Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 39 1 2 19 20 21 22 23 38 39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Wiecie co mi się podoba w bundeslidze ,nie dość ze jest na co popatrzeć pod względem sportowym ,szybkie mecze ,dużo goli .Ale najlepsze to kibice w całej rozpiętości wiekowej od dzieciaków i niemowląt po babce i dziadków .I jakoś wszystko odbywa się kulturalnie .... nie to co u nas

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Robben1987
Rodzaj zakładu System (4/5)
FC Nürnberg - VFL Wolfsburg (under/over 2.5) 2 1,60 hura
Mönchengladbach - Werder (under/over 2.5) 2 1,40 hura
Eintracht - FC Schalke (under/over 2.5) 2 1,65 puke
Hannover 96 - FC Köln (under/over 2.5) 2 1,80 hura
SC Freiburg - FC Kaiserslautern (under/over 2.5)2 1,80 hura

za namową Bagera zagrane za drobne, wiec za niespełna 13minut walic w Budeslidze ile wlezie grin boks

szkoda ze Schalke tylko, ale i tak 4 z 5 wlazły w systemie hura

Za drobne i na system zagrane ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
smerfy sami siebie blokuja laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
dla Wolves juz chyba dziesiaty corner

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Originally Posted by raiders_
Wiecie co mi się podoba w bundeslidze ,nie dość ze jest na co popatrzeć pod względem sportowym ,szybkie mecze ,dużo goli .Ale najlepsze to kibice w całej rozpiętości wiekowej od dzieciaków i niemowląt po babce i dziadków .I jakoś wszystko odbywa się kulturalnie .... nie to co u nas

Całe szczęście że nie ma tego w Polsce.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Robben1987
Rodzaj zakładu System (4/5)
FC Nürnberg - VFL Wolfsburg (under/over 2.5) 2 1,60 hura
Mönchengladbach - Werder (under/over 2.5) 2 1,40 hura
Eintracht - FC Schalke (under/over 2.5) 2 1,65 puke
Hannover 96 - FC Köln (under/over 2.5) 2 1,80 hura
SC Freiburg - FC Kaiserslautern (under/over 2.5)2 1,80 hura

za namową Bagera zagrane za drobne, wiec za niespełna 13minut walic w Budeslidze ile wlezie grin boks

szkoda ze Schalke tylko, ale i tak 4 z 5 wlazły w systemie hura

Za drobne i na system zagrane ?

10zł na rzad czyli razem 50zł smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Barnsley strzelic bramke i to szybko....

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Robben1987
Rodzaj zakładu System (4/5)
FC Nürnberg - VFL Wolfsburg (under/over 2.5) 2 1,60 hura
Mönchengladbach - Werder (under/over 2.5) 2 1,40 hura
Eintracht - FC Schalke (under/over 2.5) 2 1,65 puke
Hannover 96 - FC Köln (under/over 2.5) 2 1,80 hura
SC Freiburg - FC Kaiserslautern (under/over 2.5)2 1,80 hura

za namową Bagera zagrane za drobne, wiec za niespełna 13minut walic w Budeslidze ile wlezie grin boks

szkoda ze Schalke tylko, ale i tak 4 z 5 wlazły w systemie hura

Za drobne i na system zagrane ?

no własnie tej. jak system za drobne ?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by andegawen
dla Wolves juz chyba dziesiaty corner
6 jest

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by raiders_
Wiecie co mi się podoba w bundeslidze ,nie dość ze jest na co popatrzeć pod względem sportowym ,szybkie mecze ,dużo goli .Ale najlepsze to kibice w całej rozpiętości wiekowej od dzieciaków i niemowląt po babce i dziadków .I jakoś wszystko odbywa się kulturalnie .... nie to co u nas

Całe szczęście że nie ma tego w Polsce.
smirk tongue

Dołączył: Sep 2005
Posty: 531
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 531
Fulham po brameboks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by raiders_
Wiecie co mi się podoba w bundeslidze ,nie dość ze jest na co popatrzeć pod względem sportowym ,szybkie mecze ,dużo goli .Ale najlepsze to kibice w całej rozpiętości wiekowej od dzieciaków i niemowląt po babce i dziadków .I jakoś wszystko odbywa się kulturalnie .... nie to co u nas

Całe szczęście że nie ma tego w Polsce.
Chyba nieszczescie szczegolnie dla naszych klubow.....chodzi o finanse....ale jak by mieli ogladac to co robia pseudokibice to faktycznie szczescie...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,474
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,474
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwolfsburg 2 ale spalony............

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
a chelsea to chyba nawet handi nie pokryje

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
przez moment bylo mowione ze Wolves rezerwy wystawia tak jak z manchesterem w zeszlym sezonie a tu calkiem silny sklad gra

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
zaplecze szwedzkie się rozkręca...ciekawe ile overazzo dopchną...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Cech juz z 50 razy interweniowal co chwila pilka pod bramka niebieskich zaryzykowalbym twierdzenie ze Wolvs maja wiecej z gry

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Chelsea gola boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Witam wszystkich ... Chelsea po drugiego gola !!!

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
wigan 1-1

stop

Strona 21 z 39 1 2 19 20 21 22 23 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, burbon, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, bukma, 11kera11, forty), 3,246 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1