|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
Co tam na dzisiaj ciekawego?
Moje takie szybkie spostrzeżenia...
Nieminen, Mathieu, Lisjak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Dziś :
Gaba 1,50 ( Kameleon miał rację że spadnie ) Gimeno 1,25 Hradecka 1,6 Pavluczenkova 1,44
Martinez może jeszcze gdzieś wepchnę po 1,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
jeszcze nie w delegacji? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478 |
Na dobry początek tygodnia zdecydowanie Martinez Sanchez
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Fischer M. - Millot Austryjak powinien sobie gladko poradzic  Gaba Dima Jarko Keothavong Pavluchenkova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
.... tak ... tylko tą wiedzę to lepiej by spożytkowal na zajeciach z dziecmi,ktore stawiają pierwsze kroki na korcie.... bez obrazy,ale na bukmacherce- na zrabianiu kasy z tenisa to on bladego pojecia nie ma.... jego rola na tym forum skupia sie na recenzjach i krytyce innych....wysmiewal typ na Delgado..... moze przypomnisz kiedy sam podal jakis sensowny i skuteczny typ .. ?... ja nie pamietam....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
bez obrazy,ale na bukmacherce- na zrabianiu kasy z tenisa to on bladego pojecia nie ma....  Wyniki włodara z jego tematu w EPP za 2009 rok (za który został wybrany najlepszym typerem tenisa na forum) Ilość typów: 87 Trafione: 71 Nietrafione: 16 Skuteczność: 81,6% Zysk: +190,4 (10j), +1904(100j) Yield: 21,88 % Teraz nie wrzuca typów regularnie między innymi przez takich klaunów z kompleksami jak ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Finanz dopiero jutro wyjazd  Kunitsyn 1,3 Gaba 1,5 Kvitova 1,6 ---------------------------- Crivoi 3,3 Savchuk 2,60 ---------------------------- Pavluczenkova 1,45 Stakchovski 1,30 Martinez 2,06 ----------------------------- Takie trzy cudaki poszły  potem pewnie Nieminen który stanie się masówką ( tak czuje )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
cos sie tak na martinez uwzial,wedlug mnie Alla to izi wezmie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Goget -  - nic dodac, nic ująć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
również zgadzam się z gogetem  zenekk mnie Alla nigdy nie przekona , bo jest słaba  Martinez jak zagra swój poziom to Ruskiej swój teren nie pomoże
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Broda0987, nie znam większego znawcy/pasjonata tenisa jak włodara. Ma rozklepaną pierwszą 500-tkę rankingu, a Jego peffki wchodzą jak w masło. Nie chwali się nimi, bo po cholerę? Kilka napinek i się czegokolwiek odechciewa każdemu.
Skup się może na podawaniu typów, a nie na nudnej krytyce jednego usera, bo niestety zaczynasz sprawiać wrażenie zranionej łani, której ego nie pozwala przełknąć tego, że ktoś śmie sugerować pewne merytoryczne nieścisłości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
nawet nie widziałem że Mathie już oddaje mecz   Crivoi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Aspeliny - graja u siebie, walcza o Masters, sa faworytami... jedyne co mnie zastanawia to czemu dali ich do rozkladu juz dzis, skoro oni grali jeszcze w piatek w Szanghaju i Suarez dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Bobson też wpadłem na tych Aspelinów  fajny bet się szykuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Przyklad pierwszy z brzegu..... Niedawno Geremi napisal bardzo dobra analizę i typ do meczu Falla-Stepanek...glownie chodzilo o to że Radek bedzie chodzil do siaty , konczyl wolejem i ma wieksze szanse na wygraną... bez odzewu...ale zaraz po wygraniu 1 seta przez Fallę pojawia sie wielki ekspert z niesamowitym odkryciem, że Falla lubi jak chodza do siatki, bo on wspaniale mija i mu daje wieksze szanse... 2 nastepne sety dla Radka....eksperta nie ma.....cha,cha,cha.........
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|