|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Witam. Z tego co pamietam ktos tutaj oferowal opony w dobrej cenie.Moze napisac w tym temacie...plus moze zaproponowal by jakies fajne zestawy na zime do samochodu osobowego 205/55/16
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
uzytkownik rcsade 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Ilu ludzi tyle opinii. Szukałem trochę w necie i generalnie o każdej oponie jeden pisze, że zajebiste, a następny, że nie da się jeździć. Ja zdecydowałem się na Dunlop Wintersport 3D (205/55/16) - już nawet zmieniłem, na przyszły tydzień śnieg zapowiadają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Dokladnie ile ludzi tyle opini,teraz czekam na propozycje rcsade...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Chciałbym dodać drobną uwagę do osób zainteresowanych oponami. W związku z duża sprzedażą obecnie i już zaczynającymi się brakami w asortymencie, ceny opon w punktach obsługi pójdą w górę. Większość serwisów już się zaopatrzyła w podstawowe rozmiary a producenci zgłaszają braki w produkcji. Więc nie ważne od kogo zamierzacie kupić opony zimowe, radzę się pośpieszyć gdyż zarówno cena jak i dostępność ulegną znacznej zmianie. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja już myślę o zakupie opon na wiosnę - co polecasz dobrego szczególnie na deszcz? Może coś z serii Goodyear Eagle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Condrad,nie można polecić opony nie znając jej użytkownika a raczej sposobu jazdy, jak i modelu auta na którym miałby się sprawować. Poza tym przydała by się informacją czy stawiasz na jakość, czy też na cenę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Racja, problem w tym że nie wiem jak długo będę przebywał w Polsce i czy skończę np. z Hondą Civic czy jakimś SUVem jak KIA Sorento.
No ale powiedzmy do Hondy Civic, sposób jazdy bez ekscesów 120km/h maks, stawiając głównie na bezpieczeństwo a najbardziej na dobrą trakcję w deszczu. No i bardziej na jakość niż cenę.
Przypomina mi się wspaniała seria Goodyeara Eagle jak kiedyś miałem Passata, można było pruć przez deszcz, kałuże, świetnie się samochód spisywał na mokrej powierzchni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Goodyear Eagle wciąż są na topie w swojej klasie, ja natomiast poleciłbym Ci Vredestain Sportrac 3,dobry bieżnik - dobre odprowadzenie wody, dobra jakość produkcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
No to ja się podczepię..
Robię jakieś 3k km miesięcznie, samochód to Passat '07, kombi. Potrzebne mi opony na zimę, na stalowe felgi. Interesuje mnie raczej najlepszy stosunek jakości do ceny.
Co polecasz?
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
wwwujek - moim zdaniem Uniroyal MS Plus66 ewentualnie niemiecka Fulda Kristall Montero 3 sprawdziłyby się w Twoich warunkach..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
wwwujek - moim zdaniem Uniroyal MS Plus66 ewentualnie niemiecka Fulda Kristall Montero 3 sprawdziłyby się w Twoich warunkach.. OK, dzięki. A handlujesz tym? Jak to cenowo wychodzi? 205/55/16
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
wwwujek - wysłałem Ci wiadomość na pw. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Ozi, przepraszam że tak późno, odpowiedź poszła na maila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563 |
Witam rcsade. Szukam takich opon w przyzwoitej cenie Nokian WR G2 215/55R16 H 97 Fulda KRISTALL SUPREMO 215/55R16 93 H Kleber KRISALP HP 2 215/55R16 93 H Które z nich byś polecił? Czekam na odpowiedź Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Niestety na chwilę obecną zawieszam sprzedaż opon ponieważ ceny już poszły do góry, w hurtowniach wieje pustkami,jeśli chodzi o opony zimowe. Jednak z tych co podałeś to moim zdaniem albo Fulda, albo Nokian.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
używki z bieżnikiem 5,5-6mm czy bieżnikowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
mirasPL - domyślam się że piszesz o oponach do ciężarówek.. niestety na tym polu moja wiedza nie jest na największa, więc wolałbym się nie wypowiadać.. Mogę się dowiedzieć dla Ciebie co byłoby lepsze..Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
piszę o zimówkach,bo nakłaniają mnie bieżnikowanymi ale słyszałem o nich nie najlepszą opinie. mam ok500zł na opony i nie wiem co wybrać. może 2 Dębicy Frigo nówki na przód,a na tył jakieś bardziej zużyte używki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|