Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
piwo za 4 strony 10 kolejki.

[Linked Image]


Górnik @ 5,0 shocked

Górnik X2 @ 2,04 peffka peff by Ojro (pisze powaznie, nie wydaje mi sie aby zabrzanie przegrali w Warszawie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
moim zdaniem za duzo szczescia mial juz gornik, tak ze tym razem wygrana legii 2-0 bedzie bezproblemowa @1.7 zawyzone

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Jakiego szczęścia? Ostatnie dwie wygrane zasłużone. Ani Wisła, ani Lech nie potrafiły sobie wytworzyć jakiś 100% sytuacji.

Mecz z Wisłą był na remis, a że Górnicy wykorzystali jeden błąd w ustawieniu i dzięki dobrym zastawieniu się Zahorskiego strzelili bramkę to chwała im za to.

Z kolei z Lechem już wypunktowali ich jak rasowy bokser. Lech gra słabo w lidze, co nie wystarcza nawet na zremisowanie meczu. Dodatkowo rywale wychodzą bardzo zmotywowani i zasadą bij mistrza, grają z Lechem na 120%. Pewnie część piłkarzy woli pokazać się w Europie, niż w słabej polskiej lidze. Ale to już sprawa klubu z Poznania.

Z Legią nie zagra kontuzjowany Bonin, który wypadł na około miesiąc oraz Przybylski pauzujący za śmieszny faul na Arboledzie. I to raczej osłabieniach Górnika bym szukał szans na zwycięstwo Legii, niż zwykłym szczęściem Żaboli.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
To nie Gornik byl taki dobry tylko Lech taki slaby. Legia lapie forme i team spirit, a potencjal maja duzy, ja tam nie widze punktow dla Zabrzan, jak i nie widze ich na gorze tabeli, na koniec sezonu. Sklad zlozony z rzemieslnikow, ale sama ambicja, no i tez troche doswiadczeniem nie da rady na dluzsza mete IMO smile Ja pogram Legie i mam nadzieje, ze mnie wyjatkowo nie zawioda.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Nie ma co się zachwycać Górnikiem bo na mecze z Wisłą 1-1-3 i Lechem 1-1-4 każdy się spina, wykorzystali fatalną dyspozycje i wygrali, ciekawe czy tyle samo zapału oddadzą w kolejnych meczach z Polonią B, Koroną itd.
Legia z pewnością należy do drużyn na które Górnik się zmotywuje, tyle że jedna znacząca różnica jest taka że grają w Warszawie a nie Zabrzu, w ostatniej kolejce paru hegemonów pokazało jednak że atut własnego boiska to znacząca kwestia wracając do domu z bagażem 4 i 5 bramek, zresztą Górnik w podobnym stylu wrócił z Gdańska więc gdzie tu szukać pozytywów.Gra jak gra u siebie, prezentują oldschool'owy polski futbol grin

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink

nie wiem skąd Twój optymizm , chyba podjarały Cię za bardzo ostatnie zwycięstwo z Lechem i Wisłą , i sądzisz skoro wygraliście te 2 mecze to z Legią co najmniej remis ugracie..takie myślenie jest złudne.

zapominasz że z ostatniego wyjazdu wróciliście z bagażem 5 bramek.





Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
zgadzam sie z wszystkimi, ktorzy typuja wygrana Legii, najwazniejszym czynnikiem jest to, ze Ojro na powaznie mysli o Górniku x2 wink
bez Bonina to nie bedzie ten sam zespol a Legia pewnie zagra znow dobre spotkanie bo ewidentnie zlapali rytm i forme, nawet fizycznie wygladaja juz coraz solidniej a to tez jest sporym wyznacznikiem ogolnej formy zespolu

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by McDziarz
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink
Kolego to chyba Ty się za bardzo podjarałeś jednym zwycięstwem bo już zaczynasz pierdolenie. Patrzyłeś w tabelę? Skąd te kosmiczne kursy? Muszę Ci mówić ile spotkań wygraliście u siebie? Taką twierdzę tam macie w tej Wawie? Nam Lechia zapakowała 5 w Gdańsku ale Wam 3 w niezdobytej Warszawie..

Nie mówię, że Legia nie wygra ale teksty o schylaniu zostaw kolegom z sektora.. oni znają się na rzeczy wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
hehe widzę Craax że mnie uprzedziłeś smile 99% sukcesu leży w tym, iż Ojro gra X2 laugh pozostały 1% to: Legia dysponuje mocniejszą kadrą i w końcu zaczynają coś grać (a 7pkt straty do lidera to tak na prawdę nic w naszej wyrównanej ekstraklasie, gdzie każdy może wygrać z każdym) do tego dochodzi jeszcze chęć zmazania plamy przed własną publiką, a więc za ostatnią wtopę na Łazienkowskiej 0:3 z Lechią. Dlatego jak najbardziej zgadzam się z McDziarzem i twierdzę że kurs 1,75 (a nawet jak spadnie do 1,60) to promocja na ekipę ze stolicy.

Do tego dołożyłbym takie mecze:

Śląsk-Zagłębie 1X wiadomo, co to za mecz ---> kibice WKS jak już oczekują zwycięstwa nad kimś to właśnie nad Lubinkami, a seria remisów musi się kiedyś skończyć wink

Cracovia-Bytom 1X tu powinna zadziałać zmiana trenera (a więc tak jak wcześniej pisał Craax efekt nowej miotły) no i z kim jak nie z Polonią Bytom chciałoby się rzec smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by McDziarz
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink
Kolego to chyba Ty się za bardzo podjarałeś jednym zwycięstwem bo już zaczynasz pierdolenie. Patrzyłeś w tabelę? Skąd te kosmiczne kursy? Muszę Ci mówić ile spotkań wygraliście u siebie? Taką twierdzę tam macie w tej Wawie? Nam Lechia zapakowała 5 w Gdańsku ale Wam 3 w niezdobytej Warszawie..

Nie mówię, że Legia nie wygra ale teksty o schylaniu zostaw kolegom z sektora.. oni znają się na rzeczy wink

ekhm ekhm, nie rozpędzaj się Jimmy i ty.

Górnik moim zdaniem jest słaby kadrowo, wyróżnia się piłkarsko w tej grupie Bonin z Kwiekiem przy czym ten pierwszy nie zagra. Taktycznie Górnik chyba jest obecnie najlepiej poukładanym zespołem w lidze ( nie mam tu na myśli gry ofensywy, ale pressing czy zacieślanie środka pola ). Mimo wszystko na rozpędzającą się Legię to raczej za mało, co by nie mówić u siebie, a na wyjeździe to są inne zespoły.

Craax, akurat Legia fizycznie to wygląda bardzo dobrze od początku sezonu, na ten element nikt nie narzekał. Ba, nawet można powiedzieć, że ostatnie minuty meczów przeważnie były najlepsze w naszych wykonaniach ( wyjątek mecz z Lechią, gdzie był równy mecz, a Lechia przycisnęła w końcówce, ale też bym tego nie zwalał na przygotowanie fizyczne ). Włoski mag wykonuje, więc dobrą robotę.

Legia do gry, Craaxa do gry oraz zdecydowanie Lech Poznań DNB do gry. Nie ma mowy by grali piąty mecz z rzędu z tak słabo grającą Wisłą. Proszę nie pisać mi o jakimś 5-2, kiedy sędzia robi takie prezenty.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ja mowie tez o szybkosciowym przygotowaniu Legii, ktore nie bylo najlepsze, jak bylem w Wawie to pamietam jak Dudzic uciekal Wam i tak jakos mi zostalo w pamieci wink

z konkretnymi typami bym sie wstrzymal, az do konca PP bo kto wie czy dojda jakies kontuzje w druzynach, roznie to moze byc a jest paru zawodnikow, ktorzy stanowia o sile danych ekip

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Quote
Legia do gry, Craaxa do gry oraz zdecydowanie Lech Poznań DNB do gry. Nie ma mowy by grali piąty mecz z rzędu z tak słabo grającą Wisłą. Proszę nie pisać mi o jakimś 5-2, kiedy sędzia robi takie prezenty.

Mecze takie jak z Legią czy Lechem mają trochę inny wymiar niż z Górnikiem czy Ruchem, problem jest jeden, 4 dni później mają jak dotąd najważniejszy mecz w LE, chyba nie myślisz że się skoncentrują na meczu z Wisłą gryźć trawę i dostawiać nogę, kadra chudziutka kilku graczy jest nie do zastąpienia.
Co do Wisły z Lechią czy sędzia dawał prezenty czy nie napisz jeszcze że wygrali nie zasłużenie bo Lechia przy 4-1 dochodziła do setek które nie wykorzystała laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Przykro mi bardzo, że nie widziałeś pierwszej połowy. A karny na 3-1 zakończył ten mecz.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
jakby gwizdnal Lechii karnego przy wyniku 1-0 i padl gol na 2-0 to nie byloby zadnego 4-1 i mecz wygladalby zupelnie inaczej

tez nie sadze, zeby przegrali piaty mecz z rzedu, sam piszesz royal, ze mecze z Legia i Lechem maja inny wymiar a potem, ze nie beda skoncentrowani i nie beda gryzli trawy ? patrzac na sytuacje w jakiej sie znalezli w tabeli nie moga sobie na to pozwolic, powoli zaczna sie martwic o swoje kontrakty i 'zgodnosc' cyferek na kontach jezeli ambicja sportowa w nich nie wzbudzi jakiejs porzadnej mobilizacji

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Mecz Lecha z Wisłą....to mecz drużyn, które jedna ma problemy z ofensywą z drugą co ma problemy z defensywą.

Lechowi wyraźnie nie gryzie, widać duży kryzys. Wisłe oglądałem cały mecz z Lechią i to na pewno nie jest drużyna jeszcze, dużo nieporozumień, wielbłądów w obronie (notorycznie łamią linię).

Dla mnie to mecz garbatego z kulawym
NO BET WYCHODZI

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Tak się składa że byłem na tym meczu
Lechia przed pierwszym kwadransem wyprowadziła jakąś tam akcje i strzeliła bramkę w sumie z niczego a chyba Wisła prowadziła grę?, W dalszym ciągu 1 połowy Lechia dochodziła do akcji tyle że w skutek wysokiego podejścia Wisły w celu szybkiego wyrównania a nie że caczęli grać super.
Jak zauważyłeś były dwie połowy, w pierwszej Lechia miała szansę zrobić to co Wisła z nimi w drugiej, kto był w gorszej sytuacji i pokazał charakter zobaczyłeś na ekranie.Nie piszę że Wisła po tym meczu będzie grała super czy wygra w Poznaniu , po prostu wymyślasz jakieś rzeczy o słabej Wiśle a Lech jeszcze słabszy tylko ma 4 porażki z rzędu więc 5 nie będzie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by McDziarz
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink
Kolego to chyba Ty się za bardzo podjarałeś jednym zwycięstwem bo już zaczynasz pierdolenie. Patrzyłeś w tabelę? Skąd te kosmiczne kursy? Muszę Ci mówić ile spotkań wygraliście u siebie? Taką twierdzę tam macie w tej Wawie? Nam Lechia zapakowała 5 w Gdańsku ale Wam 3 w niezdobytej Warszawie..

Nie mówię, że Legia nie wygra ale teksty o schylaniu zostaw kolegom z sektora.. oni znają się na rzeczy wink

każdy doskonale sobie zdaje że Legia zawaliła początek , ale począwszy od meczu z Widzewem widać pewne symptomy poprawy, jakby Legia szła jak burza i nie zaliczyła falstartu to mielibyśmy dzisiaj kurs 1,5.

Legia być może zaczyna łapać wiatr w żagle , tak czy owak fatalny początek zaowocował tym że dzisiaj kursy na Legię mamy niemałe , już po obiecującym meczu w Łodzi można było się pokusić o stwierdzenie że szanse Legii w potyczce z Koroną są niedoszacowane a kurs mocno nieadekwatny , tym bardziej że Korona grała w osłabieniu.

x2 po 1,6 dało 10,5 k zysku , także można było zdyskontować to że kursy na Legię były spore i nie była ona stawiana w roli faworyta , na dzisiaj moim zdaniem 1,75 to także zawyżony kurs.

tylko tyle mam do przekazania że wg mnie kursy tak jak w przypadku meczu z Koroną wg mojej subiektywnej oceny lepsze niż rzeczywiste prawdopodobieństwo wygrania tego meczu.

W ostatnim meczu Legia-Górnik rozgrywanym na Ł3 dość dawno temu marzec 2009 kursy wynosiły ok 1,4. dzisiaj słabsza dyspozycja Legii z początku sezonu i nadspodziewanie wysoka lokata beniaminka z Zabrza zupełnie nieadekwatna do ich potencjału powodują że mamy niezły kurs.

tak czy siak trzeba się wstrzymać do niedzieli bo nie wiadomo czy Vrdoljak i Radovic będą do gry , narzekają na drobne urazy. dziś powinni być oszczędzani.

Ja rozumiem że można być kibicem Górnika i to że ktoś odważy się pomyśleć że Górnik jest w stanie przegrać mecz będzie przez Was odbierane jako bluźnierstwo , ale spójrzcie prawdzie w oczy - macie słaby skład , w słabiutkiej 1ej lidze zaliczyliście mnóstwo wpadek , w pewnej chwili nawet powrót do ekstraklasy był mocno zagrożony. Rozumiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia i wygrane z Wisłą i Lechem was mocno rozochociły , ale radziłbym zachować większą powściągliwość i obiektywizm.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
laugh

nie ma to jak zalozyc temat, i napisac peffke... gdyby ktos tu byl nowy i nie wiedzial 'o co kaman', yyy wole nie konczyc.

Górnik na pewno jest slabszy kadrowo od sporej liczby klubow. Mimo to, to wlasnie oni sa na 3 miejscu. Szczescie ? Pewnie i tak. Szczesciej jest ze mamy pilkarzy, ktorzy potrafia w koncu nie myslec o pieniadzach a grac na pelnejjj kurrr... Szczesciem tez jest umiejenosci Nawalki, ktory potrafil dotrzec do glow zawodnikow.

1,7 w polskiej lidze, w obcenym sezonie to zadna promocja. Ja nawet jakbym na 'gwiazdke' dostal darowego bona to nie zagralbym na Legie. Wygrane z Widzewem i Korona robia wrazenie, ale w niedziele 'L' bedzie pod presja, bo jak to, kolejny mecz i jakis slaby zespol, co podobno mial szzczescie i jest na 3 miejscu, moze urwac punkty maskotce stolicy ?

Dla mnie 5,0 to value i nawet jak przegraja, mysle ze warto sie zastanowic. Ja jestem pewien ze zabrzanie nie odpuszcza latwo, a poza tym nie zagraja podobnego meczu jak to bylo z LEchia.

Bonin OUT na 3-4 tygodnie, ale Sikorski wcale nie gral gorzej. Robil 'dym', wiec :>


Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by royalflush
Tak się składa że byłem na tym meczu
Lechia przed pierwszym kwadransem wyprowadziła jakąś tam akcje i strzeliła bramkę w sumie z niczego a chyba Wisła prowadziła grę?, W dalszym ciągu 1 połowy Lechia dochodziła do akcji tyle że w skutek wysokiego podejścia Wisły w celu szybkiego wyrównania a nie że caczęli grać super.
Jak zauważyłeś były dwie połowy, w pierwszej Lechia miała szansę zrobić to co Wisła z nimi w drugiej, kto był w gorszej sytuacji i pokazał charakter zobaczyłeś na ekranie.Nie piszę że Wisła po tym meczu będzie grała super czy wygra w Poznaniu , po prostu wymyślasz jakieś rzeczy o słabej Wiśle a Lech jeszcze słabszy tylko ma 4 porażki z rzędu więc 5 nie będzie

w pierwszej połowie Lechia powinna była rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść, tak się nie stało, Wiśle w drugiej połowie mecz się ułożył, z Lechem dla mnie typowy no bet, tylko do obejrzenia przed tv.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
jedyne co mnie martwi ze Legia jeszcze nie zremisowala ;-P

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma), 768 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1