|
|
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
|
|
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816 |
Poje**ni sąsiedzi  którzy zatruwają przestrzeń życiową...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
micha$ - o toaletach pisać nie będę, bo wiadomo,że korzystają z nich wszyscy (nieważne którą klasą jadą). Wybredny to ja nie jestem, ale po prostu moim zdaniem przedział, wagon nie były chyba ostatnio sprzątane, był po prostu chlew. Czegokolwiek człowiek by się nie dotknął to kleiło się masakrycznie. Hehehe Już dwa miesiące jeżdżę codziennie i udało mi się uniknąć korzystania z toalety w pociągu. Jeśli jedziesz w przedziale z sześcioma fotelami to jest w miarę ok, jeżeli jedziesz w przedziale dla palących albo w takim, gdzie jest osiem miejsc, to tam rzeczywiście zaczyna się syf... Za to TLK otwarte są bardzo dobrze utrzymane w czystości (PESA Bydgostia).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
jutro czeka mnie transport do Torunia,mam nadzieję że trafię lepiej..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
Trzeci dzień w domu, brak neta w wawie, i to że w poniedziałek będę czekał na telefon z pracy kiedy następna trasa.
Teraz najgorsze. Trzy dni w domu i trzy dni pijany teraz tez już soplica stoi, i kasa z konta ubywa.
Ehh chyba trzeba jakiegos jackpota wygrać.!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Przed chwila wracam ze sklepu. Osiedlowa droga. Na srodku stoi samochod, a obok parkingi i normalnie miejsca wolne. Na srodku drogi stoi samochod i cala mini uliczka przyblokowana i tworzy sie korek na osiedlu. Ludzie wkur***ni i po 5min wychodzi BABA z zabki i okazuje sie, ze to jej auto i byla na zakupach. Dostala opierdol i jak skwitowala: 'Co za nerwowi ludzie, nie daja nawet zakupow zrobic...'.
No kurwaaaa, przeciez to jest jakas kpina. Nie dosc, ze baba stanela na srodku ulicy blokujac wszystkich to jeszcze pretensje, ze sie jej zakupow nie dalo zrobic!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Mądrala nt. dzisiejszego wypadku:
'Ludzie przyzwyczajają się, że na drodze sami poprawiają niemądre przepisy' - Włodzimierz Zientarski
Synkowi tego nie potrafił przetlumaczyc, jak jechal po Puławskiej ok.200km/h nowym Ferrari i zabił kolege? A teraz jak prokuratura sie odezwala to wymiguje sie od odpowiedzialnosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
Mądrala nt. dzisiejszego wypadku:
'Ludzie przyzwyczajają się, że na drodze sami poprawiają niemądre przepisy' - Włodzimierz Zientarski
Synkowi tego nie potrafił przetlumaczyc, jak jechal po Puławskiej ok.200km/h nowym Ferrari i zabił kolege? A teraz jak prokuratura sie odezwala to wymiguje sie od odpowiedzialnosci. A nie pomyslales, ze mowil rowniez o swoim synu w kontekscie dzisiejszego wypadku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
mój promotor od pracy przejściowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
-wolno dzialajacy, a nawet nie dzialajacy internet -umowa zlecenie, dzisiaj przepadlo mi jakies 1000zl z socjalnego :| co wkurwia mnie wielokrotnie ;] po 1 bo to juz chyba drugi raz jak tam pracuje, po 2 akurat taki czas ze kasa potrzebna bardziej niz w innym okresie roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
mój promotor od pracy przejściowej co to znaczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
dziewczyna zamieszkała w akademiku w innym miascie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
dziewczyna zamieszkała w akademiku w innym miascie ujnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
nadchodzi zima u mnie już temperatura daje w znaki gdzie ta jesień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
no ujnia, zobaczymy jak to bedzie, ja to widze bardzo sceptycznie i jak się zacznie jakieś imprezowanie to robie baj baj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ja bym jej juz teraz to powiedzial, przynajmniej pozniej moglbys sie szybciej pgoodzic z jej wymowka "nie wiedzialam" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
dziewczyna zamieszkała w akademiku w innym miascie Ehhhhhh... baby, na początku każda wydaję się aniołem, potem klej przestaje trzymać i skrzydła odpadają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
dziewczyna zamieszkała w akademiku w innym miascie Ehhhhhh... baby, na początku każda wydaję się aniołem, potem klej przestaje trzymać i skrzydła odpadają  Lady Pank - Nie wierz nigdy kobiecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
dziewczyna zamieszkała w akademiku w innym miascie ujnia  Nie wiem czy bardziej, ze w innym miescie, czy ze w akademiku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Tylko no offens, ale az mi sie sam usunal komentarz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|