Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#418580 03/10/2005 00:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
DIVISION SERIES
[color:"blue"] --AL DIVISION SERIES-- [/color]

Boston Red Sox - Chicago White Sox
1 04.10 w CHW
2 05.10 w CHW
3 07.10 w BOS
4 08.10 w BOS
5 09.10 w CHW

New York Yankees - Los Angeles Angels
1 04.10 w LAA
2 05.10 w LAA
3 07.10 w NYY
4 08.10 w NYY
5 09.10 w LAA

Zwycięzcy rozegrają 7 meczy o mistrzostwo ligi w terminie od 11.10 do 19.10


[color:"red"] --NL DIVISION SERIES-- [/color]

San Diego Padres - St. Louis Cardinals
1 04.10 w STL
2 06.10 w STL
3 08.10 w SD
4 09.10 w SD
5 10.10 w STL

Houston Astros - Atlanta Braves
1 05.10 w ATL
2 06.10 w ATL
3 08.10 w HOU
4 09.10 w HOU
5 10.10 w ATL

Zwycięzcy rozegrają 7 meczy o mistrzostwo ligi w terminie od 12.10 do 20.10


WORLD SERIES
Zwycięzcy z AL i NL rozegrają 7 spotkań w dniach 22.10-30.10

Bonus: Unibet
#418581 03/10/2005 15:10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Kto bedzie mistrzem wg Was?

Ja sadze, ze jednak tym razem Yankesi. Chociaz najtrudniejsza IMHO przeprawa czeka ich w 1 rundzie. Jezeli wygraja z Angels to beda mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oczywiscie kibicowal bede komu innemu, tzn. Atlancie ale szanse ich oceniam marnie. Houston moga ograc, ale juz z Cardinals chyba szans nie maja.

#418582 03/10/2005 16:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Moim cichym faworytem są "Kardynałowie" z St. Louis - w pierwszej rundzie PO - spotykają się z teoretycznie najsłabszym zespołem z całej ósemki. Pomimo dośyć serdniej postawy w drugiej połówce sezonu sądzę, że Albercik z kolegami są w stanie ograć Jankesów w Wielkim Finale ligi. Mają bardzo mocny i wyrównany zespół - zresztą mają najlepszy bilans w lidze - a to dziełem przypadku napewno nie jest. Dodatkowo są drugą drużyną pod względem najlepiej grających na wyjazdach (co w PO w przeciwieństwie do rundy zasadniczej - ma spore znaczenie) - ustępują tylko CWS - ale "Białe Skarpety" nigdy mnie do siebie nie przekonywały - choć wiem, że bardzo wielu typerów często na nich grało.
Moje przewidywania co do następnych etapów:
Boston - NYY - typ NYY
St. Louis - Atlanta - typ STL
...............................
wielki finał - NYY-STL - typ Cardinals

#418583 03/10/2005 21:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
zabawmy się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kto zostanie mistrzem?
single choice
Boston (22%, 16 Votes)
Chicago WS (11%, 8 Votes)
NY Yankees (25%, 18 Votes)
LA Angels (3%, 2 Votes)
San Diego (0%, 0 Votes)
St Louis (28%, 20 Votes)
Houston (6%, 4 Votes)
Atlanta (6%, 4 Votes)
Total Votes: 72
Voting on this poll ends: 05/10/2005 09:59

#418584 04/10/2005 11:31
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Ja kibicuję Angels.
Natomiast jeżeli chodzi o zarobienie na PO to zdecydowałe się zagrać progresje na zwycięstwa gospodarzy. Dlaczego? Przejrzałem wyniki Playoff od 2001 roku i w każdej serii spotkań przypadał conajmniej jeden mecz w którym gospodarz wygrywał przed własną publicznością.
Jak już wspomniał KRAJAN, kluczem do wygrywania serii w Playoff są zwycięstwa na wyjazdach i niektóre osoby grają taką progresje ale na 28 serii (z poprzednich 4 lat) które sprawdziłem w 2 przypadkach (raz w 2001 i 2004 roku)żadna z drużyn niemogła wygrać na stadionie przeciwnika.


Na dzisiaj i jutro zagrałem na gospodarzy:
STL 1.50/2j
CHW 1.87/1j
LAA 1.80/1j
ATL 1.87/1j
---
Bilans typów MLB 268W-169L-4Z -7,81j

#418585 04/10/2005 12:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam

Nie bardyo rozumiem zaklad ktorz wystawil toto²mix
np.CHICAGO WS-BOSTON 1INNING 1,55 --- 2,10
Mecz baseballa sklada sie z 9 inningow wiec o co tu chodzi poprosze o jakies wzjasnienie .

Pozdro

#418586 04/10/2005 13:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
Witam

Nie bardyo rozumiem zaklad ktorz wystawil toto²mix
np.CHICAGO WS-BOSTON 1INNING 1,55 --- 2,10
Mecz baseballa sklada sie z 9 inningow wiec o co tu chodzi poprosze o jakies wzjasnienie .

Pozdro
Chodzi pewnie o to która z drużyn wygra pierwszy inning <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
I tak na CHWS 1.55, a na BOS 2.1

#418587 04/10/2005 13:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Quote
Quote
Witam

Nie bardyo rozumiem zaklad ktorz wystawil toto²mix
np.CHICAGO WS-BOSTON 1INNING 1,55 --- 2,10
Mecz baseballa sklada sie z 9 inningow wiec o co tu chodzi poprosze o jakies wzjasnienie .

Pozdro
Chodzi pewnie o to która z drużyn wygra pierwszy inning <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
I tak na CHWS 1.55, a na BOS 2.1

Wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#418588 04/10/2005 14:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
LOYD chyba brakuje jeszcze kursu na remis bo taka sytuacja tez moze miec miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mysle, ze dzis warto zagrac na STL, dla bardziej odwaznych -1.5 runs. Kardynalowie graja pierwszy mecz u siebie z teoretycznie najslabsza druzyna z calej osemki, do tego dochodzi bardzo dobry bilans ich pitchera: 21-5 era 2.83. Ta druzyna przez wielu ekspertow typowana jest na mistrza ligi, mysle, ze wykorzystaja taki handicap jak wlasny stasion do pierwszego zwyciestwa.

#418589 04/10/2005 14:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Z całym moim zdecydowaniem podpisuję się pod postem Adik`a. Ja na pewno gram STL Cardinals. Czy z handicapem, to zależy od meczu hokeja.
No i na dziś jeszcze mmoże Boston Red Sox. Dla mnie faworyci do zwycięstwa w lidze MLB. A co do meczu w Los Angeles, Anioły dostały się do PLAY-OFF, ale dla mnie to najsłabsza ekipa. Dlatego tu widzę tylko zwycięstwo NY Yankees.

Na dziś:
STL Cardinals to win 8/10
STL Cardinals [-1.5] 5/10


pozdrawiam,
ojro

#418590 04/10/2005 14:16
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
A ja mam 10/10 STL ze wygraja serie z SD!!!!
A dzis sadze ze Carpenter powroci do swojej formy i wsparty przez porzadna ofensywe swojej ekipy da 1 zwyciestwo STL.

#418591 04/10/2005 15:30
Dołączył: May 2003
Posty: 186
T
member
member
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 186
chodzi o to ze:
1. zdobeda przynajmniej jeden punkt w 1 inningu
2. Zadna druzyna nie zdobedzie punktu w 1 inningu

#418592 04/10/2005 16:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
witam

dzisiaj pierwsze mecze i już widze że prawie wszystko gra na Saint Louis...

choć z regóły w ogóle nie gram rozgrywek posezonowych to dziś troche mnie korci...a to dlatego że typuje zwycięstwo

San Diego Padres w meczu numer 1.

uzasadnienie jest proste---> Carpenter, który 4 ostatnie mecze tak strasznie zlekceważył, nie będzie wstanie nagle sie zebarać i zagrać na 100 % możliwości a w moim mniemaniu tylko taka jego gra dałaby sznse na zwyciętwo "Kardynałów".
Co do gry miotacza Padres można być chyba spokojnym---> chłopak jest młody, wie że w całej serii jego zespół nie ma praktycznie żadnych szans, których nie dają im ani bukmacherzy ani nawet sami kibice. Dlatego nie będzie odczuwał jakiejś "wielkiej" <--(poj. względne) presji. ---> to powinien być klucz do zwycięstwa.
NO bo kiedy Padres mają wygrać jaki nie dzisiaj????
Bardzo uproszczony plan na mecz:
San Diego obejmują prowadzenie którego przy dobrej grze startera nie oddają..., potem wchodzi Hoffman i jest po meczu---> PADRES WIN !!!! (9 inningów w jednym zdaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />)
może to troche naiwne ale to tylko baseball...zatem mając duży zysko z Regular Sezon troche sie zabawimy:




San Diego Padres vs St.Louis Cardinals
typ: 1
kurs: 2,84 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
stawka: 200 EURO w pinnacle.


Aż mnie łupie w nogach żeby zagrać jeszcze na RED SOX ale z tym sie powstrzymam do momentu skończenia meczu w St. Louis

#418593 04/10/2005 16:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zaglosowalem na Red Sox, choc wiem, ze beda miec ciezko, ale licze tez, ze NYY sie wyloza na LAA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzis gram tylko STL, licze na dobra postawe Carpentera, zreszta jak widac nie tylko ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kurs na STl leci w dol i zagralem go po niskim 1.487 :/




@ Prezes
Ladnie juz zjechales z tego okropnego minusa( w ktory cie wpedzil Pat :/ ), bedziesz na plusie mowie ci to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#418594 04/10/2005 16:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Żaden ze mnie expert MLB, ale sądzę, że ostatnie gry Carpenter (STL Cardinals) poprostu odpuścił sobie.
STL wiedzieli, że zagrają w Play-Off`ach. Jeśli dziś San Diego Padres wygra to będzie dla mnie ogromna niespodzianka. No tak macie racje, że jeśli wszyscy grają faworytów to nie wchodzi, ale to nie są mecze rundy zasadniczej. Minus to fakt, że grane jest 5 spotkań w tym (jak się nie mylę to 3 w St.Luis). Ale po co mają się denerwować w kolejnych grach, skoro mogą rozpocząć z wysokiego pułapu.

Składy:
San Diego.........St. Louis
1 Dave Roberts.......CF David Eckstein, SS
2 Ryan Klesko........LF Jim Edmonds, CF
3 Mark Loretta.......2B Albert Pujols, 1B
4 Brian Giles........RF Larry Walker, RF
5 Mark Sweeney.......1B Reggie Sanders, LF
6 Ramon Hernandez....C Mark Grudzielanek, 2B
7 Khalil Greene......SS Abraham O. Nunez, 3B
8 Joe Randa..........3B Yadier Molina, C
9 Jake Peavy.........P Chris Carpenter, P

Kontuzje:
SD Padres: F. Guzman, C. Oxspring
STL Cardinald: M. Lincoln, A. Reyes, S. Rolen

Ja już postawiłem swoje środki na STL, również kusi mnie Boston Red Sox - zobaczę jak tam pójdą inne zakłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ojro

#418595 04/10/2005 16:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To jeszcze pare statystyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Under is 4-1 in SD last five on the road.
Under is 8-1 in Peavy's last nine starts.
SD is 1-3 in their last four on the road.
STL is 7-3 in Carpenter's last 10 starts.
Over is 4-0 in STL last four home games.
STL is 4-0 in the last four meetings.

#418596 04/10/2005 16:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
San Diego Padres vs St.Louis Cardinals
typ: 2
kurs: 1,51
stawka: expekt

#418597 04/10/2005 17:09
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
A niema gdzies transmisji w necie oprocz Mlb.tv?
Kurcze ale bym chetnie obejrzal ten meczyk...
Na ESPN leci, ale jak zlapac ten program przez net? Jesli ktos cos wie to niech sie podzieli pliiiz

#418598 04/10/2005 18:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
ja ogladam z mlb.tv (czasami troche zrywa) a ESPN jest tylko na satce i niestety kodowane

o 2 w nocy bedzie przekaz z meczu Yankesow na 18West

#418599 05/10/2005 05:18
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Quote
Na dzisiaj i jutro zagrałem na gospodarzy:
STL 1.50/2j
CHW 1.87/1j
LAA 1.80/1j
ATL 1.87/1j
SD-STL 5-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1j
BOS-CHW 2-14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,87j
NYY-LAA 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
ATL gra dzisiaj

Gram drugi poziom progresji na LAA 1.87/3j
w przypadku przegranej trzeci poziom gram na NYY.
---
Bilans typów MLB 270W-170L-4Z -6,94j

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1