III kolejka
Witam Pele... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Rok temu byłby to mecz na szczycie II ligi...teraz spotykamy się jako beniaminkowie...mam nadzieję że będzie to dobry mecz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Twoi zawodnicy są blisko... mają @5.85, a ja postanowiłem zagrać bardzo chytrze...chcę się zrewanżować za porażki w II lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Dobra, to na tyle wstępu...
Pele - Galaxia
[color:"green"]#1 21.10 16:00 Glasgow Rangers - Motherwell 1x @1.03
#2 21.10 15:30 FC Bayern München - MSV Duisburg 1x @1.01
#3 21.10 22:00 Barcelona - Osasuna 1x @1.02
#4 21.10 18:00 Groclin Grodzisk - Polonia Warszawa 1x @1.01
#5 21.10 15:30 Bayern München to score @1.02[/color]
#1-4 Expekt, #5 - GB
Już w II lidze znalazło się coś 'megaaa-ogórkowatego' ciekawe czy tym razem będzie ciekawie...nie zdziwię się jak historia się powtórzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Oszalałem...ale na szczęście kolega mnie poinformował co ja wczoraj zrobiłem...
Chyba zgodnie z regulaminem mogę zmienić?
35. Jeśli użytkownik zrobił niechcący bład w wysłanym poście z typami może go sprostować cytując swój poprzedni post lub wysyłając nowy - może to jednak uczynić tylko przed rozpoczęciem pierwszego z podanych typów____________________________________________________________
#1 Glasgow Rangers - FC Motherwell 2-0 @7.00
#2 Glasgow Rangers - FC Motherwell 3-1 @9.00
#3 Glasgow Rangers - FC Motherwell 2-1 @12.00
#4 Glasgow Rangers - FC Motherwell 3-0 @7.00
#5 Glasgow Rangers - FC Motherwell 4-0 @9.00
#1-5 BAW, 16:00
Albo wygrywam albo przegrywam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mam nadzieję że dobrze 'czaję' regulamin...choć do końca nie wiem czy tak można