Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 31 1 2 3 4 5 30 31
Azazel #4196881 27/10/2010 16:59
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no przeciez Vera to bierze caly turniej wink boks ale dzisiaj Verka koniecznie tam gdzie krecz = win Very !!

Lu powinien lekko opykac Potitka

Bonus: Unibet
mathje #4196882 27/10/2010 17:00
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
craax dziś Lech z Wam wygrywa? tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by wojbest1987
craax dziś Lech z Wam wygrywa? tongue
kazdy z nami wygrywa to czemu nie Lech ? wink a na powaznie mam nadzieje, ze nie

craax #4196887 27/10/2010 17:05
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
nieminen?isner?becker?

craax #4196889 27/10/2010 17:06
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by craax
no przeciez Vera to bierze caly turniej wink boks ale dzisiaj Verka koniecznie tam gdzie krecz = win Very !!

Lu powinien lekko opykac Potitka

Azarenka ma jakies problemy zdrowotne oprocz glowy oczywiscie?

wczoraj w Pucharze tylko jeden over zrobiony w ostatnim kwadransie laugh
tak sie zastanawiam jak wielka powinna byc u nas bramka zeby padalo wiecej bramek

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
pacyfista nic sie nie boj, dzis w Krakowie pewnie spory overek a mecz na tvn turbo to sobie obejrzysz wink

craax #4196893 27/10/2010 17:14
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by craax
Originally Posted by wojbest1987
craax dziś Lech z Wam wygrywa? tongue
kazdy z nami wygrywa to czemu nie Lech ? wink a na powaznie mam nadzieje, ze nie
kazda "passa" musi miec swoj koniec wink tym bardziej po tym co ostatnio prezentują lechici

sHybki #4196897 27/10/2010 17:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by sHybki20
Pany próbujcie jutro póki kursy nie spadają smile Lotos Gdynia 1.85 MKB Euroleasing 1.85 - 2....Poważne problemy kadrowe przed czwartkowym inauguracyjnym meczem Euroligi kobiet z MKB Euroleasing Sopron ma trener Lotosu Gdynia. Część koszykarek dopadła grypa jelitowa, a Sandora Irvin doznała urazu mięśnia przywodziciela...a Sopron to nie ogórki wink

w bet365 już tego nie ma..

Pier #4196901 27/10/2010 17:23
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by Pier
Originally Posted by sHybki20
Pany próbujcie jutro póki kursy nie spadają smile Lotos Gdynia 1.85 MKB Euroleasing 1.85 - 2....Poważne problemy kadrowe przed czwartkowym inauguracyjnym meczem Euroligi kobiet z MKB Euroleasing Sopron ma trener Lotosu Gdynia. Część koszykarek dopadła grypa jelitowa, a Sandora Irvin doznała urazu mięśnia przywodziciela...a Sopron to nie ogórki wink

w bet365 już tego nie ma..
w expie Sporon po @1.9

Pier #4196902 27/10/2010 17:24
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by Pier
Originally Posted by sHybki20
Pany próbujcie jutro póki kursy nie spadają smile Lotos Gdynia 1.85 MKB Euroleasing 1.85 - 2....Poważne problemy kadrowe przed czwartkowym inauguracyjnym meczem Euroligi kobiet z MKB Euroleasing Sopron ma trener Lotosu Gdynia. Część koszykarek dopadła grypa jelitowa, a Sandora Irvin doznała urazu mięśnia przywodziciela...a Sopron to nie ogórki wink

w bet365 już tego nie ma..


w bet365 wogole nie ma jutrzejszych spotkan euroligi kobiet..
bwin ma normalnie 1,85

Pier #4196903 27/10/2010 17:25
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
nieminen??becker??co myslicie??

mathje #4196909 27/10/2010 17:39
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by mathje
nieminen??becker??co myslicie??
h2h jarko z serra podobne do tego z pt jarko-blake, po tym co obaj ostatnio prezentuja to jarko powinien win mimo tego ze żaba na wlasnych smieciach

Finanz #4196913 27/10/2010 17:44
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Finanz a ogolnie co grasz z tenisa i kosza bo zapewne coś na oku masz ;> piwo

mathje #4196918 27/10/2010 17:49
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by mathje
Finanz a ogolnie co grasz z tenisa i kosza bo zapewne coś na oku masz ;> piwo
z penisa wziałem Lu po wyzszym kursie, teraz patrze ze z niektorych bukow wycofuja ten mecz confused
widocznie cos sie swięci wink
z kosza na oku cos jest, owszem, ale na razie za wczesnie na szczegóły smile
podeslij nr na priv to dam znac jakby co,
pozdrawiam piwo

mathje #4196919 27/10/2010 17:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
W Pinku ten wasz kosz stoi po 2,01

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Witam tak poza tym.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Widzieliscie gdzies handi gemowe na troickiego ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nazreja sie Gdynianki stoperanu, wyjda zmobilizowane i rozjada sredni Sopron i taka bedzie promocja tongue bylo slonce i po sloncu, jedna wielka chmura

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by michael89
Widzieliscie gdzies handi gemowe na troickiego ?


Pinnacle -4 1,909

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
vera + melzer dubelek dnia jak dla mnie

Strona 3 z 31 1 2 3 4 5 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker, Zaixi), 2,793 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1