Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
A jak efekty 3D?. Podobno dobre, ale malo. Ja sie jutro wybieram.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
nie ma duzo tych efektow, od czasu do czasu flaczki polataja po sali, tudziez narzedzie zbrodni bedzie chcialo cie dopasc. Ja ogolnie pierwszy raz bylem na filmie 3D i doszlem do wniosku ze jednak wole tradycyjne filmy.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
RED (2010)

Kiedyś byli najlepszymi agentami CIA. Mają na swoim koncie misje uznane za niemożliwe. Narażali własne życie i znali wszystkie rządowe tajemnice. Teraz staną się celem numer jeden. Frank Moses (Bruce Willis) od czasu zakończenia czynnej służby wraz z młodziutką Sarą wiedzie spokojne życie na przedmieściach. Pewnego dnia do jego domu wpada brygada zamaskowanych zabójców. Były agent CIA nie zapomniał, jak się zabija - rozprawienie się z intruzami zajmuje mu kilkanaście sekund. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek. Wie, że jedyną obroną w tym wypadku jest atak. Moses postanawia zebrać starą, nieco zwariowaną już z upływem czasu, ekipę. Obierają za cel kwaterę główną CIA, aby dowiedzieć się kto za tym wszystkim stoi. Mówią o nich RED – Radykalni Emerytowani Degeneraci. Z tymi agentami się nie zadziera. Zabawę czas zacząć!
Źródło: http://film.wp.pl/id,28632,title,Red,film.html?ticaid=1b2ad

Wreszcie jakaś ciekawa komedia sensacyjna. Nic na siłę, dialogi są nawet śmieszne, humor sytuacyjny itp. Aktorzy też dobrani genialnie (zwłaszcza Mary-Louise Parker znana z Weeds :)).
Wg mnie warto obejrzeć - dla relaksu. Zwłaszcza, że taka posucha na rynku kinowym...

Ocena na imdb: 7,3/10.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Również polecam powyższy film, ogląda się przyjemnie i pośmiać się można, fanem Mary-Louis Parker jestem odkąd zacząłem oglądać Weeds i w Red brakowało mi tylko jej ciągłego popijania kawy przez słomkę wink

Obejrzałem też wczoraj Incepcję... film ciekawy, z pomysłem, wkręcający i mimo ponad dwugodzinnego seansu nie znudził mnie. Ciekawie pomyślana historia, pozostawiające pewne pole do domysłów zakończenie i dobra gra aktorska... Polecam

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Też właśnie obejrzałem Incepcję. Bardzo fajny film, choć mocno przypominał mi Matrixa. No i chyba lekko przesadzili z ilością tych "poziomów" - aż czasami można się trochę w tym zagubić.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
był ktoś na Pile 3D?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Trzy posty wyżej piszą że w porządku film.

Mam kumpele, która jest maniakiem piły. Mówiła że nie spierdolili tego, a powszechnie uważano że będzie to pic na wodę fotomontaż. Spotkałem się z wieloma opiniami na plus, zdecydowanie ta część ponoć przebija wszystkie inne od dwójki w górę.

Może nawet sam się wybiorę. wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Pewnie trochę nie ten temat, ale skąd można ściągnąć, albo gdzie zobaczyć w necie --> "Możemy zaczynać panie McGill" (Ready when you are Mr. McGill)

ps. oczywiście chodzi mi o darmowe strony, a nie wyślij smsa a dostaniesz dostęp
ps2. jeśli post tu nie pasuje, to usuńcie szybciutko wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Machete (2010)

Bardzo sympatyczny film akcji smile Ale od początku.

Przeglądając filmy przypadkiem trafiłem na ten. Szybki rzut oka na obsadę i widzę tam:
[Linked Image]

Trochę zniesmaczony miałem szukać dalej (nie wyobrażałem sobie tego kolesia w głównej roli) ale zobaczyłem ją:
[Linked Image]
I to zadecydowało, że obejrzę ten film.

Gdy na wstępie pokazali, że grają tam również:
[Linked Image] <- Michelle Rodriguez - na pewno znana z Fast & Furious i z Lost
Robert De Niro, Steven Seagal (w roli w jakiej go jeszcze nie widzieliście), Don Johnson, Cheech Marin - słynny barman z Desperado i Lindsay Lohan (i jej cycki smile ) pomyślałem sobie, że to na pewno jakaś szmira będzie. No i się zawiodłem.
Jest to całkiem sympatyczny film z dużą ilością akcji, nieprawdopodobnych scen (w tym słynna z jelitem zamiast liny). Mimo, że dowcipów brakuje buzia sama się śmieje z dialogów czy sytuacji.
Zdecydowanie czuć nutkę Tarantino...

Fabuły nie będę opisywał bo jest w sumie prosta i każdy od razu złapie o co chodzi.

Szczerze polecam ten film na weekendowy odpoczynek.
Na imdb:7.4/10

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Danny Trejo?

Jeden z aktorów, którzy grali u boku chyba wszystkich sław Hollywodu, każdy zna jego gębę, a nazwisko zna niewielu.

Zasłużył żeby wreszcie zagrać główną rolę w przyzwoitym filmie smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
pierwsza zapowiedz Machete pojawila sie 3 lata temu w Grindhouse'ach, czyli Death Proof Tarantino i Planet Terror Rodrigueza, ktore tez trzeba zobaczyc wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Obejrzałem "Machete" i się zawiodłem... Lubię styl Rodriqueza ale ten film do mnie nie przemówił.
Żeby nie było nie jest zły ale jak ktoś oczekiwał konkretnego dzieła to się zdziwi jak ja.
Nie wiem Michas gdzie Ty zobaczyłeś te ciekawe akcje? smile

Na plus dwie ślicznotki - przy niej "Hello!!!! I'm Lindsay Lohan" to paskuda.

Originally Posted by Bzyku
Danny Trejo?

Jeden z aktorów, którzy grali u boku chyba wszystkich sław Hollywodu, każdy zna jego gębę, a nazwisko zna niewielu.

Zasłużył żeby wreszcie zagrać główną rolę w przyzwoitym filmie smile


Dokładnie piwo


Ciut starszy film "Kołysanka" dało się obejrzeć,a muszę zaznaczyć, że nowych polskich filmów nie trawię

film pozytywny

http://www.filmweb.pl/film/Ko%C5%82ysanka-2010-535786


Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Twin Peaks
Nie wiem Michas gdzie Ty zobaczyłeś te ciekawe akcje? smile
Ciekawe w sensie proste i krwawe do bólu - coś jak w Bollywood. M.in. wspomniana scena w szpitalu. wink
Ciekawe dlatego, że nie często ogląda się tak proste i naiwne (żeby nie powiedzieć prostackie) sceny.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
wlasnie wrocilem z kina

SKRZYDLATE ŚWINIE

Polecam wszystkim!!! ZAJEBISTY!!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Również byłem na tym filmie przedwczoraj...i muszę powiedzieć,że jak na polskie kino...to dobry film i warto go obejrzeć. Jednak z tym "zajebisty" bym nie przesadzał. Jeżeli ktoś interesuję się tematyką kibicowską to film powinien mu się spodobać (według mnie dość dobrze oddaje realia klubów z małych miasteczek), ale porusza też głębsze problemy. Mi osobiście film przypadł do gustu i wystawiłbym mu ocenę 7/10. Natomiast moja dziewczyna po wyjściu z kina stwierdziła,że film był przeciętny.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
w MULTIKINIE od dzis do niedzieli wlacznie wszystkie filmy (łącznie z 3d) po 11 zł wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Niepowstrzymany [Unstoppable]


[Linked Image]

Niezly filmek. Fabula nie jest jakos specjalnie skomplikowana, ale w sumie i tak trzyma w napieciu. Fajne ujęcia + Denzel Washington w roli głównej wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Mam pytanko dla tych którzy oglądają Sons of Anarchy na koniec 6 odcinka 3 sezonu jest pewna piosenka, orientuje się ktoś jaki tytuł lub wykonawca?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
wojkrk dzięki ale pomyliło mi się chodziło o 7 odcinek 3 serii, wiesz może co to?

Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, $-man, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,630 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,060
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1