ile potrafię podbić? To rzeczywiście miało w tamtych czasach znaczenie przy ustalaniu składu. Ch... tam ,że zawsze miałem dobry przegląd pola, nawet za bajtla, ale nie podbijałem zbyt wiele. I zamiast na pomocy, lądowałem w obronie... To nasze zacofane szkolenie młodzieży. A "dziad" bbył nieodzowną częścią rozgrzewki laugh

Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
zmienic trenera póki jeszcze czas

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
arbolede i choto do kadry

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

Strona 62 z 62 1 2 60 61 62

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 1,635 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1