|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
wszyscy widza nie musisz tego pisac djus  niektory potrafia byc bardzo upierdliwi zycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Uwajaj uwajaj, Manu czuwa. Jimmy wariacie  :*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
set Cebula 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
craax ktos bedzie mial rybki albo akwarium 6-4, 3-6, 7-6 Cebula i mi pasuje i beda wszyscy happy   
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Która dziewczyna wzięła injury break? Vicky czy Andrea?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
craax ktos bedzie mial rybki albo akwarium 6-4, 3-6, 7-6 Cebula i mi pasuje i beda wszyscy happy    Finanz podziel sie dzisiejszymi przemysleniami bo mam problem cokolwiek sensownego sklecic :)podziekowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Cebula 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
0:40 Petkovic nie bedzie gluupio tanczyc po meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
tylko to pozstało  (kubot tez jest takiego zdania) z całym szacunkiem do Ciebie, ale ty jesteś antypolski. po czym wnosisz? niemiecki hymn Ci spac nie daje?  nie tylko to mam na myśli, ale nie raz plułeś na polskich sportowców, może nie plułeś, ale pamiętam posty też w koszykówce, gdzie wypowiadałeś się o Nich jak o największych nieudacznikach. Z piłki też i do tenisistów też się czepiasz, a Kubot wielkim tenisistą nie jest, ale Polakiem jest, polska flagę reprezentuje i jest tam gdzie dawno żaden polski tenisista nie był. Oby więcej takich jak on. NIE dla Arboledy !!! Izwienitie że się wtrącam Panowi ale nie uważam żeby Finanz reprezentował postawę antypolską , zdecydowanie jest to postawa na "NIE" dla nieudaczników i słabo radzących sobie naszych sportowców którzy na arenach i w konfrontacjach międzynarodowych wypadają często słabo i to nie tylko w aspekcie umiejętności czysto sportowych ale i innych np. zaangażowania . Ja sam uważam siebie za patriotę i szczerze nie odbieram Finanza jako człowieka o postawie antypolskiej , nie znajduję też w jego postach na tym forum podstaw ku temu osądowi . Pozdrawiam .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
[quote=Finanz]jaka dyscyplina? nie istotne [/quote z penisa nic ciekawego nie widze, z kosza jezeli juz to dobre handi na o.lublane, moze ulker ale sam nie wiem czy zainwestuje w to pieniadze. Glowny bet na dzisiaj to Cebula, moze pozniej cos z 2 hiszpanskiej kosza znakjde to dam znac. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Cibulkova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
tak może to pochopny osąd, bo nie znam człowieka. Co nie zmienia faktu, że w tej sprawie się z Wami nie zgadzam. Bo samo dojście na ten poziom powoduje, że słowo nieudacznicy nie pasuje.
Z
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Moim zdaniem ....jakby Ryderstedt zagrał na 100 procent to samo co z Gimeno .... ma szanse wygrac z Mayerem.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
tak może to pochopny osąd, bo nie znam człowieka. Co nie zmienia faktu, że w tej sprawie się z Wami nie zgadzam. Bo samo dojście na ten poziom powoduje, że słowo nieudacznicy nie pasuje.
Z jeszcze raz, nie neguje go np. kubota, za calokształt i za to co "osiagnal" (sam nigdy tego nie osiagne, jezeli juz to kiedys moze syn  ale za to co prezentuje "tu i teraz".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
co graliscie...Pattke czy Wickmayer? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
mlody gniewny  na fajrant my to gadu gadu a Cebulka ładnie pomyka po... win  az boje sie to glosno powiedziec zeby nie zapeszyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
w TB haase moze okazac sie lepszy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|