|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Panowie wie ktoś czy milenium szybko rozlicza tenisa? Np. jak Toto mix czy fortuna? że po zakończonym meczu maksymalnie godzina i można kase odbierać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Dzień dobry Dzisiaj ciężki dzień, więc tak na szybko: Schnyder lay 2-0 bardzo duże value jak dla mnie. Patty niby wczoraj ograła Jankę 2-0 (6:4, 6:4) ale mecz stał na bardzo niskim poziomie. Praktycznie wszystko co zdobywała Patty było po prostych błędach Belgijki (ostatnie 16 pkt dla Schnyder to same UE Wicki!) Chaki lay 2-0 również value,ale typ grany delikatniej niż Patty  Vinci lay 2-0 tutaj liczyłbym nawet na Strycova, ale gram bardziej asekuracyjnie. Vinci patrząc na suche liczby mogła polec już w poprzednim pojedynku ze Szwedką Arvidsson, ale ta nie potrafiła utrzymać przewagi ani w pierwszym, ani w drugim secie (marnując w tb 3sp i przegrywając go ze stanu 6-3) Stachu - Dolgo 3 sety co tu dużo pisać...Moskwa, dwóch Ukraińców. Ciężko mi uwierzyć, żeby mecz skończył się w 2 czystych setach. Moja teoria, nikt nie musi się z nią zgadzać i nie musi być prawdziwa. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 626 |
Panowie wie ktoś czy milenium szybko rozlicza tenisa? Np. jak Toto mix czy fortuna? że po zakończonym meczu maksymalnie godzina i można kase odbierać? zależy od wielkości turnieju
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
beznadziejny dzien nic do gry nie widze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ta Vinci lay to mi nie pasi  Wczoraj miałem przyjemność, być może też nieprzyjemność, oglądać Strycovą z Timeą, uff lekko dramatycznie to wyglądało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Tobias Kamke @ 1.90 Vera Dushevina @ 1.83 Sergiy Stakhovsky @ 2.10 a ja na dzis takie cos z tenisa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ta Vinci lay to mi nie pasi  Wczoraj miałem przyjemność, być może też nieprzyjemność, oglądać Strycovą z Timeą, uff lekko dramatycznie to wyglądało. Strycova nawet seta nie ugra? Hmm..mógłbyś napisać coś więcej o tym meczu? Duże UE? Czy może Bacinszky kompletnie dała ciała. Vinci ostatnio się dobrze prezentowała, więc typ trochę tak na czucie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974 |
Oglądał ktoś wczoraj mecz Tipsa - Zeballos. Tipsa tak słabo grał czy Zeballos tak dobrze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Oglądał ktoś wczoraj mecz Tipsa - Zeballos. Tipsa tak słabo grał czy Zeballos tak dobrze? Ciężko coś powiedzieć bo mecz był ustawiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Elena Dementieva, Maria Kirilenko, Roberta Vinci, Andrey Golubev, Daniela Hantuchova  takie multi multi poszło  gramy gospodarzy + Hanti która chyba nawet nieco w formie i Vinci, ktora tez jakos lepiej wyglada niż przeciwniczka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
istomin i dolgo dzisiaj afjnie wyglądaja co wy na to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Zaba+Kiri 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
No więc mecz toczył się w wyjątkowo sennej atmosferze, rywalki raczej grały sobie fh na fh przez środek. 50% kończyło się ue Timei, jeszcze gorzej było gdy któraś wpadła na pomysł ataku. Próby wykorzystania przewagi pozycyjnej czy pójścia do siatki kończyły się źle.
Dla mnie słaby mecz, jedyny plus dla Zahlavovej to w miarę poprawny pierwszy serwis i punkty po nim, bo tak gra polegała na przebijaniu i czekaniu na błąd Timei.
Co ciekawe moim zdaniem pierwszy set grała lepiej niż drugi mimo wyniku 6-1. Timea posypała się z *5-4 na 5-7 1-6, bodajże miała 2 setowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Dzięki Piostar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Sam zamierzam grać Vinci, do konkursu dałem 2-0 Vinci. Choć nie mówię że wejdzie, ale Włoszka wydaje się sporo sprytniejsza, a przede wszystkim może wykorzystać głowę na korcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
za zysk z Copa Sudamericana jeszcze taka tasiemka: 1 Crivoi - Zeballos (Wygra Horacio Zeballos @ 1.56)  2 K Bonarenko - Kirilenko (Wygra Maria Kirilenko @ 1.28)  3 Blake - Bachinger (Wygra James Blake @ 1.43)  4 Ljubicic - Clement (Wygra Ivan Ljubicic @ 1.43) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
dushevina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Kiri po 2-0 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|