|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@kapela 87 dobre  nikt nawet nie zauwazyl, choc takie rzeczy juz tutaj widzialem, boksowania i wygrane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ma ktoś wideło, jak djoker wycierał kort w pekinie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261 |
Znacie jakas strone gdzie mozna zweryfikowac wyniki gemow? Chodzi o to ze bwin i bet365 maja rozne wyniki np do 15 a tamci do 0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
wcześniej niz pol godziny na pewno nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
 tylko po 5 ale zawsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387 |
@kapela 87 dobre  nikt nawet nie zauwazyl, choc takie rzeczy juz tutaj widzialem, boksowania i wygrane  oj tam oj tam  jego sprawa  powiedz mi lepiej jak się Krzywy w Cracovii spisuje  ?? to mój dobry koleżka z liceum i ze studiów. kontakt się trochę urwał odkąd przeprowadził się do Krakowa,a PE nie śledzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
kapela87 tam zamiast Tsongi mial byc Monfils moj blad  ... za Sama i tak zwrot ... a ta izzi kasa to taka ironia bo sie polamal w 1 gemie a Tsonga oddal walkowerem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nic dobrego o nim powiedziec nie moge na szczeblu ekstraklasowym, w mlodej ekstraklasie strzela bramki, asystuje i walczy ale ekstraklasa to chyba za wysokie progi... niekiedy mam wrazenie, ze biegnac polamie sobie obie nogi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
@kapela 87 dobre  nikt nawet nie zauwazyl, choc takie rzeczy juz tutaj widzialem, boksowania i wygrane  oj tam oj tam  jego sprawa  powiedz mi lepiej jak się Krzywy w Cracovii spisuje  ?? to mój dobry koleżka z liceum i ze studiów. kontakt się trochę urwał odkąd przeprowadził się do Krakowa,a PE nie śledzę  widzę w piłę grałeś zapewne w Zecie? jako,że Krzywicki to był mój rocznik w zespołach juniorskich to często grałem na niego,szczerze dla mnie lepszy był Burchacki.Jeżeli chodzi o Craxe to też mój znajomy tam gra konkretnie Pieniądz Mikołaj,ale chyba mu podziękowali bo coś go nie widzę ostatnio;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
wiadomo dlaczego Tsonga skreczowal ? nie chcialo mu sie grac czy co ... ? bo jak ma takie nastawienie ze bierze ino wpisowe to debelek Llodra / Tsonga - Djoko / Erlich rzeczywiscie za @2 na Serbsko - Izrelska pare warto uderzyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 555
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 555 |
ktoś wie za ile zaczną grać w Szanghaju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
w rennes na jakiej nawierzchni grają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale Krzywicki sie czyms wybijal ? byl lepszy od rowiesnikow ? bo wg mnie patrzac na Jego umiejetnosci i talent to zaszedl juz i tak dalej niz powinien,,, chyba, ze sie w Cracovii odnalezc nie moze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
w rennes na jakiej nawierzchni grają? Też się zastanawiam , czy przed meczem nie przenieśli ich z szybkiej na najwolniejszą na świecie i tak sobie pykają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
wiadomo dlaczego Tsonga skreczowal ? nie chcialo mu sie grac czy co ... ? bo jak ma takie nastawienie ze bierze ino wpisowe to debelek Llodra / Tsonga - Djoko / Erlich rzeczywiscie za @2 na Serbsko - Izrelska pare warto uderzyc  po kontuzji wrocil moze mu sie cos odnowilo... jakbys jechal na turniej i moglbys wziasc 10tys lub np 50 tylko bys musial zagrac jeden dwa mecze co bys wybral? ;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Co za polamance  Roddick cos z biodrem z tego co Lorek mowil, bo dopiero wlaczylem. Nie wyglada to za dobrze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
w rennes na jakiej nawierzchni grają? hard
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
ale Krzywicki sie czyms wybijal ? byl lepszy od rowiesnikow ? bo wg mnie patrzac na Jego umiejetnosci i talent to zaszedl juz i tak dalej niz powinien,,, chyba, ze sie w Cracovii odnalezc nie moze Miał to szczęście ,że grał w Zawiszy a roczniki 86-87 Zety to lały w województwie wszystkich,i jak dobrze pamiętam to właśnie Burchacki z Krzywickim strzelali najwięcej,inna bajka ,że ten Krzywicki to był trochę taki paralityczny,ale z drugiej strony nie dziwię się,że tak wysoko jest,moim zdaniem czynnikiem decydującym jest wzrost,chłopak ma ponad 2 metry to trenerzy liczą ,że w powietrzu powalczy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|