|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Mayer'a za 1.2 warto dołożyć? chyba nie powinien mieć problemu z dużo słabszym rywalem. uuu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
- Mój dziadek jest Polakiem, a Stosur to polskie nazwisko. Nie wiem, jak to się dzieje, ale wiele tenisistek w Australii pochodzi z Polski. Prawdopodobnie to zbieg okoliczności, ale jest to rzeczywiście liczna grupa - oznajmiła w Paryżu dziennikarzom. wiedzieliscie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
ja pie... co ona gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
- Mój dziadek jest Polakiem, a Stosur to polskie nazwisko. Nie wiem, jak to się dzieje, ale wiele tenisistek w Australii pochodzi z Polski. Prawdopodobnie to zbieg okoliczności, ale jest to rzeczywiście liczna grupa - oznajmiła w Paryżu dziennikarzom. wiedzieliscie ?  będzie nowa bohatera na onecie  Szukać polskiego dziadka u Nadala i Federera !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Mayer'a za 1.2 warto dołożyć? chyba nie powinien mieć problemu z dużo słabszym rywalem. uuu. oglądałem chwile rywala z gimeno.. dobry serwis,wycieczki do siatki pewnie konczone ..tyle zdazylem zauwazyc prze 3/5 gemow..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
- Mój dziadek jest Polakiem, a Stosur to polskie nazwisko. Nie wiem, jak to się dzieje, ale wiele tenisistek w Australii pochodzi z Polski. Prawdopodobnie to zbieg okoliczności, ale jest to rzeczywiście liczna grupa - oznajmiła w Paryżu dziennikarzom. wiedzieliscie?  Smuda dzwooooooooooooooooon
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
- Mój dziadek jest Polakiem, a Stosur to polskie nazwisko. Nie wiem, jak to się dzieje, ale wiele tenisistek w Australii pochodzi z Polski. Prawdopodobnie to zbieg okoliczności, ale jest to rzeczywiście liczna grupa - oznajmiła w Paryżu dziennikarzom. wiedzieliscie ?  będzie nowa bohatera na onecie  Szukać polskiego dziadka u Nadala i Federera !!!! tylko to pozstało  (kubot tez jest takiego zdania)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
mistrzowski wolej haase'a
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
i umoczyla seta szmataa jedna
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
- Mój dziadek jest Polakiem, a Stosur to polskie nazwisko. Nie wiem, jak to się dzieje, ale wiele tenisistek w Australii pochodzi z Polski. Prawdopodobnie to zbieg okoliczności, ale jest to rzeczywiście liczna grupa - oznajmiła w Paryżu dziennikarzom. wiedzieliscie?  Smuda dzwooooooooooooooooon smuda zadzwoni ale do tego Brzenskiego pamietam go z borusii lekkie drzewo ale nawet takich drzew u nas brakuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Mayer'a za 1.2 warto dołożyć? chyba nie powinien mieć problemu z dużo słabszym rywalem. uuu. oglądałem chwile rywala z gimeno.. dobry serwis,wycieczki do siatki pewnie konczone ..tyle zdazylem zauwazyc prze 3/5 gemow.. okej. to mi wystarczy.;d potrzebny mi jakiś mały kurs gr. 1.2 to najgorsze jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
tylko to pozstało  (kubot tez jest takiego zdania) z całym szacunkiem do Ciebie, ale ty jesteś antypolski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
ostro dzisiaj na kłasi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
"Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które w dostatecznie obelżywy sposób byłyby w stanie opisać pana zachowanie." nie mogles tyson tak napisac do Haase ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
tylko to pozstało  (kubot tez jest takiego zdania) z całym szacunkiem do Ciebie, ale ty jesteś antypolski. po czym wnosisz? niemiecki hymn Ci spac nie daje? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
bo jak mozna sie nie wkurzyc na to co sie dzieje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
stasio czuje krew i przymierza sie do ataku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Czy Ty kiedykolwiek sypiasz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
bo jak mozna sie nie wkurzyc na to co sie dzieje... wystarczy ze sie wkurze, a to ze napisze "zyczenia swiateczne" ma pomoc?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|