|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
po ptakach , teraz sie połamie one we dwie to by nie jednego ptaka połamały  Jakbyś był Robinsonem Cruzoe to kogo byś wolał? Vinci w makijażu i sukience czy Piętaszka ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Errani co ty mi tu za maskaradę urządziłaś  do budy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Errani co za pustak, 1 MP i koniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
niestety , mialem beta na ten mecz to sie złakomiłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Federer w Sztokholmie? <shocked> co on tam niby będzie robił?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
over 2,5 seta izi, dzięki dziewuchy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Petka zakonczy przygode greczynki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
co by nie mówić zasłużenie Roberta wygrała, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
nie wiem po co nadalowi to azjatyckie turne. nr1 powinien oganiać szlemy/mastersy no i domówki. Musiał się kierować podobnymi przesłankami co Roker, który w ciągu 5 tygodni zagra w Szanghaju, Sztokholmie, Bazylei i Paryżu. chiny i francja = mastersy, bazylea wiadomo. sztokholm chyba dla szpanu. a azja i te ew. 750pkt? kontrakty reklamowe? Powód jest pewnie podobny do tego dlaczego w piłce Real czy Manu jezdzi do Azji - sprzedać koszulki, gadżety itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
co by nie mówić zasłużenie Roberta wygrała,  dziwie sie, ze z Sara sie trzy sety pierniczyla, duzo lepiej grala niz z Arvidsson, zdecydowanie zasluzenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Federer w Sztokholmie? <shocked> co on tam niby będzie robił? chyba bardzo go ciśnie powrót na 2. miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
myslicie ze warto grubiej na Petke przylozyc??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Powód jest pewnie podobny do tego dlaczego w piłce Real czy Manu jezdzi do Azji - sprzedać koszulki, gadżety itd. czy Fed to Albańczyk żeby jakieś koszulki sprzedawać? co on przed meczami na straganie stoi? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
co by nie mówić zasłużenie Roberta wygrała,  dziwie sie, ze z Sara sie trzy sety pierniczyla, duzo lepiej grala niz z Arvidsson, zdecydowanie zasluzenie  bez przesady. Po prostu psychicznie to przegrała, od 3 seta co chwilę się wkurzała zepsutą piłką. Na pewno nie odstawała od Vinci, pierwszy set zasłużenie wygrała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Powód jest pewnie podobny do tego dlaczego w piłce Real czy Manu jezdzi do Azji - sprzedać koszulki, gadżety itd. czy Fed to Albańczyk żeby jakieś koszulki sprzedawać? co on przed meczami na straganie stoi?  Ech Skiper wiesz przecież o co chodzi. Pokazać się trzeba - nie po to jakies tam giletty itd reklamuje zeby moc odpuscic kilkisetmilionowy rynek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
a azja i te ew. 750pkt? kontrakty reklamowe? 750 punktów to więcej niż za finał w Szanghaju, w którym zagrał rok temu. I dużo więcej kasy za startowe. A grał na pół gwizdka z samymi ogórami  Nike pewnie też maczało palce w tym grafiku. Nowe rynki i te sprawy. Wiem, że jest jakaś spora pula do podziału między Top 10. I chyba jednym z warunków jest zagranie dwóch '250' i dwóch '500'. Z mojej strony mógłby sobie jednak ten Bangkok i Tokio podarować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
chodzi mi o te że Fed ma tyle pieniędzy że nic nie musi robić jak nie chce...a i reklamodawcy to lgną do niego a nie on do nich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
chodzi mi o te że Fed ma tyle pieniędzy że nic nie musi robić jak nie chce...a i reklamodawcy to lgną do niego a nie on do nich... jakbyś miał Mirkę i 2 potwory do wykarmienia to byś długopisy Eskimosom wciskał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
faktycznie Mirka jest w stanie wszystko wciągnąć nosem...są pewnie i takie turnieje że Fed dochodzi do finału a i tak jest na minusie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
Petka jedziesz bez maskarady 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|