|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Fala omg, przecież to nie to. tam nic nie ma. pisałem, że sprawdzałem. narzędzie diagnostyczne to mi wyskoczy test czy mogę sobie wydrukować stronę a w sterownikach to sobie mogę sprawdzić jak podłączając kabel usb sterowniki do drukarki ściągają mi się same  nie ma nikt drukarki hp? hp photosmart sie ten program od skanera nazywał?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Wiecie czy mozna gdzies obejrzec Pusher II i III online?, lub skad mozna sciagnac za darmo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
to prawda... ja też szukałem ostatnio
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Dex jest jakiś nieswój, wie ktoś czy tam się zmieniał scenarzysta może?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Nie zmieniał się. Zresztą Dexter jest na podstawie książki, więc zmiana scenarzysty niewiele pomoże.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
To mnie uspokoiłeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
"Chrzest" widzieli ? Prosze o krótkie recenzje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
cisza tu jak makiem zasiał  Paranormal Activity 1 i 2 panowie krótko, warto zobaczyć ten film ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
"Chrzest" widzieli ? Prosze o krótkie recenzje  Juz nie trzeba, bylem, widzialem, co za gowno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
cisza tu jak makiem zasiał  Paranormal Activity 1 i 2 panowie krótko, warto zobaczyć ten film ? ! jak dla mnie swietna, specyficzna bardzo to fakt, wymaga oglądania w ciszy i spokoju, najlepiej w domu w nocy. Zdecydowanie polecam, dwójki nie widziałem jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
"Pozwól mi wejść" był już ktoś ? (Nie chce mi sie szukac ale to chyba dzis premiera  ) moze jednak ktos juz byl wczesną porą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
"Pozwól mi wejść" był już ktoś ? (Nie chce mi sie szukac ale to chyba dzis premiera  ) moze jednak ktos juz byl wczesną porą  zajebisty film, ktory widzialem i polecalem chyba 5 lat temu  polscy dystrybutorzy są zajebiści.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778 |
"Pozwól mi wejść" był już ktoś ? (Nie chce mi sie szukac ale to chyba dzis premiera  ) moze jednak ktos juz byl wczesną porą  zajebisty film, ktory widzialem i polecalem chyba 5 lat temu  polscy dystrybutorzy są zajebiści. tez jestes zajebisty, widziales film z tego roku juz 5 lat temu!!!! a tak na powaznie to szwedzi zrobili ten film w 2008 rok (wiec 2 lata temu), a amerykanie zrobili remake w tym roku i on jest puszczany w kinach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
cisza tu jak makiem zasiał  Paranormal Activity 1 i 2 panowie krótko, warto zobaczyć ten film ? ! jak dla mnie swietna, specyficzna bardzo to fakt, wymaga oglądania w ciszy i spokoju, najlepiej w domu w nocy. Zdecydowanie polecam, dwójki nie widziałem jeszcze dzięki  obejrzę dzisiaj, co do dwójki to już się pojawiła ale ponoć bardzo marne wersje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
cisza tu jak makiem zasiał  Paranormal Activity 1 i 2 panowie krótko, warto zobaczyć ten film ? ! jak dla mnie swietna, specyficzna bardzo to fakt, wymaga oglądania w ciszy i spokoju, najlepiej w domu w nocy. Zdecydowanie polecam, dwójki nie widziałem jeszcze dzięki  obejrzę dzisiaj, co do dwójki to już się pojawiła ale ponoć bardzo marne wersje jedynka lepsza od dwójki  ale i tak ten film to totalna porażka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Pozwól mi wejść jak mi ziomek powiedział o filmie to myslałem ze jakis pronol  ale dobry film ma klimat
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
polecam dokument: Czekając na sobotę ostatnio leciał na HBO tutaj link do seansu online: http://twojekino.org/?q=2010&id=0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751 |
Wlasnie wrocilem z tej nowej "piły". Po slabych czesciach 3-6 ta jest o dziwo calkiem niezla. Wg. mnie udane zakonczenie serii. Polecam fanom "pił", reszta na wlasna odpowiedzialność 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|