Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 29 1 2 4 5 6 7 8 28 29
mathje #4171374 13/10/2010 18:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@kapela 87 dobre laugh laugh nikt nawet nie zauwazyl, choc takie rzeczy juz tutaj widzialem, boksowania i wygrane wink

Bonus: Unibet
mathje #4171375 13/10/2010 18:57
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
ma ktoś wideło, jak djoker wycierał kort w pekinie?

mathje #4171376 13/10/2010 18:57
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
Znacie jakas strone gdzie mozna zweryfikowac wyniki gemow?
Chodzi o to ze bwin i bet365 maja rozne wyniki np do 15 a tamci do 0.

mathje #4171377 13/10/2010 18:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
wcześniej niz pol godziny na pewno nie

ice18 #4171378 13/10/2010 19:02
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
Gremelmayr wtf?

e24 #4171380 13/10/2010 19:04
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Gremelmayr @9 jazdaaaaa

bombel #4171382 13/10/2010 19:08
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by bombel
Gremelmayr @9 jazdaaaaa
boks tylko po 5 ale zawsze ooo

craax #4171383 13/10/2010 19:09
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
Originally Posted by craax
@kapela 87 dobre laugh laugh nikt nawet nie zauwazyl, choc takie rzeczy juz tutaj widzialem, boksowania i wygrane wink

oj tam oj tam tongue jego sprawa laugh
powiedz mi lepiej jak się Krzywy w Cracovii spisuje smile?? to mój dobry koleżka z liceum i ze studiów. kontakt się trochę urwał odkąd przeprowadził się do Krakowa,a PE nie śledzę smile

mathje #4171385 13/10/2010 19:10
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
kapela87 tam zamiast Tsongi mial byc Monfils moj blad wink ...

za Sama i tak zwrot ... a ta izzi kasa to taka ironia bo sie polamal w 1 gemie a Tsonga oddal walkowerem wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nic dobrego o nim powiedziec nie moge na szczeblu ekstraklasowym, w mlodej ekstraklasie strzela bramki, asystuje i walczy ale ekstraklasa to chyba za wysokie progi... niekiedy mam wrazenie, ze biegnac polamie sobie obie nogi

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by kapela_87
Originally Posted by craax
@kapela 87 dobre laugh laugh nikt nawet nie zauwazyl, choc takie rzeczy juz tutaj widzialem, boksowania i wygrane wink

oj tam oj tam tongue jego sprawa laugh
powiedz mi lepiej jak się Krzywy w Cracovii spisuje smile?? to mój dobry koleżka z liceum i ze studiów. kontakt się trochę urwał odkąd przeprowadził się do Krakowa,a PE nie śledzę smile
widzę w piłę grałeś zapewne w Zecie? jako,że Krzywicki to był mój rocznik w zespołach juniorskich to często grałem na niego,szczerze dla mnie lepszy był Burchacki.Jeżeli chodzi o Craxe to też mój znajomy tam gra konkretnie Pieniądz Mikołaj,ale chyba mu podziękowali bo coś go nie widzę ostatnio;p

craax #4171391 13/10/2010 19:16
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
wiadomo dlaczego Tsonga skreczowal ? nie chcialo mu sie grac czy co ... ?

bo jak ma takie nastawienie ze bierze ino wpisowe

to debelek Llodra / Tsonga - Djoko / Erlich rzeczywiscie za @2 na Serbsko - Izrelska pare warto uderzyc tongue

craax #4171392 13/10/2010 19:16
Dołączył: Sep 2010
Posty: 555
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 555
ktoś wie za ile zaczną grać w Szanghaju?

craax #4171393 13/10/2010 19:16
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
w rennes na jakiej nawierzchni grają?

tyson #4171394 13/10/2010 19:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ale Krzywicki sie czyms wybijal ? byl lepszy od rowiesnikow ? bo wg mnie patrzac na Jego umiejetnosci i talent to zaszedl juz i tak dalej niz powinien,,, chyba, ze sie w Cracovii odnalezc nie moze

tyson #4171395 13/10/2010 19:18
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by tyson
w rennes na jakiej nawierzchni grają?

Też się zastanawiam , czy przed meczem nie przenieśli ich z szybkiej na najwolniejszą na świecie i tak sobie pykają...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by C18_adam
wiadomo dlaczego Tsonga skreczowal ? nie chcialo mu sie grac czy co ... ?

bo jak ma takie nastawienie ze bierze ino wpisowe

to debelek Llodra / Tsonga - Djoko / Erlich rzeczywiscie za @2 na Serbsko - Izrelska pare warto uderzyc tongue


po kontuzji wrocil moze mu sie cos odnowilo...
jakbys jechal na turniej i moglbys wziasc 10tys lub np 50 tylko bys musial zagrac jeden dwa mecze co bys wybral?
;d

ice18 #4171397 13/10/2010 19:20
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Co za polamance frown Roddick cos z biodrem z tego co Lorek mowil, bo dopiero wlaczylem. Nie wyglada to za dobrze..

tyson #4171398 13/10/2010 19:20
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Originally Posted by tyson
w rennes na jakiej nawierzchni grają?

hard

craax #4171399 13/10/2010 19:21
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by craax
ale Krzywicki sie czyms wybijal ? byl lepszy od rowiesnikow ? bo wg mnie patrzac na Jego umiejetnosci i talent to zaszedl juz i tak dalej niz powinien,,, chyba, ze sie w Cracovii odnalezc nie moze
Miał to szczęście ,że grał w Zawiszy a roczniki 86-87 Zety to lały w województwie wszystkich,i jak dobrze pamiętam to właśnie Burchacki z Krzywickim strzelali najwięcej,inna bajka ,że ten Krzywicki to był trochę taki paralityczny,ale z drugiej strony nie dziwię się,że tak wysoko jest,moim zdaniem czynnikiem decydującym jest wzrost,chłopak ma ponad 2 metry to trenerzy liczą ,że w powietrzu powalczy.

Strona 6 z 29 1 2 4 5 6 7 8 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, aker, forty), 1,662 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1