Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Dziś startujemy z kolejnym sezonem najważniejszych rozgrywek klubowych w Europie!!!

o 20.45 szykuje się smakowite spotkanie Olympiakosu z Realem...

Wszystkie informacje potrzebna są na oficjalce:
EUROLIGA [euroleague.net]

Powodzenia w typowaniu piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
OK

2 DAY


Siena-cholet over 151.5 Milenium

Faworyt jest jeden---> Wlosi
Przewidywany scenariusz spotkania to wysokie prowadzenie gospodarzy i powiekszanie przewagi,
a w drugiej polowie, koszykowka run'n'gun w dalszym ciągu kontrolowanie spotkania.
To bedzie pierwszy mecz dla Sieny u siebie i w eurolidze, przeciwnik nie powinien stawiac oporu i trdycyjnie druzyny francuskie beda kryc tyly.
Wg mnie bedzie ostre strzelanie, gdyz obrona jednych jak i drugich poki co do najlepszych nie nalezy.

Siena po tragicznej 1 polowie w meczu ligowym, w 2 potrafila dogonic rywala i wygrac .
Cholet po latwym zwyciestwie z beniaminkiem , dostalo lanie na wyjezdzie od druzyny wlasnego parkietu Dunkieki,ktore beda pamietac.

Mysle, że skoro cholet stracilo ponad 80 pts we francji tutaj straci ponad 90 i rzuci ponad 60, wiec wychodzi over smile


Barca-Cibona +24.5 Fortuna

Tak wiem, Barca moze wygrac roznica 50 pts jesli sie sprezy, lecz wg mnie 24.5 to wysoka linia,
biorac pod uwage wysokie prowadzenie Barca mozliwe , ze odpusci.
Gospodarzy czeka mecz z ekipa Saragossy , ktora moze w tym meczu powalczyc o zwyciestwo.

Katalonczycy powinni grac spokojnie, a Cibona bedzie grac dlugie akcje.

Zapraszam do dyskusji.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Valencia-Panata 2

Moim zdaniem Panata podejdzie bardzo zmobilizowana do tego meczu i za wszelką cenę będzie chciała zwyciężyć na inaugurację. Będą chcieli zmazać plamę bo bardzo nieudanym ostatnim sezonie w Eurolidze i pokazać że to był przypadek.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Na pewno można zwrócić uwagę na mecz CSKA. Rosjanie byli ostatnio na małym tour po USA. Zagrali tam 3 mecze z ekipami z NBA.

Najpierw przegrali 2 mecze z:
Miami Heat 96-85 i Oklahoma City Thunder 97-89
by na koniec wygrać z Cleveland Cavaliers 90-87

Mecze odbyły się 13, 15 i 17 października, do tego powrót i zmiana strefy czasowej. Trener dość mocno rotował składem, ale zawsze może to tour się odbić na zespole. Mimo wszystko wygrana z ekipą z NBA (pierwsza jak się nie mylę w historii CSKA) może dać im kopa. Do tego są śmiało można powiedzieć w środku sezonu. Mecze o stawkę graja już praktycznie od prawie miesiąca i to w systemie co 3, 4 dni. Armani zagrało tylko 1 mecz ligowy.

CSKA Moskwa -14,5 1.85 8/10 Sportingbet

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Co do Phanaty się zgadzam powinni wygrać ale w tym spotkaniu najbardziej pasuje mi takie coś:

under 155.5 pkt kurs 1.38 Bet 365

Według mnie o szybkiej grze i wymianie ciosów w tym meczu nie może być mowy Pamesa jest zespołem wybitnie defensywnym moim zdaniem. Do tego Pao na początu sezonu wyjazd, długie akcje i obrona grin

Do tego ciekawie wygląda Caja Laboral u siebie z Maccabi
Czasy kiedy Maccabi było potęgą mieły bezpowrotnie.
Nie za bardzo widze atuty tej ekipy przeciwko bardzo mocnej u siebie druzynie hiszpanskiej

Skład Maccabi nie powala kilku rodzimych grajków+ zalegający tam od lat Derrick Sharp niespełniony w Nba Pargo i Chuck Eidson no nie to jest za mało

A Caja dysponuje naprawde konkretnym składem Logan Teletovic momentami grający jak wirtuoz Huertas do tego Barac pod koszem oj Maccabi będzie miało ciężki wieczór grin

Taki dubel polecam kurs 1.93 Bet 365 smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Jeśli chodzi o mecz Cska Milano:

Potencjału kadrowego obu ekip nie da się porównać
Pojedynek Dawida z Goliatem. Ale ponieważ boje się troszeczke zachowań ekipy rosyjskiej po wycieczce z Usa postaram się maksymalnie obinżyć ryzyko w tym spotkaniu. smile
Podstawowa Linia handicapu od 13.5-14.5 pkt. Wbrew pozorom może być rożnie grin ale linia 9.5 pkt z Bet 365 za 1.41 jest spokojnie do przyjęcia i nawet przy jakiś manewrach CSKA rozprężeniu,zmęczeniu (każdy nazywa to jak chce grin)moskwianie zwyciężą różnicą 10 pkt

Cska -9.5 pkt 1.41 Bet 365 grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Zgodzę się z Tobą, ale postanowiłem trzymać się jednego buka i to niestety ma wpływ na moje typy. Jakby Sportingbet miał w ofercie to co ty podałeś, to byłoby to dla mnie 10/10. Twój typ jest na prawdę niezły, choć i znajdą się tacy, którzy zagrają moje bo kurs trochę bardziej kusi.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego Partizan jest skazywany przez buków na pożarcie w starciu z Żalgirisem? Nie czaję trochę tego kursu

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by hrabia
Do tego ciekawie wygląda Caja Laboral u siebie z Maccabi
Czasy kiedy Maccabi było potęgą mieły bezpowrotnie.
Nie za bardzo widze atuty tej ekipy przeciwko bardzo mocnej u siebie druzynie hiszpanskiej

Skład Maccabi nie powala kilku rodzimych grajków+ zalegający tam od lat Derrick Sharp niespełniony w Nba Pargo i Chuck Eidson no nie to jest za mało

a tam ze jest pan perkins hendrix schortsanisis to juz nie napisales...to prawie kolejna 1 piatka...lool shocked
Caja była na wycieczce w U-sraelu poztym i nie wiadomo jak się na ich dyspozycji to odbije

Dołączył: Jul 2010
Posty: 103
-
a.k.a. "-Maverick-"
a.k.a. "-Maverick-"
- Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 103
Originally Posted by Dreju
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego Partizan jest skazywany przez buków na pożarcie w starciu z Żalgirisem? Nie czaję trochę tego kursu


Może ja odpowiem tak po krótce smile

Zalgiris:
- gra u siebie
- ma lepszych koszykarzy na każdej pozycji(wg mnie), tacy gracze jak DELININKAITIS, JANKUNAS, COLLINS, KLIMAVICIUS oraz choćby BROWN i cała reszta to gwarancja sukcesu w dzisiejszym meczu
- ostatnie wyniki napawają optymizmem: wygrane w swojej lidze, wygrana z Chimki, czy Panathinaikosem oraz niewielka porażka z CSKA w turnieju mówią same za siebie


Partizan:
- problemy finansowe w klubie, obecny Partizan to tylko nazwa w porównaniu z tym zespołem co grał w Eurolidze rok temu
- brak już takich graczy jak: Roberts, Mccalebb czy chociaż Marić a obecny skład jest wg mnie o połowe słabszy
- słaba forma i brak zgrania co wynikiem jest np. porażka ze słabym nie oszukujmy się zespołem Siroki z Lidze Adriatyckiej w ostatni weekend

Uważam, że od samego początku gospodarze narzucą swój styl gry i zdobędą kilku punktowa przewage, której moim zdaniem nie oddadzą do końca spotkania. W sporcie już nie takie rzeczy się działy ja jednak nie widzę dziś żadnych szans dla koszykarzy z Serbii. Przebieg spotkania może być podobny do wczorajszego meczu Fenerbahce. Jasna 1 i to w handicapie. wink

Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Brown,nie moze byc gwarancją sukcesu,bo dzis i nie tylko dzis nie bedzie grał

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by sebkos
Originally Posted by hrabia
Do tego ciekawie wygląda Caja Laboral u siebie z Maccabi
Czasy kiedy Maccabi było potęgą mieły bezpowrotnie.
Nie za bardzo widze atuty tej ekipy przeciwko bardzo mocnej u siebie druzynie hiszpanskiej

Skład Maccabi nie powala kilku rodzimych grajków+ zalegający tam od lat Derrick Sharp niespełniony w Nba Pargo i Chuck Eidson no nie to jest za mało

a tam ze jest pan perkins hendrix schortsanisis to juz nie napisales...to prawie kolejna 1 piatka...lool shocked

Caja była na wycieczce w U-sraelu poztym i nie wiadomo jak się na ich dyspozycji to odbije

Fakt faktem bije się w piersi i przyznaje się do błędu jakoś perkins i schortanisis mi umkneli mad
Zresztą bukmacherzy już coś czują bo handi na gości zaczyna się obniżać, do tego faktycznie jeszcze Usa Tour blush

Ja już taki dubel pograłem naszczeście za średnią stawke ale faktycznie może to okazać się błedne
Dzięki za zwrócenie uwagi i sorry za błąd tongue

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Originally Posted by -Viper-
Originally Posted by Dreju
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego Partizan jest skazywany przez buków na pożarcie w starciu z Żalgirisem? Nie czaję trochę tego kursu


Może ja odpowiem tak po krótce smile

Zalgiris:
- gra u siebie
- ma lepszych koszykarzy na każdej pozycji(wg mnie), tacy gracze jak DELININKAITIS, JANKUNAS, COLLINS, KLIMAVICIUS oraz choćby BROWN i cała reszta to gwarancja sukcesu w dzisiejszym meczu
- ostatnie wyniki napawają optymizmem: wygrane w swojej lidze, wygrana z Chimki, czy Panathinaikosem oraz niewielka porażka z CSKA w turnieju mówią same za siebie


Partizan:
- problemy finansowe w klubie, obecny Partizan to tylko nazwa w porównaniu z tym zespołem co grał w Eurolidze rok temu
- brak już takich graczy jak: Roberts, Mccalebb czy chociaż Marić a obecny skład jest wg mnie o połowe słabszy
- słaba forma i brak zgrania co wynikiem jest np. porażka ze słabym nie oszukujmy się zespołem Siroki z Lidze Adriatyckiej w ostatni weekend

Uważam, że od samego początku gospodarze narzucą swój styl gry i zdobędą kilku punktowa przewage, której moim zdaniem nie oddadzą do końca spotkania. W sporcie już nie takie rzeczy się działy ja jednak nie widzę dziś żadnych szans dla koszykarzy z Serbii. Przebieg spotkania może być podobny do wczorajszego meczu Fenerbahce. Jasna 1 i to w handicapie. wink

Tak, ale czy to powód by wystawiać na gospodarzy aż taki kurs. Jakby u mnie na Sportingbecie był kurs na Partizan +14, 15 oczek to bym go brał w ciemno. Pogromu nie będzie na bank. Żeby się Żalgiris czasem nie zdziwił wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Ciekawy jestem za to postawy nowego młodego centra Żalgirisu. Oman Samhan przyszedł prosto po collage'u i w ostatnim sezonie miał niezłe staty: 21.4 średnio punktów na mecz, 10.8 zbiórki i 2.9 bloku. Jakby notował połowę z tego w Eurolidze będzie ogromnym wzmocnieniem Żalgirisu.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30
Charleroi vs Lottomatica 1 1,9
Belgowie dzieki eliminacjom powinni byc teraz w lepszej formie, u siebie pokonali wyraźnie Nymburk (ktory pokazuje klase w adriatyckiej) , Albe, Unix, dlugo prowadzili w Maladze. Dodatkowo przekladają wiekszosc meczow w lidze, zeby sie optymalnie na EL szykowac. Roma natomiast dopiero wchodzi w sezon.

Milano vs Union Olimpija 2 +9,5
Po tak efektownym zwyciestwie w pierwszej kolejce kurs na Milano przeszacowany, dodatkowo kontuzji nabawil sie Pecherov (najlepszy gracz w meczu w Moskwie) i nie wiadomo czy zagra, nie w pelni zdrowia Petravicius i Wlosi mają problem pod koszem.

Cibona v Fenerbahce 2 -3,0
Cibona nie ma praktycznie w ogole ławki, a podstawowi gracze poza Bogdanovicem tez są raczej przeciętni. Bogdanovic w niedziele przeciwko Lublanie grał 40:00 , zrobił eval 39 , ale ciezko bedzie mu szybko powtorzyc taki mecz. Turcy maja szeroki sklad, dobrego trenera, powinni to wykorzystac.

Zastanawiam sie jeszcze na Sieną , Realem i CSKA, fajnie jakby kursy ruszyly sie troche w dobrą strone ;]

Sporo osob stawia na Caje, kurs pewnie bedzie spadał, ja wole jednak odpuscic ich. Asseco na razie na 6 meczow oficjalnych (PLK, VTB, EL), 5 razy wygralo z hc , czyli zagrali lepiej niz sie od nich oczekiwalo. Przegrali tylko z Zastalem , gdyz jak sie okazalo "krajowy " sklad gra znacznie ponizej oczekiwan. Z Cają hc jest +4,5 i jesli mają przegrać (tak jak z Khimki i Azovmashem) , ale wygrac z hc to postawie lekko Caja Laboral wygra różnicą 1-3 punktów po 6,5 wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
nie wprowadzaj ludzi w blad, Prokom oprocz Zastalu przegral rowniez z Avzomashem smile
Poza tym jesli miarodajne sa dla Ciebie beznadziejnej Siarki lub slabej Rygi to spoko tongue ale Ceramika to druzyna o klasie jak nie 2 lepsza smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30
przegrało z Azovmashem 79-75, a hc był +4,5 , wiec z hc Prokom wygrał, podobnie z Khimki.

Po to sa handicapy , zeby uwzględnialy "beznadziejność" takich druzyn jak Siarka czy Ryga i przed meczem ustala sie handicap, przy ktorym uznaje sie, ze obie druzyny mają rowne szanse. I jak sie okazuje przy tak ustalonych "rownych szansach" druzyna Packa wygrała 5 ostatnich meczów, czyli ludzie jej niedoceniali.


Dołączył: Jan 2005
Posty: 30
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30
chiałem coś dodać , ale :

A dodam, ze Caja jest o 2-3 klasy lepsza od Rygi czy Siarki , dlatego hc na jutrzejszy mecz jest calkiem inny niz jakby Prokom grał tym skladem jutro z Siarką.

Spoko analiza, a Ty Grey nie atakuj od razu tylko czytaj ze zrozumieniem..

Last edited by sebkos; 27/10/2010 00:21.
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Dzisiaj smakowicie wygląda Spirou Charleroi @1.75

Mimo, że skład mają bardzo wąski i trener nie ma dużego pola
manewru to 8 zawodników ma potencjał. W swoim składzie mają
przecież Malleta, Justina Hamiltona czy Gomisa. W pierwszym meczu
grali na wyjeździe z Unicaja gdzie pokazali się z bardzo dobrej
strony, po wyrównanym meczu przegrali dopiero w 4 kwarcie. Drużyna
z Rzymu 1 mecz mecz grała ze słabym rywalem - Brose Basket.
Zagrali na wysokiej skuteczności i wygrali bez problemu. Składy są
porównywalne, a przestoje w grze włoskiego klubu przekonują mnie
do zagrania na gospodarzy.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by skrzypo555
Dzisiaj smakowicie wygląda Spirou Charleroi @1.75

Mimo, że skład mają bardzo wąski i trener nie ma dużego pola
manewru to 8 zawodników ma potencjał. W swoim składzie mają
przecież Malleta, Justina Hamiltona czy Gomisa. W pierwszym meczu
grali na wyjeździe z Unicaja gdzie pokazali się z bardzo dobrej
strony, po wyrównanym meczu przegrali dopiero w 4 kwarcie. Drużyna
z Rzymu 1 mecz mecz grała ze słabym rywalem - Brose Basket.
Zagrali na wysokiej skuteczności i wygrali bez problemu. Składy są
porównywalne, a przestoje w grze włoskiego klubu przekonują mnie
do zagrania na gospodarzy.

Podpisuje się pod typem kolegi
Spirou w bardzo ładnym stylu przeszło kwalifikacje pokonując Nymburk Albe i Kazań Do tego kontrakt podpisał dobry zawodnik podkoszowy Daniel Santiago i powinien dzisiaj zagrać
Wlosi niezła ekipa ale raczej własnego parkietu
cool

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,293 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1