Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 29 1 2 5 6 7 8 9 28 29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by C18_adam
wiadomo dlaczego Tsonga skreczowal ? nie chcialo mu sie grac czy co ... ?

bo jak ma takie nastawienie ze bierze ino wpisowe

to debelek Llodra / Tsonga - Djoko / Erlich rzeczywiscie za @2 na Serbsko - Izrelska pare warto uderzyc tongue
chyba nie myślisz, że skoro skreczował w singlu to podciągnie majty i będzie zasuwał w deblu???????????? tongue

Bonus: Unibet
ice18 #4171402 13/10/2010 19:22
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
eh kuwa roddick kontuzja
a mam go za 500 ;[

ice18 #4171403 13/10/2010 19:23
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
rod to sie zaraz zesra z bólu

Geremi #4171404 13/10/2010 19:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Gargamel niezłe chece urządza, dobrze że go nie puściłem a miał byc bet nr 1 na dziś

Geremi #4171405 13/10/2010 19:23
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Geremi
Originally Posted by C18_adam
wiadomo dlaczego Tsonga skreczowal ? nie chcialo mu sie grac czy co ... ?

bo jak ma takie nastawienie ze bierze ino wpisowe

to debelek Llodra / Tsonga - Djoko / Erlich rzeczywiscie za @2 na Serbsko - Izrelska pare warto uderzyc tongue
chyba nie myślisz, że skoro skreczował w singlu to podciągnie majty i będzie zasuwał w deblu???????????? tongue
duzo ludzi tak mysli bo co drugi dzien takie pytania na qc sie pojawiają

zxp #4171406 13/10/2010 19:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
jak Roddick skreczuje to zagrany 2 set na Garcie-lopeza jak win czy zwrot?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by kapela_87
Originally Posted by craax
@kapela 87 dobre laugh laugh nikt nawet nie zauwazyl, choc takie rzeczy juz tutaj widzialem, boksowania i wygrane wink

oj tam oj tam tongue jego sprawa laugh
powiedz mi lepiej jak się Krzywy w Cracovii spisuje smile?? to mój dobry koleżka z liceum i ze studiów. kontakt się trochę urwał odkąd przeprowadził się do Krakowa,a PE nie śledzę smile
widzę w piłę grałeś zapewne w Zecie? jako,że Krzywicki to był mój rocznik w zespołach juniorskich to często grałem na niego,szczerze dla mnie lepszy był Burchacki.Jeżeli chodzi o Craxe to też mój znajomy tam gra konkretnie Pieniądz Mikołaj,ale chyba mu podziękowali bo coś go nie widzę ostatnio;p

nie,nie grałem w zecie :)byłem z nim w jednej grupie na studiach.
do @craax : no to już jego drugie podejście do ekstraklasy,wcześniejszego podejścia do udanych raczej zaliczyć też nie można,ale wierzę że jeszcze zabłyśnie.swego czasu był nawet na konsultacjach u Leo.Coś w tym musi być.

Geremi #4171408 13/10/2010 19:25
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by Geremi
Originally Posted by C18_adam
wiadomo dlaczego Tsonga skreczowal ? nie chcialo mu sie grac czy co ... ?

bo jak ma takie nastawienie ze bierze ino wpisowe

to debelek Llodra / Tsonga - Djoko / Erlich rzeczywiscie za @2 na Serbsko - Izrelska pare warto uderzyc tongue
chyba nie myślisz, że skoro skreczował w singlu to podciągnie majty i będzie zasuwał w deblu???????????? tongue

Koli jakos popitolil singla i w deblu zagral ... wiec licze ze tu bedzie to samo tymbardziej ze ten mecz pewnie zagraja jutro bo dzis bedzie co chwile padac ...

Rodd i na co mi bylo @1.22 blush

tyson #4171409 13/10/2010 19:25
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
rod bedzie krecz

craax #4171410 13/10/2010 19:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
qrwa mac

tyson #4171411 13/10/2010 19:27
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
rod krecz
i 500 poszlo sie jebac ;/

tyson #4171412 13/10/2010 19:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
C18 - jezeli zagra jutro to napewno po singlu Djokovicia... a nie wiem czy Djoko idac tuu daleko w singlu bedzie sie do debla przykladal

ice18 #4171413 13/10/2010 19:27
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by ice18
rod krecz
i 500 poszlo sie jebac ;/

puke

ice18 #4171414 13/10/2010 19:27
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by ice18
rod krecz
i 500 poszlo sie jebac ;/
banda zlodziei amerykanskich decydentow

ice18 #4171415 13/10/2010 19:28
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Rod papa

Aronek #4171416 13/10/2010 19:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
qrwa ale bezsens

nitek #4171417 13/10/2010 19:29
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
rod djoko federer mialo byc tak latwo ;//

nitek #4171418 13/10/2010 19:30
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
a ja pobrałem 5 gem dla GGL po 1.3 widzac jak się z bólu skreca, szybka lokata wink

Azazel #4171419 13/10/2010 19:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
a ja grałem GGL przy 2-2 za 60 i dołożyłem za 50 i mi zwrot zrobili w unibet. zawsze tak robią przy grach na live czy tym razem przycięli w ciul.ka?

Cules #4171420 13/10/2010 19:34
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Cules
a ja grałem GGL przy 2-2 za 60 i dołożyłem za 50 i mi zwrot zrobili w unibet. zawsze tak robią przy grach na live czy tym razem przycięli w ciul.ka?
rzadko tak robią , mi raz na 2 miechy takie cos sie zdarza gdy postawie kurs w ktorym sie jebli

Strona 7 z 29 1 2 5 6 7 8 9 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1