Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 42 1 2 24 25 26 27 28 41 42
Llama #4174722 15/10/2010 23:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Originally Posted by Ciągutka
Originally Posted by Chagall
po ptakach , teraz sie połamie

one we dwie to by nie jednego ptaka połamały shocked
Jakbyś był Robinsonem Cruzoe to kogo byś wolał? Vinci w makijażu i sukience czy Piętaszka ? laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Errani co ty mi tu za maskaradę urządziłaś smirk do budy !

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Errani co za pustak, 1 MP i koniec

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
niestety , mialem beta na ten mecz to sie złakomiłem

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Federer w Sztokholmie? <shocked> co on tam niby będzie robił?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
over 2,5 seta izi, dzięki dziewuchy

Skiper #4174729 15/10/2010 23:29
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Petka zakonczy przygode greczynki

Skiper #4174730 15/10/2010 23:29
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
co by nie mówić zasłużenie Roberta wygrała, frown

Llama #4174731 15/10/2010 23:31
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Originally Posted by Ciągutka
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Ciągutka
nie wiem po co nadalowi to azjatyckie turne. nr1 powinien oganiać szlemy/mastersy no i domówki.

Musiał się kierować podobnymi przesłankami co Roker, który w ciągu 5 tygodni zagra w Szanghaju, Sztokholmie, Bazylei i Paryżu.

chiny i francja = mastersy, bazylea wiadomo. sztokholm chyba dla szpanu.

a azja i te ew. 750pkt? kontrakty reklamowe?

Powód jest pewnie podobny do tego dlaczego w piłce Real czy Manu jezdzi do Azji - sprzedać koszulki, gadżety itd.

Azazel #4174732 15/10/2010 23:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Azazel77
co by nie mówić zasłużenie Roberta wygrała, frown
dziwie sie, ze z Sara sie trzy sety pierniczyla, duzo lepiej grala niz z Arvidsson, zdecydowanie zasluzenie mad

Skiper #4174733 15/10/2010 23:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Skiper
Federer w Sztokholmie? <shocked> co on tam niby będzie robił?

chyba bardzo go ciśnie powrót na 2. miejsce.

Llama #4174734 15/10/2010 23:32
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
myslicie ze warto grubiej na Petke przylozyc??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Majtikroko
Powód jest pewnie podobny do tego dlaczego w piłce Real czy Manu jezdzi do Azji - sprzedać koszulki, gadżety itd.

czy Fed to Albańczyk żeby jakieś koszulki sprzedawać? co on przed meczami na straganie stoi? laugh

craax #4174737 15/10/2010 23:35
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by craax
Originally Posted by Azazel77
co by nie mówić zasłużenie Roberta wygrała, frown
dziwie sie, ze z Sara sie trzy sety pierniczyla, duzo lepiej grala niz z Arvidsson, zdecydowanie zasluzenie mad

bez przesady. Po prostu psychicznie to przegrała, od 3 seta co chwilę się wkurzała zepsutą piłką. Na pewno nie odstawała od Vinci, pierwszy set zasłużenie wygrała.

Skiper #4174738 15/10/2010 23:36
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by Majtikroko
Powód jest pewnie podobny do tego dlaczego w piłce Real czy Manu jezdzi do Azji - sprzedać koszulki, gadżety itd.

czy Fed to Albańczyk żeby jakieś koszulki sprzedawać? co on przed meczami na straganie stoi? laugh

Ech Skiper wiesz przecież o co chodzi. Pokazać się trzeba - nie po to jakies tam giletty itd reklamuje zeby moc odpuscic kilkisetmilionowy rynek

Llama #4174739 15/10/2010 23:37
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Ciągutka
a azja i te ew. 750pkt? kontrakty reklamowe?

750 punktów to więcej niż za finał w Szanghaju, w którym zagrał rok temu. I dużo więcej kasy za startowe. A grał na pół gwizdka z samymi ogórami grin

Nike pewnie też maczało palce w tym grafiku. Nowe rynki i te sprawy.

Wiem, że jest jakaś spora pula do podziału między Top 10. I chyba jednym z warunków jest zagranie dwóch '250' i dwóch '500'.

Z mojej strony mógłby sobie jednak ten Bangkok i Tokio podarować grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
chodzi mi o te że Fed ma tyle pieniędzy że nic nie musi robić jak nie chce...a i reklamodawcy to lgną do niego a nie on do nich...

Skiper #4174742 15/10/2010 23:39
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Skiper
chodzi mi o te że Fed ma tyle pieniędzy że nic nie musi robić jak nie chce...a i reklamodawcy to lgną do niego a nie on do nich...
jakbyś miał Mirkę i 2 potwory do wykarmienia to byś długopisy Eskimosom wciskał grin

Llama #4174744 15/10/2010 23:42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
faktycznie Mirka jest w stanie wszystko wciągnąć nosem...są pewnie i takie turnieje że Fed dochodzi do finału a i tak jest na minusie wink

Llama #4174745 15/10/2010 23:42
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Petka jedziesz bez maskarady boks

Strona 26 z 42 1 2 24 25 26 27 28 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, $-man), 1,987 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1