|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
na allegro zauwazylem ze pojawily sie pendrive'y do jailbreak PS3. Mozliwe ze juz sa w sprzedazy od jakiegos czasu, ale niespecjalnie sie tym interesowalem. W kazdym razie, kupil juz ktos takiego pendrive'a ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Panowie szukam bardzo łatwego w obsłudze programu, który ze zwykłych piosenek zrobi mi mp3. Który będzie najlepszy i bezpłatny oczywiście tak żebym mógł go sobie ściągnać z sieci ?? Z góry dzięki za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Panowie szukam bardzo łatwego w obsłudze programu, który ze zwykłych piosenek zrobi mi mp3. Który będzie najlepszy i bezpłatny oczywiście tak żebym mógł go sobie ściągnać z sieci ?? Z góry dzięki za odpowiedź Format Factory
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Mam w domu starego laptopka toshiba equium m70, od wczoraj zaczal sypac sie dysk, system sie nie uruchamial, pelno bad sektorow przy skanowaniu... da sie cos z tym fantem zrobic?
moze kupic nowy dysk, tylko jaki konkretnie, moge sobie wybrac na allegro? ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Mam w domu starego laptopka toshiba equium m70, od wczoraj zaczal sypac sie dysk, system sie nie uruchamial, pelno bad sektorow przy skanowaniu... da sie cos z tym fantem zrobic?
moze kupic nowy dysk, tylko jaki konkretnie, moge sobie wybrac na allegro? ;p Owszem da się ,musiał byś oddzielić fragmenty dysku z bad sektorami od reszty , trochę w tym zabawy ale do zrobienia .jednak przy obecnych cenach HDD prościej kupić nowy i po problemie . Tylko zobacz jakie masz tam złącze na tycm HDD i kup z takim samym na allego .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Jaką wtyczkę trzeba zainstalować by chodził live ze strnki PLK ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jaką wtyczkę trzeba zainstalować by chodził live ze strnki PLK ? java.com i raczej dziala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Jaką wtyczkę trzeba zainstalować by chodził live ze strnki PLK ? java.com i raczej dziala. dokladnie tak  ......stary live bardziej Mi pasił. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
o co tu chodzi? wczoraj to samo miałem z kasynem od titan, dziś pokerparadisy :/ kasyno odpuściłem ale tu to gram czesto. [Linked Image] [ fotosik.pl] poradźcie coś
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
nie aktualne, trzeba było plik otworzyć jako administrator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
jakis czas temu kupilem gre starcraft II. mam dwa klucze do wersji demonstracyjnej (pewnie do pobrania z blizzard'a):
J99FE8-NBM6-XR6W4F-BB7H-979BZT WVCKB-8GY6-RMYBYY-6FMCBVFHZG
7h gry lub 14 dni od momentu aktywacji (wywalam makulature i ktos moze skorzysta)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Mam problem z instalacja windowsa 7. Otóż podczas instalacji pojawia się następujący komunikat: [Linked Image] [ fotosik.pl] Pojawia się on zarówno podczas instalacji z płyty cd jak i pendriva. Próbowałem ściągnąć sterowniki z oficjalnej strony MSI, ale nadal nic nie jest widoczne. Ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Może coś z obrazem instalacji nie tak? To oryginalny czy z neta? Sprawdzałeś u kogoś innego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Mam problem z instalacja windowsa 7. Otóż podczas instalacji pojawia się następujący komunikat: [Linked Image] [ fotosik.pl] Pojawia się on zarówno podczas instalacji z płyty cd jak i pendriva. Próbowałem ściągnąć sterowniki z oficjalnej strony MSI, ale nadal nic nie jest widoczne. Ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? to jest nowa instalacja, czy nakladka??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Witam mam problem z kompem moze ktos bedzie w stanie mi pomoc... wrocilem dzis do domu i od wlaczenia kompa regularnie co pol rodziny gasnie na 2-3 sek obraz w monitorze jak zalacza sie ponownie to juz jest zawieszone wszystko i nie czyta ani klawiatury ani myszki i pozostaje reset po resecie znow wszystko czyta az do ponownego zawieszenia ...teraz staralem sie nie wlaczac zadnych stron interenetowych i wytrzymal godzine tak...wie ktos co tu sie moze dziac albo gdzie szukac pomocy ? bede wdzieczny pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Sprawdz czy nie masz spuchnietych kondensatorów na płycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Witam mam router normalny Linksysa na kabel z 4 wejściami ADSL2 Gateway i chciałbym zrobić tak żeby mieć wi-fi w domu najlepiej zabezpieczone. Co musze dokupić i jak to skonfigurować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
dokupywac nic nie musisz musisz dobrze skonfugurowac router tak by 1.dostep do wifi ustawic tylko dla wybranych komputerow (w linksysie podaje sie chyba mac karty sieciowej) 2.zaszyfrowac polaczenie by ktos z zewnetrz fruwających pakietow nie przejął i nie rozszyfrował
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
ale ten model chyba nie ma opcji wi fi wiec musze jakis adapter dokupic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To już lepiej kupić nowy router Linksys'a z wszystkim w jednym, nie są aż takie drogie a i tak mają wbudowane wyjścia na kabel.
Zapezpieczenie wtedy ustawiasz na WPA2 Personal z AES, długie hasło, włączasz filter MAC na "permit" aby tylko zezwalał na połączenie z wybranych komputerów. Adres MAC karty sieciowej na laptopie możesz odnaleźć w następujący sposób: ============
How to check MAC address:
1. Start > Uruchom... > wpisać "cmd" 2. wpisać "ipconfig -all" lub "ipconfig/all" ============
Warto też wyłączyć nadawanie nazwy sieci (SSID).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|