Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
No wygrali tylko raz z Widzewem który do piątku miał tylko 1 przegraną w lidze właśnie z Wisłą grin
Wisła to nie jest drużyna przy której Górnikowi wychodzi gra a formą też nie błyszczą wink
Remis nie wykluczony, ale tu Wisła będzie mieć więcej do powiedzenia, mecze w Zabrzu z ostatnich dobrze pamiętam a sami Górnicy nie mogą powiedzieć że są na gazie.
4 mecze bez wygranej i brak Boguskiego to chyba żart jeżeli ma to kogoś przekonać, raz że zła passa nie trwa wiecznie a na miejsce Boguskiego są inni, także nikt nie robi z tego afery aczkolwiek szkoda chłopaka także już bym wolał czysty X dać niż zabezpieczać sie 1

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ja tylko dodam, ze zabrzanski oboz bojowo nastawiony na Wisle, ale walka i zaangazownie moga nie wystarczyc na gosci. Poza tym obrona miala byc jak skala, a tu prosze Banas forma nie blyszczy i to glownie przez jego i Bembena bledy tracimy gole. Jop, w miare gra, ja go nie obwiniam.
Teraz pewnie Jop bedzie chcial pokazac sie z jak najlepszej strony, grjac przeciwko dawnemu pracodawcy. Ogolnie widzi mi sie wynik 0-1 lub 0-2.
Za tydzien przyjezdza Lech i tutaj widze o niebo wieksza szanse na zdobycie gotowki.

tak czy siak... GÓRNIKKKK na pelnejjj kurrr... boks JOPPPP MAKSYMALIZACJAAAA i HiMEn`ujjjj boks

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Dajmy spokoj Panowie,z ta wieczna walka i wola zwyciestwa Górnika ,vide ich ostatni sezon w Ekstraklasie - co kolejke dalo sie czytac te argumenty,a zycie dopisalo puente.

Prawda jest taka ,ze zwyciestwo Gornika bedzie wielka niespodzianka.Mysle ze DNB warto pograc,bo zaledwie kilka procent daje tutaj na strate pieniedzy.

Cytujac Szymkowiaka z poprzedniego sezonu,gdy podobne fatum dopadło TSW : "W koncu wygraja,to taka regula,no bo ilez Wisla moze przegrywac?" (oczywiscie mowa o rodzimej lidze)

x2 PRZY 1.375 do ako,w sam raz.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
[
newbie
newbie
[ Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
Kocham Cracovie calym sercem, ale przy takiej grze to bedzie bardzo, ale to bardzo ciezko sie utrzymac w ekstraklasie....mamy chyba najgorszych obroncow i bramkarzy w calej ekstraklasie....daj im bog zeby sie utrzymali...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by [PistolPete
]Kocham Cracovie calym sercem, ale przy takiej grze to bedzie bardzo, ale to bardzo ciezko sie utrzymac w ekstraklasie....mamy chyba najgorszych obroncow i bramkarzy w calej ekstraklasie....daj im bog zeby sie utrzymali...

Wg mnie Cabaj to bardzo dobry bramkarz, prześladuje go tylko okropny pech, natomiast umiejętności ma spore. Jakby nie był klasowym bramkarzem nie broniłby w ekstraklasie.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
[
newbie
newbie
[ Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
Masz racje kolego, ja sie zle wyrazilem, Cabaj jest naprawde bardzo utalentowanym bramkarzem lecz to co ostatnio pokazuje to az strach ogladac, jak wyzej okropny pech lub brak formy.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
ja bym w Cracovii widział tego bramkarza co ostatnio spierdolił w trakcie meczu

limit pecha wyczerpał już na najbliższe 7 sezonów wink






Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by kfjatek
Ps. Marketing w Lechu leży od dobrych paru m-cy.

Oni też bardzo mocno się cenili. Rozumiem, że pod względem marketingowym to #1 klub w Polsce, ale żeby chcieć więcej za reklamy na bandach w lokalnym meczu ligowym niż Wisła chciała... za mecz eliminacyjny do Ligi Mistrzów z FC Barcelona... to już przekroczyło wszelkie granice przyzwoitości. smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Conrad
Oni też bardzo mocno się cenili. Rozumiem, że pod względem marketingowym to #1 klub w Polsce, ale żeby chcieć więcej za reklamy na bandach w lokalnym meczu ligowym niż Wisła chciała... za mecz eliminacyjny do Ligi Mistrzów z FC Barcelona... to już przekroczyło wszelkie granice przyzwoitości. smile

To oznaczać może tylko jedno... szykują się wielkie transfery zimą w Poznaniu wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Ja bym sie nad Cabajem nie skupial, bo cala obrona Craxy to jest porazka. Chcieli miec, to maja slowackiego Sadloka co to "obraca się jak Batory w porcie (Wieszczu podobno ;))" i mudzina, ktorego w Holandii to za bardzo nie znaja i wyglada bardziej jak pomocnik tongue Do tego dochodzi Janus, ktory to generalnie nie jest wybitny, na sile wpychany do reprezy Mierzejewski (acz solidny ligowiec), Wasiluk i Polczak to wiadomo, wiec szalu nima. Ulatowski tez przez ile czasu to moze ogarniac mimo problemow, ustawienie czasami w defensywie i jakas taka biernosc to tez jego zasluga.

Swoja droga troche sie dziwie cierpliwosci wlodarzy Craxy, ale moze to spowodowane moja irytacja z powodu wtopionych betow laugh

Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
[
newbie
newbie
[ Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
Nasciagali takich chacharow ze glowa boli, szkoda gadac, a mieli dobra druzyne ktora wywalczyla awans do ekstraklasy.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@codi czemu sie dziwisz ? co Ty bys zrobil na miejscu Filipiaka ?

Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
[
newbie
newbie
[ Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
Na miejscu filipiaka bym zmienil trenera i wiekszosc skladu, jak niechca grac do wypad, slaba forma, niech grzeja lawe

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Ulatowskiego czas sie konczy, wydaje mi sie, ze od paru lat tak slabego, przereklamowanego trenera w Cracovii nie bylo, ufalem mu ale jednak sie na tym przejechalem

Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
[
newbie
newbie
[ Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
Craax zgadzam sie w 100% piwo Przereklamowany trenerek......

Mimo wszystko dla mnie najlepszym trenerem pasow byl Wojciech Stawowy...Szkoda ze filipiakowi chlop byl nie na reke bo craxa by sie duzo lepiej trzymala...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by craax
@codi czemu sie dziwisz ? co Ty bys zrobil na miejscu Filipiaka ?

Wyrypalbym go na zbity pysk tongue Nie popieralem na przyklad wywalenia Bakero (acz trenejro z niego tez nie jakis wybitny), ale Ulatowskiego juz bym dawno wywalil w pizdu po tym co Craxa odpierdala wink Trenejro jakis zawsze sie znajdzie. Tomaszewski i Gmoch sa wolni, jeden swietny motywator, drugi taktyk, taki duet na pewno wyszedlby na dobre Cracovii wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Cracovia z przodu jako takich graczy ma , ale obrona to poziom 1 ligi.

Wczoraj "reprezentacyjny" obrońca przyjmował piłkę we własnym polu karnym...o mały włos nie zakończyło się to bramką...

błędy katastrofalne , zawodnicy z pomocy też nie mają luzu psychicznego wiedząc jakie nieociosane kołki grają w obronie.

czarny scenariusz czyli spadek Cracovii wydaje się coraz bardziej realny, a spodziewałem się że ta drużyna jest w stanie sporo namieszać w lidze... ale nie z taką obroną i bramkarzem.

Stare piłkarskie porzekadło mówi że drużynę buduje się od obrony, Cracovia poszła innym tropem...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ale powiedzcie mi, czy po 9 kolejkach, majac naprawde duzo czase przed sezonem i w trakcie jego na prace z druzyna i glownie z obrona, czy to jest normalne, ze druzyna popelnia non stope te same bledy na poziomie trampkarzy ? czy majac 5 mln zl na transfery nie wina trenera jest ostatnie miejsce w tak slabej lidze ? warunki byly komfortowe, malo klubow ma takie zaplecze i warunki jak Cracovia... ja zaczynam wierzyc, ze Ulatowski jest bardzo przecietnym trenerem (najslabszym od jakis 8 lat w Cracovii ), ktory nie zna slowa taktyka ani mysl przewodnia, ktora by chcial isc z druzyna

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Originally Posted by Conrad
W przerwie zimowej będzie kolejne okienko transferowe?


W Europie trwa od 1 stycznia do 31 stycznia.

W Polsce ze względu na późne rozpoczęcie wiosennej rundy okienko transferowe zamykane jest bodajże ostatniego lutego.

Dołączył: May 2005
Posty: 42
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 42
Panowie,są kluby w extraklasie które powinny spaść do 1 ligi już sezon albo i 2 temu.Dzieki piłkarskiej centrali gdzie nigdy nic nie wiadomo i teoretycznie 18 druzyna może równie dobrze zostac mistrzem jak i byc zdegradowana mamy taka sytuację jak w przypadku Arki i Cracovii.Niech ktos sobie przypomni w jakich okolicznościach oba kluby utrzymywały sie w ostatnich latach i ma gotowa odpowiedż dlaczego teraz osiagaja takie wspaniałe wyniki ,mimo poteznych sponsorów czy nowej infrastruktury.Mister Cabaj broni w Cracovii już od dawien i nie bez przeczyny pół ligi spiewa piosenki hej Cabaj gol czy podobne:)Niestety polska liga to kilku wyrózniajacych sie piłkarzy,dobrych na tą ligę ale za słabych nawet na europejskie sredniaki,kilku wyjadaczy typu Franek i reszta drewnopulosów plus zbieranina z róznych kontynentów.Reasumując kazdy może spaśc,każdy może walczyc o trofea zgodnie z zasadą im gorzej tym lepiej vide Ruch,Bełchatów...pozdrawiam

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, bukma, burbon, JelineK, betowiec, aker), 1,095 gości, oraz 17 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1