|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
W u nas w Kraku rąbanka maczetami na porzadku dziennym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jedna rada Panowie - KAŻDY post nie odnoszący się do meczów naszej kopanej z ostatniej kolejki będzie kasowany. Mam tu na myśli to co się zaczęło po poście @McDziarz A dyskusję odnośnie spraw kibiców, która po poście @Inzaghi78 się toczy przenoszę do działu rozmowy o polskiej piłce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
LECH POZNAŃ - ZAGŁĘBIE LUBIN
Jak zawsze parę słów o sytuacji w Kolejorzu. Za kartki pauzuje Arboleda, kontuzje leczy Wojtkowiak. Henruiqez jeszcze nie wrócił ze zgrupowania reprezentacji Panamy. Ma być jutro, ale wiadomo inna strefa czasowa.. Defensywa zatem mocno osłabiona.
Po operacji jest Wichniarek i jego występ w sobotę również jest wykluczony. Niepewny jest wciąż występ Bandrowskiego, który wrócił w tym tygodniu do treningów, ale niemal od razu znów pojawiły się problemy. Gotowy do gry jest Djurdjevic, który pewnie zagra na środku defensywy obok Bosego.
Ze zgrupowań wrócili Kiełb, Rudnevs i Krivets.
h2h * 15.05.10 Lech Poznań 2:0 Zagłębie Lubin (Kędziora 23 (s), Lewandowski 58) * 27.11.09 Zagłębie Lubin 0:1 Lech Poznań (Peszko 34) * 29.02.08 Lech Poznań 0:0 Zagłębie Lubin * 18.08.07 Zagłębie Lubin 1:1 Lech Poznań (Arboleda 4 - Wilk 19) * 10.03.07 Lech Poznań 0:2 Zagłębie Lubin (Stasiak 29, Chałbiński 78) * 05.08.06 Zagłębie Lubin 0:0 Lech Poznań * 10.03.06 Lech Poznań 0:1 Zagłębie Lubin (Chałbiński 73) * 20.08.05 Zagłębie Lubin 4:5 Lech Poznań (Chałbiński 4, 26, Kristić 7, Iwański 89 - Zakrzewski 20, Reiss 38, 68 (k), 80, Gajtkowski 63)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Widzów sporo, murawy mierna, kibie gości-będą. Zagłębie to dla mnie trochę zagadka.
Sam osobiście nie gram, jak ktoś ma możliwość to ew.livebetting.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Jutro Widzew 1-ka lub 1X w mysl zasady weszlo: kto nie zleje Legi ten frajer?
Nie zagraja: Srdji Kneżevic, Dickson Choto i Takesure'a Chinyama.
Tak samo Lechia z Arka 1 lub 1X....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Jutro Widzew 1-ka lub 1X w mysl zasady weszlo: kto nie zleje Legi ten frajer?
Nie zagraja: Srdji Kneżevic, Dickson Choto i Takesure'a Chinyama.
Tak samo Lechia z Arka 1 lub 1X.... kiedys bym to potraktowal jako oslabienie Legii ale teraz moze to wzmocnienie z Lechem taki Mezenga ktory gral 10 minut bardziej mi sie podobal niz Chinyama przez 80 !! Bylbym daleki od jakichkolwiek pewniakow dotyczacych tego spotkania ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Zdecydowanie Widzew do gry. Legia duzo by pisac ale ogolnie ktos tam ma nie po kolei w glowie. Wyjasniam lopatologicznie i za darmo skad sie biora obecne klopoty w Legii. Ktos uznal (blednie, a bledy bywaja celowe i nieswiadome, nie wnikam) ze Marek Jozwiak jesli dopiero co kopal w pilke bedzie dobrym dyrektorem sportowym czy tam skautem. W rezultacie nasciagal szrotu za wielkie pieniadze i gra wyglada jak wyglada. Z tymi zawodnikami Skorza nic nie osiagnie ale jedyna jego wina jest pazernosc - 100 tysiakow piechota nie chodzi a jak nawet zwolnia trzeba bedzie dac odprawe. W normalnym podkreslam normalnym klubie jesli sa zmiany to zaczyna sie od trenera, daje sie jemu budzet i niech on sobie szuka zawodnikow pasujacych do koncepcji. Tutaj mial narzuconych sciagnietych przez dyletanta (ktory dzis cos bredzi ze Eriksson chcial byc trenerem  ) ale widzialy galy co braly mogl powiedziec 'a nie panowie ja sie pod tym nie podpisze'. Nie podejrzewam Jozwiaka o dorabianie sie na boku czy celowe szkodzenie klubu, zostaje tylko razaca niekompetencja. Sklad usiluje sie ratowac 'mlodymi, zdolnymi' jak Zyro czy Komorowski ale w starciu z zawodowcami debiutanci sa bez szans. Trzeba miec klapki na oczach firmy tej co mieli wyciagani gornicy w Chile zeby grac na Legie. Bezdyskusyjnie Widzew
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Ja bym się tak nie napalał na konsekwentne stawianie przeciw Legii bo to spacer po cienkim gruncie, nie liczę na nagłe olśnienie ekipy z Warszawy jednak jest to wciąż jedna z tych ekip, którą stać na punkty przy miernej dyspozycji a momentami coś tam kopią. Waszym zdaniem będą w plecy z każdym kolejnym meczem a finalnie spadną? Postawa Widzewa też może nabrać różnego wymiaru, na pewno spotkanie nie zalicza się do meczu jak ,,każdy inny,, więc postawa obu ekip jest loterią Dla mnie ciężki mecz do typowania, chyba że na jakieś karteczki, ew remis dla sportu patrząc na 5 remisów Łodzian i żadnego L
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Dokladnie jak powyzej i wlasnie w tym wypadku przy kursach :
2.10 <-> 1.725 X2, zdecydowanie warty pobrania jest ten drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Górnik Zabrze - Wisla KrakowJop w srode jeszcze z 40to stopniowa goraczka lezal w lozku, Bonin niedawno wrocil z Ameryki, gdzie niestety nie zagral ani minuty.  Smuda, po cholere ciagnie pilkarza za Ocean aby potem i tak nie dac mu szans gry. Jesli Jop sie nie wykuruje to w jego miejsce Marciniak. Tydzien temu, w sparingu w Zabrzu, Górnik zremisowal z zespolem czeskiej Ekstraklasy 1-1. Niestety, ale jakos nie widzi mi sie tutaj remis. Wisla jest do ogrania, ale jakos mam zle przeczucie ze w niedziele zobacze 3 porazke z rzedu - ale znajac zycie - to postawie '2' bedzie remis, postawie 'X' to bedzie '1'/'2' I tak, patrzac okiem obozu Górnika wychodzi mi: Wisla @ 2,45 3/10 X2 @ 1,38 10/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ja bym się tak nie napalał na konsekwentne stawianie przeciw Legii bo to spacer po cienkim gruncie, nie liczę na nagłe olśnienie ekipy z Warszawy jednak jest to wciąż jedna z tych ekip, którą stać na punkty przy miernej dyspozycji a momentami coś tam kopią. Waszym zdaniem będą w plecy z każdym kolejnym meczem a finalnie spadną? Postawa Widzewa też może nabrać różnego wymiaru, na pewno spotkanie nie zalicza się do meczu jak ,,każdy inny,, więc postawa obu ekip jest loterią Dla mnie ciężki mecz do typowania, chyba że na jakieś karteczki, ew remis dla sportu patrząc na 5 remisów Łodzian i żadnego L Jako kibic Legii kompletnie się nie zgadzam, to co piszesz to jest typowa gra za nazwę, że skoro to Legia to mogą coś zagrać. Pytanie tylko jakie my mamy argumenty ? Tracimy zawodników, bo są kontuzje, odstawienia czy redukcje efekt ? Na mecz z Widzewem jedzie 1 nominalny środkowy obrońca. A szans na dobry wynik upatruje się w postawie, oprócz Vrdoljaka, Kucharczyka i Borysiuka. Dwóch młodziaków przy czym jednym kompletnie nieopierzonego, ale jest taki posuch, że nawet w Nim niektórzy widzą zbawcę, nadzieję na lepsze jutro. Tak, więc sorry nie mamy argumentów, d tego pod względem taktycznym jesteśmy bezsprzecznie najgorszym zespołem w lidze z prostej przyczyny. U nas nie ma żadnej myśli taktycznej, a nowi powiedzmy wyglądają albo na totalny szrot jak Cabral czy Knezenic czy co najwyżej uzupełnienie jak Manu, choć ja osobiście ja jestem bardzo sceptyczny wobec gry Portugalczyka, ale on jeszcze wśród kibiców cieszy się jakimś tam zaufaniem. Moim zdaniem do gry już bardziej Widzew -1 niż x2, ale ja osobiście odpuszczam z głupią nadzieją, że coś zagrają. Ale przesłanek do tego nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Tak do betowania to ta kolejka jest trudna, niby Lech z zawodzącym Zagłębiem i Jagiellonia z bytomską Polonią nie powinny mieć problemów, ale też kursy bardzo niziutkie, aczkolwiek Lech musi wreszcie zapunktować, tam problemy są inne niż na Legii, do tego pokrywają się puchary, ale teraz mają olbrzymią szansę. Jaga jest po prostu piłkarsko o klasę lepsza niż Bytom
Z wyższych kursów to Śląsk DNB, który jest chyba najbardziej pechową drużyną w tym sezonie, bo jak sobie przypominam mecze z Nami, Koroną czy Jagą to wychodzi, że powinni mieć conajmniej 6 pkt więcej. Z Lenczykiem powinna lepiej funkcjonować defensywa, a i w skuteczności powinni się przełamać, bo z tworzeniem akcji nie mają żadnych problemów.
Polonia cóż, nie jest jeszcze dobrze ustawiona, brakuje organizacji. Pierwsza jedenastka ciągle się krystalizuje.
Cracovia DNB też do liźnięcia w mojej opinii, są mocniejsi od Ruchu. Nie wiem czy wraca już lider środka pola Gabor Straka, ale i tak Ruch wygląda dość ubogo. Ja cały czas wierzę w Ulatowskiego, że wykorzysta swój niezły warsztat. Potencjał kadrowy jest całkiem spory.
Podsumowując:
Jagiellonia @1.45 Lech @1.50 Craxa DNB @1.57 Śląsk DNB @1.83
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
mecz ciężki do typowania , jakby gdzieś było w ofercie  to najpewniejszy dla mnie zakład dotyczący tego meczu to to że będzie awantura i mecz będzie przerwany będzie gorąco na trybunach podejrzewam , wiadomo Łódź to nie jest gościnne miasto , jedną z większych rozrywek i atrakcji dla mieszkańców tego Miasta kibicujących Widzewowi jest rzucanie kamieniami w przyjezdnych , ot taki folklor , także cywilizacyjnie są na bardzo niskim poziomie , przyjazd Legii to dla nich nie lada gratka i wydarzenie sporego kalibru , emocje rosną więc zapewne obudzą się pierwotne instynkty i kamienie pójdą w ruch...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
El Clasico coraz blizej Juz od kilku tygodni odliczalo sie dni do tego meczu  Dla mnie wskazanie faworyta w tym meczu nie wchodzi w gre bo zdarzyc sie moze wszystko ... To ze ktos jest bez formy czy w oslabionym skladzie nie ma zadnego znaczenia w takim meczu bo tutaj bardziej gra adrenalina niz umiejetnosci !!! W meczu z Lechem gralismy niemal rezerwami a padl remis, wtedy Lech byl kompletnie bez formy ale to zawsze mistrz Polski!! Przed sezonem jedyne co mozna bylo przeczyatc to ze Legia to najlepszy typ na mistrza Polski a teraz ... Czy Skorza jest zlym trenerem ??? nie sadze !! Moim zdaniem w Legii panuje totalny burdel stworzony przez psedogwiazdeczki z warszawskich plakatow ale to nie moj problem  Na dzis gram dwa typy : Marcin Robak - GOL - 3,55 Expekt Darvydas Sernas - GOL - 3,30 Unibet Az nieprawdopodobne ale chlopaki juz maja dwa mecze przerwy bez bramki a liczac puchar to nawet 3 co jest w tym sezonie szokujace  Biorac pod uwage ze obaj strzelili 9 z 12 bramek w tym sezonie typy wydaja sie by bardzo mocno przesacowane tym bardziej ze trafienie jednego juz daje zarobek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
mecz ciężki do typowania , jakby gdzieś było w ofercie  to najpewniejszy dla mnie zakład dotyczący tego meczu to to że będzie awantura i mecz będzie przerwany będzie gorąco na trybunach podejrzewam , wiadomo Łódź to nie jest gościnne miasto , jedną z większych rozrywek i atrakcji dla mieszkańców tego Miasta kibicujących Widzewowi jest rzucanie kamieniami w przyjezdnych , ot taki folklor , także cywilizacyjnie są na bardzo niskim poziomie , przyjazd Legii to dla nich nie lada gratka i wydarzenie sporego kalibru , emocje rosną więc zapewne obudzą się pierwotne instynkty i kamienie pójdą w ruch... McDziarz bylem zszokowany ze az do dzis nie prowokowales  ale jednak mozna bylo grac gruba kase na taki zaklad powiem tylko tyle ze kamieniami to ze 2-3 lata juz nie widzialem zeby ktos rzucal a mam karnet od 5 lat przy sektorze gosci takze takie pier....... zostaw sobie na kiedy indziej o pozimoie cywilizacyjnym nie bedziemy rozmawiac bo sprawa jest oczywista  a ty nie na wyjezdzie dzieciaku taki kibol jestes a SKLW nie dalo ci bileciku  ot taki internetowy napinacz i hools ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
jeśli będzie gorąco to raczej nie przez kamienie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
To ze ktos jest bez formy czy w oslabionym skladzie nie ma zadnego znaczenia w takim meczu bo tutaj bardziej gra adrenalina niz umiejetnosci !!! Z tym zeby byla adrenalina to druzyny a przede wszystkim pilkarze musza sie znac, musza miec porachunki z rywalem a swiezego narybku Legii nie posadzalbym o jakies szczegolne rozeznanie najwiekszych rywali. Co najwyzej pilkarze Widzewa beda mieli spetane nogi. Zupelnie nie rozumiem jechania po Skorzy ktorego jedyna wina polega na tym ze jest pazerny i podjal sie niemozliwego za duze pieniadze a Maciej nie jest taki najgorszy bo jakies osiagniecia ma. Nie mam pojecia na jakiej podstawie ktos uznal ze Marek Jozwiak zna sie na wyszukiwaniu talentow i pochopnie powierzyl mu odpowiedzialna role. Nie wolno zatrudniac 'za zaslugi dla klubu' bo potem to sie odbija czkawka a w Legii pelno jest takich magow (choc to nie jest tylko problem tego klubu. Jak tak dalej pojdzie a rywale z bieguna ligi juz sie budza trzeba bedzie uciekac sie do zaciagania zobowiazan u janosikow na wiosne zeby sie w ogole w lidze utrzymac - to ze Widzew nie podaruje im trzech punktow to mozna byc spokojnym a ze pilkarze z Lodzi graja lepiej to Widzew 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no Panowie zazdroszcze Wam dzisiejszego widowiska, nie szalec miedzy soba tylko wybijac z domow, gardlo przed meczem zaprawic a potem na pelnej kur... jak to Ojro pisze Widzew-Legia Nie bede pisal o meczu,stawce,mobilizacji itd, kazdy wie co i jak. Napisze pare zdan o ataku Widzewa, obecnie nie ma napadu bedacego w lepszej formie niz dwa "wariaty" wysuniete w Widzewie. Z zaciekawieniem obejrzalem mecz Hiszpania-Litwa i lapalem sie za glowe jak Sernas kilkukrotnie byl szybszy od obroncow Hiszpanii !!! Jezeli cos takiego potrafil robic z takimi zawodnikami jak Puyol, majac w pomocy naprawde srednich graczy to co dzisiaj sie bedzie dzialo jak Robak i Sernas zaczna szalec miedzy drewnianymi obroncami Legii ? Legia przed tym meczem sra w gacie, a nie Widzew, Widzew moze Legia musi - i wcale nie dziwie sie ustawionym dzisiaj kursom. Legia nie ma pomyslu, ma przesrane "u wszystkich" a Widzew u siebie jest nabuzowany jak dziki byk, kibice poniosa Łodzian i pokusze sie o stwierdzenie, ze Widzew wygra ten mecz moze i wyzej niz jedna bramka. Po wywiadach widac, ze Widzewiacy znaja swoja wartosc i skumali, ze Legie mozna ograc bez problemu Widzew  - po satysfakcjonujacym mnie kursie, nie te czasy gdzie nazwa Legia wystrasza przeciwnych pilkarzy czy typujacych Cracovia-Ruch Obiektywnie obiektywnie obiektywnie : WYGRAMY !!! Zagramy w najmocniejszym skladzie, wszyscy zdrowi i zmobilizowani. Mierzejewski,Saidi i Suvorov wrocili cali i zdrowi z meczy reprezentacji, do niedzieli spokojnie odpoczna. Matusiak jest w swietnej formie, z TSV wszedl na chwile i po prostu blyszczal na boisku strzelajac jedna przepiekna bramke. Wrocilismy na swoj stadion i narazie przeciwnicy nam gola nie strzelili  Z Arka 2-0 a z TSV 2-1 ( samoboj ), zupelnie inaczej wyglada atmosfera w druzynie i sama gra po powrocie na Kałuży. Bilety dosc dobrze sie sprzedaja, wiec fani na pewno Cracovii pomoga. Wezmiemy srogi rewanz za porazke na Suchych Stawach. Mecz z tych o 6 pkt, wydaje mi sie, ze Ruch na wyjazdach jest bardzo cienki i nie sa nawet podobni do zespolu, ktory brylowal runde temu. Cracovia Co do Jagiellonii, czy to aby nie za niski kurs jak na nasza ekstraklase ? Sam nie wiem, sam jego widok odstrasza../
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
mecz ciężki do typowania , jakby gdzieś było w ofercie  to najpewniejszy dla mnie zakład dotyczący tego meczu to to że będzie awantura i mecz będzie przerwany będzie gorąco na trybunach podejrzewam , wiadomo Łódź to nie jest gościnne miasto , jedną z większych rozrywek i atrakcji dla mieszkańców tego Miasta kibicujących Widzewowi jest rzucanie kamieniami w przyjezdnych , ot taki folklor , także cywilizacyjnie są na bardzo niskim poziomie , przyjazd Legii to dla nich nie lada gratka i wydarzenie sporego kalibru , emocje rosną więc zapewne obudzą się pierwotne instynkty i kamienie pójdą w ruch... i u dziecka obudzil sie instynkt pierwotny na mecz chyba nie zdążysz a może rodzice cie nie puscili prowokujesz dziecko prowokujesz nie masz jaj jak inni kibice Legii piszący w tym temacie Szacunek nawet do wroga trzeba mieć ale nie dla kogoś takiego jak ty co do typu to jedno przychodzi mi na mysl Dudu gol kurs 16 na zwrot Serek nie gram meczu bo nie wiem jak sie do tego dobrać celuję tym razem w strzelców Pozdrowienie do wszystkich normalnych i prawdziwych kibiców( poza mcdziarzem ) i życzę wam prawdziwej uczty piłkarskiej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|