Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 37 1 2 3 36 37
#4186399 21/10/2010 07:08
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
tenis

Bonus: Unibet
Goget #4186437 21/10/2010 15:42
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Panowie wie ktoś czy milenium szybko rozlicza tenisa? Np. jak Toto mix czy fortuna? że po zakończonym meczu maksymalnie godzina i można kase odbierać?

Goget #4186439 21/10/2010 15:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Dzień dobry smile
Dzisiaj ciężki dzień, więc tak na szybko:
Schnyder lay 2-0 bardzo duże value jak dla mnie. Patty niby wczoraj ograła Jankę 2-0 (6:4, 6:4) ale mecz stał na bardzo niskim poziomie. Praktycznie wszystko co zdobywała Patty było po prostych błędach Belgijki (ostatnie 16 pkt dla Schnyder to same UE Wicki!)
Chaki lay 2-0 również value,ale typ grany delikatniej niż Patty tongue
Vinci lay 2-0 tutaj liczyłbym nawet na Strycova, ale gram bardziej asekuracyjnie. Vinci patrząc na suche liczby mogła polec już w poprzednim pojedynku ze Szwedką Arvidsson, ale ta nie potrafiła utrzymać przewagi ani w pierwszym, ani w drugim secie (marnując w tb 3sp i przegrywając go ze stanu 6-3)
Stachu - Dolgo 3 sety co tu dużo pisać...Moskwa, dwóch Ukraińców. Ciężko mi uwierzyć, żeby mecz skończył się w 2 czystych setach. Moja teoria, nikt nie musi się z nią zgadzać i nie musi być prawdziwa.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: May 2010
Posty: 626
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 626
Originally Posted by Yuri Orlov
Panowie wie ktoś czy milenium szybko rozlicza tenisa? Np. jak Toto mix czy fortuna? że po zakończonym meczu maksymalnie godzina i można kase odbierać?
zależy od wielkości turnieju

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
beznadziejny dzien nic do gry nie widze laugh

MagiK #4186455 21/10/2010 16:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ta Vinci lay to mi nie pasi smile

Wczoraj miałem przyjemność, być może też nieprzyjemność, oglądać Strycovą z Timeą, uff lekko dramatycznie to wyglądało.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Tobias Kamke @ 1.90
Vera Dushevina @ 1.83
Sergiy Stakhovsky @ 2.10

a ja na dzis takie cos z tenisa smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Piostar
Ta Vinci lay to mi nie pasi smile

Wczoraj miałem przyjemność, być może też nieprzyjemność, oglądać Strycovą z Timeą, uff lekko dramatycznie to wyglądało.
Strycova nawet seta nie ugra? Hmm..mógłbyś napisać coś więcej o tym meczu? Duże UE? Czy może Bacinszky kompletnie dała ciała. Vinci ostatnio się dobrze prezentowała, więc typ trochę tak na czucie.

!zari #4186465 21/10/2010 17:03
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974
Oglądał ktoś wczoraj mecz Tipsa - Zeballos. Tipsa tak słabo grał czy Zeballos tak dobrze?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by JelineK
Oglądał ktoś wczoraj mecz Tipsa - Zeballos. Tipsa tak słabo grał czy Zeballos tak dobrze?

Ciężko coś powiedzieć bo mecz był ustawiony.

!zari #4186468 21/10/2010 17:05
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Elena Dementieva, Maria Kirilenko, Roberta Vinci, Andrey Golubev, Daniela Hantuchova grin
takie multi multi poszło boks gramy gospodarzy + Hanti która chyba nawet nieco w formie i Vinci, ktora tez jakos lepiej wyglada niż przeciwniczka

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
istomin i dolgo dzisiaj afjnie wyglądaja co wy na to ?

mathje #4186475 21/10/2010 17:10
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Zaba+Kiri boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
No więc mecz toczył się w wyjątkowo sennej atmosferze, rywalki raczej grały sobie fh na fh przez środek. 50% kończyło się ue Timei, jeszcze gorzej było gdy któraś wpadła na pomysł ataku. Próby wykorzystania przewagi pozycyjnej czy pójścia do siatki kończyły się źle.

Dla mnie słaby mecz, jedyny plus dla Zahlavovej to w miarę poprawny pierwszy serwis i punkty po nim, bo tak gra polegała na przebijaniu i czekaniu na błąd Timei.

Co ciekawe moim zdaniem pierwszy set grała lepiej niż drugi mimo wyniku 6-1. Timea posypała się z *5-4 na 5-7 1-6, bodajże miała 2 setowe.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Dzięki Piostar piwo

MagiK #4186481 21/10/2010 17:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Sam zamierzam grać Vinci, do konkursu dałem 2-0 Vinci. Choć nie mówię że wejdzie, ale Włoszka wydaje się sporo sprytniejsza, a przede wszystkim może wykorzystać głowę na korcie.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
za zysk z Copa Sudamericana jeszcze taka tasiemka:
1 Crivoi - Zeballos (Wygra Horacio Zeballos @ 1.56) boks
2 K Bonarenko - Kirilenko (Wygra Maria Kirilenko @ 1.28) boks
3 Blake - Bachinger (Wygra James Blake @ 1.43) boks
4 Ljubicic - Clement (Wygra Ivan Ljubicic @ 1.43) boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Edward na kort i po win

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
dushevina boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Kiri po 2-0 boks

Strona 1 z 37 1 2 3 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,842 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1