|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Zainspirowany problemami naszych szanownych Userów, postanowiłem przebadać liczną typerską populację pod kątem hojności naszych partnerek. Jak się za dużo przed lajfskorem siedzi, to później robi się płacz i zgrzytanie fjuta. Od razu chciałem przeprosić wszystkie Panie, oraz homoseksualistów, ale to nie ankieta dla Was. Głosują sami heterosexualni panowie Pewno się stęskniliście za moimi ankietami  liczę na minimum 100 głosów, fajnie by było ich mieć koło 200  zapraszam do głosowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
up 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Czy wierzysz w miłość? Tak: 30 (77%)Nie: 9 (23%) Romantycy kurwa ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Czy wierzysz w miłość? Tak: 30 (77%)Nie: 9 (23%) Romantycy kurwa !  ja jestem w szoku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Czy wierzysz w miłość? Tak: 30 (77%)Nie: 9 (23%) Romantycy kurwa !  ja jestem w szoku ja to jestem w szoku po obejrzeniu wyników nt. zdrady...dla 4-ech tutaj zapisanych "mistrzów" pląsy do muzyczki są dyskwalifikujące...no chyba qrwa,że to instruktorzy tańca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ej, to miało zostać umieszczone we wnioskach! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Czy kiedykolwiek jakaś panna Ciebie zdradziła? Nie dotyczy: 7 Czyli mamy siedmiu lubiących męskie towarzystwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Czy kiedykolwiek jakaś panna Ciebie zdradziła? Nie dotyczy: 7 Czyli mamy siedmiu lubiących męskie towarzystwo  albo kilka Pań oraz kilku panów, którzy nie mieli jeszcze żadnej dziewczyny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Czy kiedykolwiek jakaś panna Ciebie zdradziła? Nie dotyczy: 7 Czyli mamy siedmiu lubiących męskie towarzystwo  albo kilka Pań oraz kilku panów, którzy nie mieli jeszcze żadnej dziewczyny  Ee tam po co szukać drugiego dna, geyuff, geyuff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Czy kiedykolwiek jakaś panna Ciebie zdradziła? hmm... wychodzi mi na to ze (na ta chwile) 8 osob nikt nikogo nie zdradzi, prawiczki jeszcze, single, a z reszty wychodzi, ze baby to chuje i zdradzaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Czy kiedykolwiek jakaś panna Ciebie zdradziła? hmm... wychodzi mi na to ze (na ta chwile) 8 osob nikt nikogo nie zdradzi, prawiczki jeszcze, single, a z reszty wychodzi, ze baby to chuje i zdradzaja  Eh Ojro,Ojro...zdradzają od tysiącleci i zdradzać będą. Nie można co prawda generalizować,bo są laluchny o charakterze bardziej qrewskim od innych. Niemniej jednak dla paru osób zdradzają wszystkie jak leci-bo już musi być wyjątkowa postać żeńska,która w życiu nie zatańczyła nawet jednego kawałka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@onda faktycznie, juz nawet 5-ciu - nawet nie zwrocilem na to uwagi !! polecam dla nich : duze klatki, ktore mozna kupic, tam kobieta sie zmiesci a i nikt do Niej sie nie zblizy, aha i powodzenia zycze takim osobom na wlasnych weselach  oolaaaboga
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Niemniej Lama pytania są tendencyjne... Przy pytaniu o zdradę chyba litościwie wstawiłeś rzeczownik PANNA... Albo chcesz oszczędzić stresu żonatym,albo odświeżyć ich pamięć z okresu przedmałżeńskiego... Przy pytaniu o dokonania autorskie forumowiczów już słówko PANNA się nie pojawia... no i jeszcze jedna uwaga odnośnie odpowiedzi na pytanie - Jak dowiedziałeś się o zdradzie. Hm...No można powiedzieć,że nikt nikogo za rękę nie złapał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ankieta jest mega uproszczona. wiadomo, że są tu elementy co się bujają z laskami od miesiąca, roku, a nawet 40stu, jedni mają żony inni kochanki  chodzi o same trendy  głosów jednak jeszcze zdecydowanie za mało. teraz mnie naszło, że brakuje pytań: czy Ci wybaczyła, czy Jej wybaczyłeś ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
@onda faktycznie, juz nawet 5-ciu - nawet nie zwrocilem na to uwagi !! polecam dla nich : duze klatki, ktore mozna kupic, tam kobieta sie zmiesci a i nikt do Niej sie nie zblizy, aha i powodzenia zycze takim osobom na wlasnych weselach  oolaaaboga -Pani mloda zatanczy? -Nie, jestem wierna swojemu mezowi  Noo ja to widze, ze wiara w milosc na forum istotnie budujaca 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
ankieta jest mega uproszczona. wiadomo, że są tu elementy co się bujają z laskami od miesiąca, roku, a nawet 40stu, jedni mają żony inni kochanki  chodzi o same trendy  głosów jednak jeszcze zdecydowanie za mało. teraz mnie naszło, że brakuje pytań: czy Ci wybaczyła, czy Jej wybaczyłeś ;/ jako,że liczba instruktorów tańca wzrosłą do 6-ciu może dodałbyś pytanko o rodzaj tego tańca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Czy wierzysz w miłość? Tak: 30 (77%)Nie: 9 (23%) Romantycy kurwa !  ja jestem w szoku co w tym dziwnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
a z reszty wychodzi, ze baby to chuje i zdradzaja  Niektóre panie mają po prostu inny system wartości : - z przyjacielem to nie zdrada - na wakacjach to nie zdrada - w delegacji to nie zdrada - w akademiku to nie zdrada - po pijaku to nie zdrada - z szefem to nie zdrada - bez uczuć to nie zdrada - oral to nie zdrada - jak umoczy tylko czubek to nie zdrada
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|