Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
chyba, ze na darmowych obrotach opcja jackpota jest wyłączona...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
jeszcze by ktoś trafił cała linie podczas bonusowych kręceń i musieliby zapłacić grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
Originally Posted by hunters
ultra ma racje moim zdaniem, jak byk pisze... jackpot przy 3 symbolach...

Gdyby mial racje to dostalby jackpota wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by cassapian
chyba, ze na darmowych obrotach opcja jackpota jest wyłączona...
Ja nie miałem już darmowych obrotów tylko nazbierałem "kasę" 6$ z tych freespinów co dawali przez 3 miesiące ;p

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
rafal mi chodzi o to ze ma racje, że piszą głupoty...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by hunters
ultra ma racje moim zdaniem, jak byk pisze... jackpot przy 3 symbolach...

Gdyby mial racje to dostalby jackpota wink

Nie mama czasu teraz szukac tych przepisow o jacpotach ,ale jackpot zmienia sie w zaleznosci od stawki 0,01/0,05 itd .Przy zmianie na dole zetony/linia jest taki sam zawsze i jedynie grajac max bet mozna go zdjac .Ponizej max bet jest to zwykle trafienie .Lepszy przyklad jest w temacie wygrane w kasynie gdzie bylo trafienie 5 w linii

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
Zapomnialem,ze nawet na forum jest opis wink

Quote
Jackpot
Bieżące wartości żetonów w wygranych Jackpot są wyświetlane na ekranie gry. Aby zdobyć wygraną Jackpot, Super Jackpot lub Grand Jackpot, trzeba uzyskać odpowiednio trzy, cztery lub pięć symboli Jackpot.


Wygrane Jackpot można zdobyć tylko dzięki postawieniu na linię maksymalnej liczby żetonów. Stawiając na linię mniej niż maksymalną liczbę żetonów, można zdobyć następujące wygrane:

Jackpot (3 symbole Jackpot): x 100
Super Jackpot (4 symbole Jackpot): x 1000
Grand Jackpot (5 symboli Jackpot): x 10 000


przyklad

[Linked Image]

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
No ale to mogliby w paytable w każdej grze gracza oświecić że trzeba dać 4 żetony na linię a nie jeden na linie żeby wygrać jackpota. A takiej informacji 95% grajacych nie posiada, według mnie to jest po prostu dezinformacja bo większość zwiększa zwykle stawkę a nie bet na linie.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
Moze sie myle ale chyba w zadnych kasynach nie ma dokladnego opisu jackpotow w paytable .Przynajmniej tak kojarze bo zawsze musialem sie tego gdzies w regulaminie doszukiwac

Oczywiscie nie mowie o jackpotach typu mega moolah bo tam wiadomo trafisz na kole i wygrywasz smile

Last edited by rafal08; 26/10/2010 22:47.
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
żeby był jackpot w 100% zależny od sumy musi być w jednej linii złożony. To chyba logiczne smile W niektórych kasynach JACKPOT liczy się też z innymi symbolami, ale to już inne liczenie. Tu też na początku widziałem że ultra1978 trafił, myślał pewnie że tą 9 też mu zaliczą do JACKPOTa gdzie i tak wygrana była by niska. Ale widocznie w bossmedi tak nie ma smile

Nie widziałem jeszcze takiego kasyna żeby zapłaciło 100% za nie z kompletowanie całej linii z symbolami JACKPOT

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Jest wystarczy kliknąć w slocie np.Arabian Nights zasady gry i mam czarno na białym kiedy trafiony jest jackpot ;p.
"Wygraną Jackpot można uzyskać, tylko jeśli gra się z włączoną opcją ZAK. MAKS., a bębny po zatrzymaniu będą pokazywać 5 symboli Araba w dowolnej linii zakładu."

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by MATTAT
żeby był jackpot w 100% zależny od sumy musi być w jednej linii złożony. To chyba logiczne smile W niektórych kasynach JACKPOT liczy się też z innymi symbolami, ale to już inne liczenie. Tu też na początku widziałem że ultra1978 trafił, myślał pewnie że tą 9 też mu zaliczą do JACKPOTa gdzie i tak wygrana była by niska. Ale widocznie w bossmedi tak nie ma smile

Nie widziałem jeszcze takiego kasyna żeby zapłaciło 100% za nie z kompletowanie całej linii z symbolami JACKPOT
No ale jakbym dał zakład na linię x4 a nie x1 to wtedy trafiłbym za 3 symbole w linii według tego co piszecie najmniejszego jackpota 65$ za 4 super a za 5 grand.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
Czemu x 4 ? Max bet jest x 10

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
No na screenie jest razy 4 i według mnie nie jest to trafiony jackpot tylko 5 symboli jackpota za 10000 razy stawka czy 4.A nie grand jackpot za stawkę 0.01$.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Dzisiaj w nordicbecie się poszczęściło ...wykręciłem z 5 darmowych rund 6 euro a następnie pokręciłem troche i udało się przelać nadwyżki 15 euro smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737
Likes: 12
Originally Posted by ultra1978
No na screenie jest razy 4 i według mnie nie jest to trafiony jackpot tylko 5 symboli jackpota za 10000 razy stawka czy 4.A nie grand jackpot za stawkę 0.01$.

Co jest razy cztery bo przyznam,ze nie rozumiem .Grasz za 0,15$ czyli to jest x 1 .Trafiles 3 symbole bo przeciez ten na ostatniej linii sie nigdy nie liczy bo jest przedzielony innym .

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Przecież to śmieszne, od razu trzeba pisać, że nie ma sensu tam grać o jackpota na stawce 0.01.
Teraz to można sobie pomyśleć, żeby trafić JACKPOTa to trzeba kręcić u nich na najwyższym poziomie.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by ultra1978
No na screenie jest razy 4 i według mnie nie jest to trafiony jackpot tylko 5 symboli jackpota za 10000 razy stawka czy 4.A nie grand jackpot za stawkę 0.01$.

Co jest razy cztery bo przyznam,ze nie rozumiem .Grasz za 0,15$ czyli to jest x 1 .Trafiles 3 symbole bo przeciez ten na ostatniej linii sie nigdy nie liczy bo jest przedzielony innym .
No chodziło mi że na tym screenie przykładowym na jackpota jest bet x4 a żeby wygrać tego jackpota musi być w takim razie x10.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Nic już nie rozumiem, wczoraj miałem na tobecie spiny po 0,05 - dziś już po 0,01. Gorzej jednak, że na nordicbecie wczoraj miałem a dziś ani widu ani słychu ...

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
w intragame jak sie wygrywa kase w freerolach to odrazu jest dodawana ? i czy trzeb obracać ?

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1