|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
wiadomo dlaczego Tsonga skreczowal ? nie chcialo mu sie grac czy co ... ? bo jak ma takie nastawienie ze bierze ino wpisowe to debelek Llodra / Tsonga - Djoko / Erlich rzeczywiscie za @2 na Serbsko - Izrelska pare warto uderzyc  chyba nie myślisz, że skoro skreczował w singlu to podciągnie majty i będzie zasuwał w deblu???????????? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
eh kuwa roddick kontuzja a mam go za 500 ;[
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
rod to sie zaraz zesra z bólu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Gargamel niezłe chece urządza, dobrze że go nie puściłem a miał byc bet nr 1 na dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
wiadomo dlaczego Tsonga skreczowal ? nie chcialo mu sie grac czy co ... ? bo jak ma takie nastawienie ze bierze ino wpisowe to debelek Llodra / Tsonga - Djoko / Erlich rzeczywiscie za @2 na Serbsko - Izrelska pare warto uderzyc  chyba nie myślisz, że skoro skreczował w singlu to podciągnie majty i będzie zasuwał w deblu????????????  duzo ludzi tak mysli bo co drugi dzien takie pytania na qc sie pojawiają
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
jak Roddick skreczuje to zagrany 2 set na Garcie-lopeza jak win czy zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387 |
@kapela 87 dobre  nikt nawet nie zauwazyl, choc takie rzeczy juz tutaj widzialem, boksowania i wygrane  oj tam oj tam  jego sprawa  powiedz mi lepiej jak się Krzywy w Cracovii spisuje  ?? to mój dobry koleżka z liceum i ze studiów. kontakt się trochę urwał odkąd przeprowadził się do Krakowa,a PE nie śledzę  widzę w piłę grałeś zapewne w Zecie? jako,że Krzywicki to był mój rocznik w zespołach juniorskich to często grałem na niego,szczerze dla mnie lepszy był Burchacki.Jeżeli chodzi o Craxe to też mój znajomy tam gra konkretnie Pieniądz Mikołaj,ale chyba mu podziękowali bo coś go nie widzę ostatnio;p nie,nie grałem w zecie :)byłem z nim w jednej grupie na studiach. do @craax : no to już jego drugie podejście do ekstraklasy,wcześniejszego podejścia do udanych raczej zaliczyć też nie można,ale wierzę że jeszcze zabłyśnie.swego czasu był nawet na konsultacjach u Leo.Coś w tym musi być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
wiadomo dlaczego Tsonga skreczowal ? nie chcialo mu sie grac czy co ... ? bo jak ma takie nastawienie ze bierze ino wpisowe to debelek Llodra / Tsonga - Djoko / Erlich rzeczywiscie za @2 na Serbsko - Izrelska pare warto uderzyc  chyba nie myślisz, że skoro skreczował w singlu to podciągnie majty i będzie zasuwał w deblu????????????  Koli jakos popitolil singla i w deblu zagral ... wiec licze ze tu bedzie to samo tymbardziej ze ten mecz pewnie zagraja jutro bo dzis bedzie co chwile padac ... Rodd i na co mi bylo @1.22 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
rod krecz i 500 poszlo sie jebac ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
C18 - jezeli zagra jutro to napewno po singlu Djokovicia... a nie wiem czy Djoko idac tuu daleko w singlu bedzie sie do debla przykladal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
rod krecz i 500 poszlo sie jebac ;/ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
rod krecz i 500 poszlo sie jebac ;/ banda zlodziei amerykanskich decydentow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Rod 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
rod djoko federer mialo byc tak latwo ;//
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
a ja pobrałem 5 gem dla GGL po 1.3 widzac jak się z bólu skreca, szybka lokata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
a ja grałem GGL przy 2-2 za 60 i dołożyłem za 50 i mi zwrot zrobili w unibet. zawsze tak robią przy grach na live czy tym razem przycięli w ciul.ka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
a ja grałem GGL przy 2-2 za 60 i dołożyłem za 50 i mi zwrot zrobili w unibet. zawsze tak robią przy grach na live czy tym razem przycięli w ciul.ka? rzadko tak robią , mi raz na 2 miechy takie cos sie zdarza gdy postawie kurs w ktorym sie jebli
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|