|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
pettersen masz prawie 30k postów a self ledwie 600  dasz radę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
pettersen masz prawie 30k postów a self ledwie 600  dasz radę  a Ty masz pOkEmOnIaStY nIkNeJm więc nie mądruj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
wkurza mnie "świeckość" państwa polskiego i podejście kościoła do in vitro...
http://wyborcza.pl/1,75248,8519874,Episkopat__Wykluczyc_in_vitro.html
"Zapłodnienie ma być dziełem rodziców, a nie techników "
no co za bezsens... !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Self, im bedziesz sie bardziej zadreczal pytaniami 'co bedzie' tym gorzej. Tak jak wspomniano, tego kwiatu.... Musze jechac na udawane studia :| Tydzien temu na kacu powuiedzialem, ze zjazd mam w ten weekend... ale nie mam ;] A ze nastepny dopiero w polowie listopada to w koncu trzeba, pierwszy raz w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
można pisac o gasnicach, lodowkach czy telewizorach latajacych z 6 pietra albo o wylewaniu cementu do windy, jak policja wpadła robic czystki to oberwalo sie handlujacym zwolnieniami lekarskimi, kartami do telefonów w budkach (wiem, dziś to brzmi smiesznie), piwem, spirytem, ale król dopalaczy nawet nie dostał nagany do dzienniczka, choc w trakcie sesji musial jezdzic do apteki w rodzinnym miescie kilka razy w tygodniu, taki był popyt generalnie w sesję "na mehuta ozila" latało pół akademika, oczywiscie jak wracales wieczorem to widok byzkajacej sie pary na schodach nie był żadnym zajwiskiem (oczywiscie dziewczyna-chłopak), ale tak w ogole rekordzisci nie wychodzili dlugimi tygodniami za mury akademika, bo po co - jak wszystko bylo w srodku. dodam tylko, że nie wszyscy wyjechali na zmywak do irlandii, a z czasów mlodosci zostaly fajne wspomnienia i kontakty, które w dzisiejszym swiecie szczurów sa bardzo pomocne, bo takich wrażen sie nie zapomina do końca życia:) Bydgoskie akademiki na Fordonie noszą w sobie podobne historie  Cieszę się, że spędziłem w nich cały okres edukacji. Zapewne takich alkoholi i wszelakich cudów człowiek nie będzie już próbował. Nieprawdą jest natomiast, że imprezy w akademiku są codziennie, ale prawdą jest, że wielu moich kumpli zmuszonych było dzwonić do swoich panienek, że właśnie kładą się spać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
wkurza mnie "świeckość" państwa polskiego i podejście kościoła do in vitro...
http://wyborcza.pl/1,75248,8519874,Episkopat__Wykluczyc_in_vitro.html
"Zapłodnienie ma być dziełem rodziców, a nie techników "
no co za bezsens... ! Wybory za rok i jakoś trzeba przykryć aferę majątkową w Kościele. Najwięcej do gadania w sprawie aborcji mają : czarni + stare dewoty z maksymalnie jednym dzieckiem , które pewnie ma o 180 stopni inne poglądy od rodziców i trzeba się na kimś wyżyć. Tak BTW to wychodzi na to , że przed najazdem Hitlerów to Kościół miał chyba z pół Polski w posiadaniu. Jeszce śmiać mi się chcę jak na Ziemiach Odzyskanych Kościół podobno miał przejąć grunty od Kościoła niemieckiego. Opodatkować , najlepiej z 40% i skończy się gadanie. Każdy musi płacić , ale nie czarni i rolnicy - co za kraj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
dokładnie. I taki kler pojęcia nie ma co znaczy pełna i szczęśliwa rodzina, skoro od 19 roku życia buja się po jakichś seminariach i innych probostwach korzystając z życia ile wlezie, często mając w dupie jakąkolwiek moralność i etykę, o której przecież tak wiele wie i którą tak pięknie potrafi wykładać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Co mnie wkurza ??
Że znwou w żadnej telewizji/gazecie/portalu z Polski nie mówi się o Play-Ofach w MLB. Tylko piłka - na 100 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Chyba nic dziwnego, skoro w PL prawie nikt nie zna zasad tej gry której mecze trwają i po 4 godziny...
...NFL jest o wiele ciekawsze, mecze bardziej dynamiczne, jest Polak w lidze, a w barach czasem ciężko przekonać barmankę że lepiej to pokazać aniżeli 2gą ligę angielską...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Co do baseballu to ja się zupełnie nie dziwię. To jest dyscyplina po prostu nudna do oglądania. I nie dziwię się, że nikt nawet nie próbuje zainteresować ludzi w Polsce tą dyscypliną poprzez pokazywanie jakichś meczów. Ani też nikt nie opisuje ligi. U nas to dyscyplina egzotyczna - ktoś gra w Polsce w baseballa? Chyba tylko kije baseballowe się przyjęły  Inaczej ma się sprawa z NFL/NCAA. Przynajmniej Polsat i Eurosport coś tam puszczą, więc może za kilka lat ta dyscyplina zyska jakieś poważniejsze grono sympatyków, z którymi stacje tv zaczną się liczyć. Dużo może w tym pomóc osoba Sebastiana Janikowskiego. Parę lat temu nawet całkiem głośno o nim było w prasie kolorowej czy sportowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Ale nawet wspomnieć gdzieś w gazecie by wypadało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Naprawdę świetnie (jak na polskie warunki) ma się sprawa baseball'u w Kutnie [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
O tym słyszałem.
CO do FA w PL , to jest liga dwie [trzecia chyba w drodze]. W każdym większym mieście jest ekipa lub dwie. Zawody futbolu flagowego [bezkontaktowa odmiana] we Wrocławiu , Warszawie i kiedyś w Krakowie. 5 lat temu czy 4 nie było nic. Może jedna-dwie ekipy.
-------
@Bzyku - mnie skróty wystarczą z jednego/kilku meczy i jest OK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
a ja lubię oglądać MLB  byleby niezbyt często  czasem wykupię sobie abonament na miesiąc i obejrzę ze 20-25 meczów. Później z miesiąc przerwy i znowu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
W sumie mnie to nie wkurza, bo wobec swojej dziewczyny ciągle jestem fair, ale jestem zszokowany tm jak niektórzy są zepsuci... byłem na imprezę ze znajomymi, poznałem przeurocza blondynkę, tańczyliśmy, kiedy przyszło się całować odmówiłem, powiedziałem, że mam już wybrankę itp. zrozumiała (chociaż podczas całej imprezy jeszcze kilak razy chciała mnie podejść), najciekawsze jest w momencie jak się dowiedziałem, że jest na tej imprezie z ... mamą :-) Sobie z mamusią trochę porozmawiałem, powiedziała mi o swoim życiu i o tym jak kocha męża... aby po około godzinie później złocyc mi propozycje pójścia się bzykać :-/ Powiedziałem co uważam i na do widzenia miałem podobna propozycje od córki... Z jednej strony... mogło być ciekawie, ale z drugiej.. Boże! dokąd ten świat zmierza?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,984 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,984 Likes: 12 |
hmm gratisy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
No właśnie, dokąd ten świat zmierza, żeby z takich propozycji nie skorzystać. Wódki, pacierza i pięknym kobietom się nie odmawia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
W sumie mnie to nie wkurza, bo wobec swojej dziewczyny ciągle jestem fair, ale jestem zszokowany tm jak niektórzy są zepsuci... byłem na imprezę ze znajomymi, poznałem przeurocza blondynkę, tańczyliśmy, kiedy przyszło się całować odmówiłem, powiedziałem, że mam już wybrankę itp. zrozumiała (chociaż podczas całej imprezy jeszcze kilak razy chciała mnie podejść), najciekawsze jest w momencie jak się dowiedziałem, że jest na tej imprezie z ... mamą :-) Sobie z mamusią trochę porozmawiałem, powiedziała mi o swoim życiu i o tym jak kocha męża... aby po około godzinie później złocyc mi propozycje pójścia się bzykać :-/ Powiedziałem co uważam i na do widzenia miałem podobna propozycje od córki... Z jednej strony... mogło być ciekawie, ale z drugiej.. Boże! dokąd ten świat zmierza?!  masz rzeczywiscie powody zeby byc wkurzonym na maxa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Mogłeś przeżyć przygodę życia i chwalić się tym kolegom, którzy i tak by Ci nie uwierzyli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Ale urwales S-C  Przez ostatni rok, czesciowo na studiach, czesciowo juz nie, naogladalem sie tylu 'nieklamiacych' zakochanych (czasami zwiazki po pare lat) studentek, ze stracilem wiare we wszelakie zwiazki  A juz szczegolnie na odleglosc, szkoda zachodu, bo jak to nie jest panna z gatunku 1 na 100, to nie wypali  Klamstwa od ukrywania przed chlopakiem grubych imprez z kolezankami, po porabianie jednego dnia, a spotkanie drugiego  Wybacz, ze nie pociesze, ale porada- korzystaj z zycia jest tu praktyczniejsza  mura, dobry post z tymi wspominkami z akademca 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|