|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Bobson też wpadłem na tych Aspelinów  fajny bet się szykuje co jest pijoku  grubo wczoraj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Broda0987, nie znam większego znawcy/pasjonata tenisa jak włodara. Ma rozklepaną pierwszą 500-tkę rankingu, a Jego peffki wchodzą jak w masło. Nie chwali się nimi, bo po cholerę? Kilka napinek i się czegokolwiek odechciewa każdemu.
Skup się może na podawaniu typów, a nie na nudnej krytyce jednego usera, bo niestety zaczynasz sprawiać wrażenie zranionej łani, której ego nie pozwala przełknąć tego, że ktoś śmie sugerować pewne merytoryczne nieścisłości. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Broda0987, nie znam większego znawcy/pasjonata tenisa jak włodara. Ma rozklepaną pierwszą 500-tkę rankingu, a Jego peffki wchodzą jak w masło. Nie chwali się nimi, bo po cholerę? Kilka napinek i się czegokolwiek odechciewa każdemu.
Skup się może na podawaniu typów, a nie na nudnej krytyce jednego usera, bo niestety zaczynasz sprawiać wrażenie zranionej łani, której ego nie pozwala przełknąć tego, że ktoś śmie sugerować pewne merytoryczne nieścisłości. .... przepraszam....a kto w sprawie Delgado mial racje..... to ja sie zapytam, czy on sie puknąl w lepetynę.... bo ja przynajmniej na tym zarobilem......
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Bobson też wpadłem na tych Aspelinów  fajny bet się szykuje co jest pijoku  grubo wczoraj? trzeba było opić wygrane  Wyjazd się przesunął na wtorek , więc można było  u Ciebie chyba też wygrana co ? Plzen , Hamburg , Genk , Odd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Broda0987, nie znam większego znawcy/pasjonata tenisa jak włodara. Ma rozklepaną pierwszą 500-tkę rankingu, a Jego peffki wchodzą jak w masło. Nie chwali się nimi, bo po cholerę? Kilka napinek i się czegokolwiek odechciewa każdemu.
Skup się może na podawaniu typów, a nie na nudnej krytyce jednego usera, bo niestety zaczynasz sprawiać wrażenie zranionej łani, której ego nie pozwala przełknąć tego, że ktoś śmie sugerować pewne merytoryczne nieścisłości. .... przepraszam....a kto w sprawie Delgado mial racje..... to ja sie zapytam, czy on sie puknąl w lepetynę.... bo ja przynajmniej na tym zarobilem...... kazdy sie myli. a jak Ty sie chwalisz, ze jeden na sto typow trafiles...smiech
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
po cholere ta dyskusja  Każdy zna wartość typerów na tym forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
czolem  grajus uwazaj na Kvitova, nie jest w formie chyba jednak babeczka, chyba, ze ten mecz jej nie wyszedl z Georges !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
zawsze możemy powołać komisję śledczą, wydamy raport w sprawie delgado.
znajomość faktów, a przepowiadanie przyszłości to dwie różne mańki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Przyklad pierwszy z brzegu..... Niedawno Geremi napisal bardzo dobra analizę i typ do meczu Falla-Stepanek...glownie chodzilo o to że Radek bedzie chodzil do siaty , konczyl wolejem i ma wieksze szanse na wygraną... bez odzewu...ale zaraz po wygraniu 1 seta przez Fallę pojawia sie wielki ekspert z niesamowitym odkryciem, że Falla lubi jak chodza do siatki, bo on wspaniale mija i mu daje wieksze szanse... 2 nastepne sety dla Radka....eksperta nie ma.....cha,cha,cha......... przyklad drugi z brzegu... ekspert podaje 10 pewniakow w przeciagu miesiaca... wchodza jak w maslo, az przychodzi 11 meczyk ktorym ekspert sie zainteresowa... jego doswiadczenie i analiza wskazuje tylko jednego faworyta... niestety - tenisista mial slabszy dzien - to sie moze zdarzyc kazdemu z nas... niestety na quasi sa napinacze ktorzy przegrali ostatnie 2 zł i nie beda mieli jutro na bulke do szkoly... co chwila leci  - jaki ten ekspert jest do dupy, jaki z niego ekspert, po co zamieszcza typy skoro sie nie zna... z cala pewnoscia wyzwisk za ten jeden mecz jest wiecej niz podziekowan za typy - bo przeciez jak wpadnie to napinacz nie powie ze wzial typ od eksperta tylko ze samemu na to wpadl... ale pomylka?! a tu juz mozna sie przyznac ze sie niestety posluchalo eksperta i dorzucilo jego mecz do swoich 18 peffek na kuponie... i rzecz jasna tylko to nie wpada... wiec sie nie dziwmy, ze ludzie zaczynaja rezygnowac z podawania typow... Llama - co do ankiety to bardzo,bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Broda0987, nie znam większego znawcy/pasjonata tenisa jak włodara. Ma rozklepaną pierwszą 500-tkę rankingu, a Jego peffki wchodzą jak w masło. Nie chwali się nimi, bo po cholerę? Kilka napinek i się czegokolwiek odechciewa każdemu.
Skup się może na podawaniu typów, a nie na nudnej krytyce jednego usera, bo niestety zaczynasz sprawiać wrażenie zranionej łani, której ego nie pozwala przełknąć tego, że ktoś śmie sugerować pewne merytoryczne nieścisłości. .... przepraszam....a kto w sprawie Delgado mial racje..... to ja sie zapytam, czy on sie puknąl w lepetynę.... bo ja przynajmniej na tym zarobilem...... kazdy sie myli. a jak Ty sie chwalisz, ze jeden na sto typow trafiles...smiech ..... ja w przeciwienstwie ... dodaję że moge sie mylic.....bo pewniakow nie ma.... i nikomu nie każę pukac sie w lepetynę....Troche kultury trzeba miec.... a zasada forum powinno byc nie obrazac innych - prawda panowie modowie...???/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
czolem  grajus uwazaj na Kvitova, nie jest w formie chyba jednak babeczka, chyba, ze ten mecz jej nie wyszedl z Georges !!!! czołem  już poszło niestety ( jestem do tyłu ostatnio ) i nie oglądałem jej meczu... ale z tego co czytałem to Bonda jest też bez formy i "tyje"  Wczoraj się przejechałem jak zwykle na hokeju .. Slovan dodałem sobie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Bobson też wpadłem na tych Aspelinów  fajny bet się szykuje co jest pijoku  grubo wczoraj? trzeba było opić wygrane  Wyjazd się przesunął na wtorek , więc można było  u Ciebie chyba też wygrana co ? Plzen , Hamburg , Genk , Odd  plzen wiadome 4-1 pewka hamburg zapodal 1 porazke berlinowi!  bo gral z leszczami a genk to bylo przegiecie 2.4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Kunitsyn baja  Croivoi trochę zwolnił , ale liczę że Mathieu ma główny już Cirstea też najwyżej rozstawiona
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
czolem  grajus uwazaj na Kvitova, nie jest w formie chyba jednak babeczka, chyba, ze ten mecz jej nie wyszedl z Georges !!!! czołem  już poszło niestety ( jestem do tyłu ostatnio ) i nie oglądałem jej meczu... ale z tego co czytałem to Bonda jest też bez formy i "tyje"  Wczoraj się przejechałem jak zwykle na hokeju .. Slovan dodałem sobie ... bedzie dobrze  tez mam kvitova. kateryna z hantu mocno rozregulowana. kvitovej meczu nie ogladalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
czolem  grajus uwazaj na Kvitova, nie jest w formie chyba jednak babeczka, chyba, ze ten mecz jej nie wyszedl z Georges !!!! czołem  już poszło niestety ( jestem do tyłu ostatnio ) i nie oglądałem jej meczu... ale z tego co czytałem to Bonda jest też bez formy i "tyje"  Wczoraj się przejechałem jak zwykle na hokeju .. Slovan dodałem sobie ... wczoraj w hoka ladne wyniki, w Slovanie kontuzje dlatego tak graja ostatnio a ja myslalem, ze gra z Alona bo dopiero co wstalem, z Katerina to pewnie i Domachowska by obecnie wygrala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Przyklad pierwszy z brzegu..... Niedawno Geremi napisal bardzo dobra analizę i typ do meczu Falla-Stepanek...glownie chodzilo o to że Radek bedzie chodzil do siaty , konczyl wolejem i ma wieksze szanse na wygraną... bez odzewu...ale zaraz po wygraniu 1 seta przez Fallę pojawia sie wielki ekspert z niesamowitym odkryciem, że Falla lubi jak chodza do siatki, bo on wspaniale mija i mu daje wieksze szanse... 2 nastepne sety dla Radka....eksperta nie ma.....cha,cha,cha......... Kłamiesz pajacu, a tego w moim kontekście nie zniosę, dlatego to będzie jedna jedyna odpowiedź z mojej strony  Geremi napisał, że Falla nie lubi grac z rywalami chodzącymi do siatki - sprostowałem, abstrahujac od wyniku tego meczu,że z takimi zawodnikami ma bilans około 70% wygranych, co jest świetnym wynikiem. Tyle. [/quote] .... przepraszam....a kto w sprawie Delgado mial racje..... to ja sie zapytam, czy on sie puknąl w lepetynę.... bo ja przynajmniej na tym zarobilem...... Że o co chodzi z Delgado?  wyśmiałem Cie tylko, gdy twierdziłeś, że jego mecze to "wały". Jesteś głupi, ale najgorsze, że się z tym obnosisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
czolem  grajus uwazaj na Kvitova, nie jest w formie chyba jednak babeczka, chyba, ze ten mecz jej nie wyszedl z Georges !!!! craax witam! rozstrzygnij mi jedna niewiadoma odpuscic danilidou-lisjak 1? moze zastapie anglia u-17? mam dylemat jak hu... 1 mysl ze danili da rade ale z drugiej strony zamiany prawie zawsze wychodza na error 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
akurat ta Bonda to nigdy w formie nie byla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
nikt nie lubi mojej ankiety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ANALYTICS - tak z mojej strony dodam, ze nie zdziwie sie jak Greczynka przegra a mimo to znajdzie sie w drabince 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|