|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
chyba, ze na darmowych obrotach opcja jackpota jest wyłączona...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
jeszcze by ktoś trafił cała linie podczas bonusowych kręceń i musieliby zapłacić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12 |
ultra ma racje moim zdaniem, jak byk pisze... jackpot przy 3 symbolach... Gdyby mial racje to dostalby jackpota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
chyba, ze na darmowych obrotach opcja jackpota jest wyłączona... Ja nie miałem już darmowych obrotów tylko nazbierałem "kasę" 6$ z tych freespinów co dawali przez 3 miesiące ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
rafal mi chodzi o to ze ma racje, że piszą głupoty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12 |
ultra ma racje moim zdaniem, jak byk pisze... jackpot przy 3 symbolach... Gdyby mial racje to dostalby jackpota  Nie mama czasu teraz szukac tych przepisow o jacpotach ,ale jackpot zmienia sie w zaleznosci od stawki 0,01/0,05 itd .Przy zmianie na dole zetony/linia jest taki sam zawsze i jedynie grajac max bet mozna go zdjac .Ponizej max bet jest to zwykle trafienie .Lepszy przyklad jest w temacie wygrane w kasynie gdzie bylo trafienie 5 w linii
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12 |
Zapomnialem,ze nawet na forum jest opis  Jackpot Bieżące wartości żetonów w wygranych Jackpot są wyświetlane na ekranie gry. Aby zdobyć wygraną Jackpot, Super Jackpot lub Grand Jackpot, trzeba uzyskać odpowiednio trzy, cztery lub pięć symboli Jackpot.
Wygrane Jackpot można zdobyć tylko dzięki postawieniu na linię maksymalnej liczby żetonów. Stawiając na linię mniej niż maksymalną liczbę żetonów, można zdobyć następujące wygrane:
Jackpot (3 symbole Jackpot): x 100 Super Jackpot (4 symbole Jackpot): x 1000 Grand Jackpot (5 symboli Jackpot): x 10 000 przyklad [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
No ale to mogliby w paytable w każdej grze gracza oświecić że trzeba dać 4 żetony na linię a nie jeden na linie żeby wygrać jackpota. A takiej informacji 95% grajacych nie posiada, według mnie to jest po prostu dezinformacja bo większość zwiększa zwykle stawkę a nie bet na linie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12 |
Moze sie myle ale chyba w zadnych kasynach nie ma dokladnego opisu jackpotow w paytable .Przynajmniej tak kojarze bo zawsze musialem sie tego gdzies w regulaminie doszukiwac Oczywiscie nie mowie o jackpotach typu mega moolah bo tam wiadomo trafisz na kole i wygrywasz 
Last edited by rafal08; 26/10/2010 22:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
żeby był jackpot w 100% zależny od sumy musi być w jednej linii złożony. To chyba logiczne  W niektórych kasynach JACKPOT liczy się też z innymi symbolami, ale to już inne liczenie. Tu też na początku widziałem że ultra1978 trafił, myślał pewnie że tą 9 też mu zaliczą do JACKPOTa gdzie i tak wygrana była by niska. Ale widocznie w bossmedi tak nie ma  Nie widziałem jeszcze takiego kasyna żeby zapłaciło 100% za nie z kompletowanie całej linii z symbolami JACKPOT
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Jest wystarczy kliknąć w slocie np.Arabian Nights zasady gry i mam czarno na białym kiedy trafiony jest jackpot ;p. "Wygraną Jackpot można uzyskać, tylko jeśli gra się z włączoną opcją ZAK. MAKS., a bębny po zatrzymaniu będą pokazywać 5 symboli Araba w dowolnej linii zakładu."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
żeby był jackpot w 100% zależny od sumy musi być w jednej linii złożony. To chyba logiczne  W niektórych kasynach JACKPOT liczy się też z innymi symbolami, ale to już inne liczenie. Tu też na początku widziałem że ultra1978 trafił, myślał pewnie że tą 9 też mu zaliczą do JACKPOTa gdzie i tak wygrana była by niska. Ale widocznie w bossmedi tak nie ma  Nie widziałem jeszcze takiego kasyna żeby zapłaciło 100% za nie z kompletowanie całej linii z symbolami JACKPOT No ale jakbym dał zakład na linię x4 a nie x1 to wtedy trafiłbym za 3 symbole w linii według tego co piszecie najmniejszego jackpota 65$ za 4 super a za 5 grand.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12 |
Czemu x 4 ? Max bet jest x 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
No na screenie jest razy 4 i według mnie nie jest to trafiony jackpot tylko 5 symboli jackpota za 10000 razy stawka czy 4.A nie grand jackpot za stawkę 0.01$.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Dzisiaj w nordicbecie się poszczęściło ...wykręciłem z 5 darmowych rund 6 euro a następnie pokręciłem troche i udało się przelać nadwyżki 15 euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,737 Likes: 12 |
No na screenie jest razy 4 i według mnie nie jest to trafiony jackpot tylko 5 symboli jackpota za 10000 razy stawka czy 4.A nie grand jackpot za stawkę 0.01$. Co jest razy cztery bo przyznam,ze nie rozumiem .Grasz za 0,15$ czyli to jest x 1 .Trafiles 3 symbole bo przeciez ten na ostatniej linii sie nigdy nie liczy bo jest przedzielony innym .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
Przecież to śmieszne, od razu trzeba pisać, że nie ma sensu tam grać o jackpota na stawce 0.01. Teraz to można sobie pomyśleć, żeby trafić JACKPOTa to trzeba kręcić u nich na najwyższym poziomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
No na screenie jest razy 4 i według mnie nie jest to trafiony jackpot tylko 5 symboli jackpota za 10000 razy stawka czy 4.A nie grand jackpot za stawkę 0.01$. Co jest razy cztery bo przyznam,ze nie rozumiem .Grasz za 0,15$ czyli to jest x 1 .Trafiles 3 symbole bo przeciez ten na ostatniej linii sie nigdy nie liczy bo jest przedzielony innym . No chodziło mi że na tym screenie przykładowym na jackpota jest bet x4 a żeby wygrać tego jackpota musi być w takim razie x10.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Nic już nie rozumiem, wczoraj miałem na tobecie spiny po 0,05 - dziś już po 0,01. Gorzej jednak, że na nordicbecie wczoraj miałem a dziś ani widu ani słychu ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
w intragame jak sie wygrywa kase w freerolach to odrazu jest dodawana ? i czy trzeb obracać ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|