|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
A jak efekty 3D?. Podobno dobre, ale malo. Ja sie jutro wybieram.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751 |
nie ma duzo tych efektow, od czasu do czasu flaczki polataja po sali, tudziez narzedzie zbrodni bedzie chcialo cie dopasc. Ja ogolnie pierwszy raz bylem na filmie 3D i doszlem do wniosku ze jednak wole tradycyjne filmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
RED (2010)
Kiedyś byli najlepszymi agentami CIA. Mają na swoim koncie misje uznane za niemożliwe. Narażali własne życie i znali wszystkie rządowe tajemnice. Teraz staną się celem numer jeden. Frank Moses (Bruce Willis) od czasu zakończenia czynnej służby wraz z młodziutką Sarą wiedzie spokojne życie na przedmieściach. Pewnego dnia do jego domu wpada brygada zamaskowanych zabójców. Były agent CIA nie zapomniał, jak się zabija - rozprawienie się z intruzami zajmuje mu kilkanaście sekund. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek. Wie, że jedyną obroną w tym wypadku jest atak. Moses postanawia zebrać starą, nieco zwariowaną już z upływem czasu, ekipę. Obierają za cel kwaterę główną CIA, aby dowiedzieć się kto za tym wszystkim stoi. Mówią o nich RED – Radykalni Emerytowani Degeneraci. Z tymi agentami się nie zadziera. Zabawę czas zacząć! Źródło: http://film.wp.pl/id,28632,title,Red,film.html?ticaid=1b2ad
Wreszcie jakaś ciekawa komedia sensacyjna. Nic na siłę, dialogi są nawet śmieszne, humor sytuacyjny itp. Aktorzy też dobrani genialnie (zwłaszcza Mary-Louise Parker znana z Weeds :)). Wg mnie warto obejrzeć - dla relaksu. Zwłaszcza, że taka posucha na rynku kinowym...
Ocena na imdb: 7,3/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Również polecam powyższy film, ogląda się przyjemnie i pośmiać się można, fanem Mary-Louis Parker jestem odkąd zacząłem oglądać Weeds i w Red brakowało mi tylko jej ciągłego popijania kawy przez słomkę  Obejrzałem też wczoraj Incepcję... film ciekawy, z pomysłem, wkręcający i mimo ponad dwugodzinnego seansu nie znudził mnie. Ciekawie pomyślana historia, pozostawiające pewne pole do domysłów zakończenie i dobra gra aktorska... Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Też właśnie obejrzałem Incepcję. Bardzo fajny film, choć mocno przypominał mi Matrixa. No i chyba lekko przesadzili z ilością tych "poziomów" - aż czasami można się trochę w tym zagubić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Trzy posty wyżej piszą że w porządku film. Mam kumpele, która jest maniakiem piły. Mówiła że nie spierdolili tego, a powszechnie uważano że będzie to pic na wodę fotomontaż. Spotkałem się z wieloma opiniami na plus, zdecydowanie ta część ponoć przebija wszystkie inne od dwójki w górę. Może nawet sam się wybiorę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Pewnie trochę nie ten temat, ale skąd można ściągnąć, albo gdzie zobaczyć w necie --> "Możemy zaczynać panie McGill" (Ready when you are Mr. McGill) ps. oczywiście chodzi mi o darmowe strony, a nie wyślij smsa a dostaniesz dostęp ps2. jeśli post tu nie pasuje, to usuńcie szybciutko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Machete (2010) Bardzo sympatyczny film akcji  Ale od początku. Przeglądając filmy przypadkiem trafiłem na ten. Szybki rzut oka na obsadę i widzę tam: [ Linked Image] Trochę zniesmaczony miałem szukać dalej (nie wyobrażałem sobie tego kolesia w głównej roli) ale zobaczyłem ją: [ Linked Image] I to zadecydowało, że obejrzę ten film. Gdy na wstępie pokazali, że grają tam również: [ Linked Image] <- Michelle Rodriguez - na pewno znana z Fast & Furious i z Lost Robert De Niro, Steven Seagal (w roli w jakiej go jeszcze nie widzieliście), Don Johnson, Cheech Marin - słynny barman z Desperado i Lindsay Lohan (i jej cycki  ) pomyślałem sobie, że to na pewno jakaś szmira będzie. No i się zawiodłem. Jest to całkiem sympatyczny film z dużą ilością akcji, nieprawdopodobnych scen (w tym słynna z jelitem zamiast liny). Mimo, że dowcipów brakuje buzia sama się śmieje z dialogów czy sytuacji. Zdecydowanie czuć nutkę Tarantino... Fabuły nie będę opisywał bo jest w sumie prosta i każdy od razu złapie o co chodzi. Szczerze polecam ten film na weekendowy odpoczynek. Na imdb:7.4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Danny Trejo? Jeden z aktorów, którzy grali u boku chyba wszystkich sław Hollywodu, każdy zna jego gębę, a nazwisko zna niewielu. Zasłużył żeby wreszcie zagrać główną rolę w przyzwoitym filmie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
pierwsza zapowiedz Machete pojawila sie 3 lata temu w Grindhouse'ach, czyli Death Proof Tarantino i Planet Terror Rodrigueza, ktore tez trzeba zobaczyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Obejrzałem "Machete" i się zawiodłem... Lubię styl Rodriqueza ale ten film do mnie nie przemówił. Żeby nie było nie jest zły ale jak ktoś oczekiwał konkretnego dzieła to się zdziwi jak ja. Nie wiem Michas gdzie Ty zobaczyłeś te ciekawe akcje?  Na plus dwie ślicznotki - przy niej "Hello!!!! I'm Lindsay Lohan" to paskuda. Danny Trejo? Jeden z aktorów, którzy grali u boku chyba wszystkich sław Hollywodu, każdy zna jego gębę, a nazwisko zna niewielu. Zasłużył żeby wreszcie zagrać główną rolę w przyzwoitym filmie  Dokładnie Ciut starszy film "Kołysanka" dało się obejrzeć,a muszę zaznaczyć, że nowych polskich filmów nie trawię film pozytywny http://www.filmweb.pl/film/Ko%C5%82ysanka-2010-535786
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nie wiem Michas gdzie Ty zobaczyłeś te ciekawe akcje?  Ciekawe w sensie proste i krwawe do bólu - coś jak w Bollywood. M.in. wspomniana scena w szpitalu.  Ciekawe dlatego, że nie często ogląda się tak proste i naiwne (żeby nie powiedzieć prostackie) sceny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wlasnie wrocilem z kina
SKRZYDLATE ŚWINIE
Polecam wszystkim!!! ZAJEBISTY!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Również byłem na tym filmie przedwczoraj...i muszę powiedzieć,że jak na polskie kino...to dobry film i warto go obejrzeć. Jednak z tym "zajebisty" bym nie przesadzał. Jeżeli ktoś interesuję się tematyką kibicowską to film powinien mu się spodobać (według mnie dość dobrze oddaje realia klubów z małych miasteczek), ale porusza też głębsze problemy. Mi osobiście film przypadł do gustu i wystawiłbym mu ocenę 7/10. Natomiast moja dziewczyna po wyjściu z kina stwierdziła,że film był przeciętny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
w MULTIKINIE od dzis do niedzieli wlacznie wszystkie filmy (łącznie z 3d) po 11 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Niepowstrzymany [Unstoppable] [ Linked Image] Niezly filmek. Fabula nie jest jakos specjalnie skomplikowana, ale w sumie i tak trzyma w napieciu. Fajne ujęcia + Denzel Washington w roli głównej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Mam pytanko dla tych którzy oglądają Sons of Anarchy na koniec 6 odcinka 3 sezonu jest pewna piosenka, orientuje się ktoś jaki tytuł lub wykonawca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
wojkrk dzięki ale pomyliło mi się chodziło o 7 odcinek 3 serii, wiesz może co to?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|