Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 29 1 2 20 21 22 23 24 28 29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Ja akurat byłem zdania że Legia mogłaby grać na Narodowym , mamy dwa stadiony bardzo blisko z Ciebie , z czego jeden będzie świecił pustkami.

Ale ta opcja miała więcej przeciwników niż zwolenników.

"dlaczego przy innych inwestycjach nie pojawiaja sie Legionisci na swoich protestach ?"

Mylisz się Legioniści w pewnym momencie chcieli nawet zbojkotować budowę stadionu Legii i walczyli o zwiększenie czynszu.

Dzisiaj ITI korzysta ze stadionu Legii na warunkach rynkowych płacąc około 5 000 000 rocznie.


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
W temacie Legii.
Ladbrokes wystawil kursy na zwolnienie Skorzy po meczu z Korona:

Maciej Skorża zostanie zwolniony po meczu z Koroną Kielce (22.10.2010) - 6.50
Maciej Skorża nie zostanie zwolniony po meczu z Koroną Kielce (22.10.2010) - 1.10

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by michau13
W temacie Legii.
Ladbrokes wystawil kursy na zwolnienie Skorzy po meczu z Korona:

Maciej Skorża zostanie zwolniony po meczu z Koroną Kielce (22.10.2010) - 6.50
Maciej Skorża nie zostanie zwolniony po meczu z Koroną Kielce (22.10.2010) - 1.10

jak dla mnie 10% darmo!!! nie ma takiej opcji !!!!
no moze 11-0 dla Korony i negliz Macieja bylby w stanie to spowodowac smile
mysle ze mecz z Widzewem byl tutaj kluczowy przynajmniej w srednim terminie

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Przecież wiadomo że nowy stadion dla Polonii nie jest kibicom Legii czy nawet samemu klubowi na rękę.
Nowy obiekt = ludzie chętniej wybierają się na stadion obecnie ludzie przychodzą tylko na Legie, gdy powstanie drugi stadion może się przerzedzić, tak czy siak na Polonii znacznie podskoczy frekwencja, i ciężko będzie mówić że w Warszawie tylko Legia wink Nie każdy człowiek przychodzący na stadion myśli kategoriami kto ma lepszych Ultrasów czy silniejszą ekipę sportową na mieście laugh
Teksty na temat pieniędzy wyrzuconych w błoto zostawcie na jakieś rozmowy telewizyjne pomiędzy urzędasami.



Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by royalflush
Mam takie pytanie do kogoś z Poznania a ściślej o stadion
Czy jest możliwość przejścia z narożników na sąsiednie sektory, czy jednak są tam jakieś płoty które ciężko pokonać smile
A co Ty chcesz na tym stadionie w ogole robić? confused

Dołączył: May 2005
Posty: 42
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 42
Na temat stadionów w W-wie wiadomo o co biega a hałasu i rozkminiania na forum aż za dużo! Ci co sa za Cracovia wesprą ich zgode z K6,natomiast forumowicze za Legią będą wspierać jedyna słuszna droge czyli budowę 3 stadionu dla dumy Bielan-Hutnika! Jedni drugim prztyczka w nos i tyle,za miesiąc nikt nie będzie pamiętał...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by royalflush
Mam takie pytanie do kogoś z Poznania a ściślej o stadion
Czy jest możliwość przejścia z narożników na sąsiednie sektory, czy jednak są tam jakieś płoty które ciężko pokonać smile
A co Ty chcesz na tym stadionie w ogole robić? confused
za tydzień mecz Lech-Wisła, po prostu odbierałem bilety na mecz w innym terminie niż znajomi, i gryzę orzeszka czy obejrzę mecz razem z nimi smile
sektor dla gości jest od U2/N1 narożniki i O2.L1/N2.K1 a taki sam jest po drugiej stronie więc może coś wiadomo
Nie wiem kompletnie jak tam macie, u nas np nie ma problemu przejść z narożnika na sąsiedni sektor.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
royal Ty powaznie myslisz, ze te male rozdzielone sektory oddzielone sa kratami i sektor gosci jest podzielony na podsektory w liczbie 6 ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by royalflush
Mam takie pytanie do kogoś z Poznania a ściślej o stadion
Czy jest możliwość przejścia z narożników na sąsiednie sektory, czy jednak są tam jakieś płoty które ciężko pokonać smile
A co Ty chcesz na tym stadionie w ogole robić? confused
za tydzień mecz Lech-Wisła, po prostu odbierałem bilety na mecz w innym terminie niż znajomi, i gryzę orzeszka czy obejrzę mecz razem z nimi smile
sektor dla gości jest od U2/N1 narożniki i O2.L1/N2.K1 a taki sam jest po drugiej stronie więc może coś wiadomo
Nie wiem kompletnie jak tam macie, u nas np nie ma problemu przejść z narożnika na sąsiedni sektor.
Bez obaw. Nie zapomnij szala z białą gwiazdą grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by craax
royal Ty powaznie myslisz, ze te male rozdzielone sektory oddzielone sa kratami i sektor gosci jest podzielony na podsektory w liczbie 6 ?

nie wiem jak tam jest, i co tam jest więc się pytam, sektor dla gości w całości ma być oddany dopiero na Wisłę i usiądzie tam 2100 osób
ps: nie byłem na nowym stadionie w Poznaniu

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
hehe,na zdrowy rozum niemozliwe zebys pytal o takie cos, na pewno sobie jaja ze mnie robisz wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
http://www.ocb03.pl/index.php?optio...amp;layout=blog&id=63&Itemid=115

początkowo sektor dla gości to był ten wypełniony łuk, obok chyba był normalny sektor Lecha więc nie chodziło mi o narożnik i sektor przylegający, tylko ten obok zza kratą, mamy zająć też dolny który jest pusty na filmie i dwa piętra obok.
Bilety są właśnie wyznaczone na poszczególne sektory więc nie wiem jak będzie z bramkami, i czy kierują na poszczególne sektory czy każdy robi co chce, a z racji że był to zwykły sektor może być problem z przejściem na drugą stronę bo może być jakaś krata na półpiętrze.
może śmieszne, ale skończyła się era gdzie się jechało na gruzowiska i siadało w jednym kotle

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Apel SKLW na temat manifestacji

Poniżej przedstawiamy apel grup kibicowskich i Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa na temat manifestacji, która odbędzie się o godzinie 16:30 pod Ratuszem. "Apelujemy o zachowanie porządku i kultury" - czytamy w komunikacie SKLW. Poniżej pełna treść komunikatu.

----------------------------------------------------
Grupy kibicowskie Legii Warszawa zapraszają na manifestację w sobotę 23 października o 16:30 pod Ratuszem. Celem demonstracji jest protest przeciwko koncepcjom przekazania miejskich środków na rozbudowę stadionu klubu z Grodziska Wielkopolskiego rozgrywającego mecze w Warszawie przy ulicy Konwiktorskiej 6. Oczekujemy, że fundusze te będą przekazane na mosty, przedszkola, drugą linię metra oraz podobne cele o dużym znaczeniu publicznym. W proteście wezmą udział m.in. przedstawiciele Społecznego Komitetu na rzecz Budowy Wielopoziomowego Parkingu na Konwiktorskiej 6. W ścisłym centrum stolicy mamy do czynienia z poważnym deficytem miejsc parkingowych. Skoro pod tym adresem nie urzęduje już żaden z warszawskich klubów sportowych, warto lobbować za wykorzystaniem tej parceli z pożytkiem dla mieszkańców miasta.

Informacja SKLW

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami o demonstracji, w której mogą wziąć udział m.in. kibice warszawskiej Legii, apelujemy o zachowanie porządku i kultury oraz nie dostosowywanie się do poziomu zachowania sympatyków klubu rozgrywającego mecze przy ul. Konwiktorskiej. Warszawskość zobowiązuje. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zwraca się z prośbą, by zachowywać się klawo, jak przystało na jedynych kibiców kojarzonych z Warszawą.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa
Grupy kibicowskie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
McDziarz do kur... nędzy chociaż też jestem fanem naszej kochanej Legiuni to nie jesteśmy na forum kibicowskim !!! mad

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
http://sport.wp.pl/kat,37154,title,...podarza-Euro,wid,12787518,wiadomosc.html

szczerze to nie bylbym zdziwiony gdyby doszlo do korupcji przy wyborze E2012. Gdy wybrali sam bylem bardzo zaskoczony, ze akurat Polsk&Ukraina dostala mistrzostwa

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
"zloty chlopiec" podal sie do dymisji hehe

Ulatowski podał się do dymisji
Prezes Cracovii Janusz Filipiak na łamach Gazety Wyborczej poinformował, że trener Rafał Ulatowski podał się do dymisji. - Trener podał się do dymisji. Trwają rozmowy zarówno z nim, jak i kandydatami na następcę - powiedział Filipiak.

Jeśli prezes Cracovii przyjmie rezygnację szkoleniowca, nie będzie musiał wypłacić mu odprawy.

Prezes Cracovii nie ujawnił jednak, z jakimi trenerami prowadzone są rozmowy.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
http://www.weszlo.com/news/5754

- dosc dlugi tekst ale robi naprawde duze wrazenie, bardzo osobisty i CIEKAWY, moze ktos przeczyta choc zapewne wiekszosc odstraszy jego dlugosc wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
yhy, poczytane

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
niech zgadne, tekst z weszło ?

Gardzę tą stroną. Od dawna ta strona osiągnęła dno.

Leżącego łatwiej kopać, tyle w temacie.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
W Lechu też chyba nadszedł czas zmian. Możliwe, że Zieliński w środę poprowadzi Lecha po raz ostatni. Orange Sport Info podała też, że Król Artur Wichniarek został przesunięty do zespołu ME.

Strona 22 z 29 1 2 20 21 22 23 24 28 29

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,398 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1