Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 29 1 2 21 22 23 24 25 28 29
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
czytales to ? myslisz, ze stek bzdur wyssanych z palca ? sam nie wiem co myslec, ja tej strony osobiscie rowniez nie trawie i podczas jej istnienia przeczytalem tam dopiero 3 artykuly wlaczajac dzisiejszy

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by craax
czytales to ? myslisz, ze stek bzdur wyssanych z palca ? sam nie wiem co myslec, ja tej strony osobiscie rowniez nie trawie i podczas jej istnienia przeczytalem tam dopiero 3 artykuly wlaczajac dzisiejszy

http://www.weszlo.com/news/5754

ja czytalem i jesli to prawda a w 90% tak to ulatowski to kundel ....

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Legia chce Dawida Janczyka sciagnac ...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ciekawe jak sie rozwinie sytuacja Stawowego w Katowicach...

"Przewodniczący Rady Nadzorczej GKS-u Katowice stanowczo sprzeciwia się odejściu trenera Wojciecha Stawowego do Cracovii.
Krakowski klub, który planuje zwolnienie Rafała Ulatowskiego, oficjalnie zwrócił się do GKS-u o pozwolenie Stawowemu na pracę w nowym miejscu. W Katowicach nie chcą jednak nawet o tym słyszeć.

Maciej Blaut: Czy puścicie trenera Stawowego do Cracovii?

Ireneusz Król: Decyzja jest jednoznaczna i ostateczna: niech Cracovia sobie bierze Bakero, bo trener Stawowy jest nie do ruszenia! A jeśli będzie chciał odejść, to może złożyć wypowiedzenie z dniem 1 listopada, które będzie biegło do końca miesiąca, a potem zapłacić klubowi odszkodowanie. Ma tylko taki wariant, bo inaczej będzie zawieszony w PZPN-ie. I zapewniam, że do GKS-u nigdy by nie wrócił. Na pewno na żadną prośbę pana wiceprezesa Cracovii nie odpowiemy i żadnej presji nie ulegniemy. Ktoś się do czegoś zobowiązał i będzie z tego rozliczany.

Podobno z niewolnika nie ma pracownika.

- Rozumiem, że Cracovia ma swoje potrzeby, ale to nie są moje problemy. Moim problemem jest najbliższy mecz z ŁKS-em. Mam rozmowy z inwestorami i wierzycielami - to mnie interesuje. Jeśli Cracovia chciała Stawowego, to mogła się wcześniej zdecydować. Trzeba by też dotrzeć do mentalności pana Stawowego - czego on faktycznie chce. Chyba zostać w GKS-ie, ale robi wszystko, żeby nie popsuć sobie kontaktów z Cracovią.

Spekulowano już nawet, że następcą Stawowego w GKS-ie mógłby zostać obecny dyrektor ds. sportowych Piotr Stach.

- Wszyscy się już grzeją... Piotrek to fajny facet, bardzo go lubię i cenię. Niech jednak jeszcze trochę wytrzyma.

W Krakowie twierdzą, że jest pewna kwota pieniędzy, która mogłaby zmienić Pana opinię w sprawie Stawowego [nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o milion złotych - przyp. red.]

- Ja żadnej kwoty nie rzucałem. A wie pan, ile ten wiceprezes Cracovii zażyczył sobie za transfer Krzysztofa Kaliciaka?

Nie mam pojęcia.

- Milion złotych. A on nam teraz proponuje w zamian za Stawowego transfer definitywny Kaliciaka. Powiedziałem mu niecenzuralne słowo, bo ten zawodnik jest do zwrotu i na pewno nie przedłużymy z nim umowy. Cracovia stara się zrobić wszystko, żeby przejąć Stawowego, bo nie stać ich na Bakero. Trenerów w Polsce nie brakuje, a oni się uparli na Stawowego. I na mnie. Tu nie chodzi o pieniądze, ale o uczciwość. Czasem ważniejsze jest móc popatrzeć spokojnie w lustro.

Wyobraża Pan sobie dalszą spokojną pracę Stawowego w GKS-ie?

- Ma do wykonania swoje zadanie, więc niech się bierze do roboty i myśli o ŁKS-ie. A jak chce być zawieszony, to niech robi jeden ruch. Nie będzie żadnego kłopotu z mojej strony. "

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
po tym co napisali na Weszlo mozna od razu Michniewicza skreslic takze, Bakero sie wypial, co do Stawowego GKS twardo sie broni zostaja Ulatowski & Majewski a z tymi szarlatanami ciezko bedzie sie utrzymac
Jak wyglada sprawa spadkow z ligi dwie ostatnie spadaja automatycznie?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
dwie spadaja, dwie awansuja, brak barazy!

ale ja bym sie wstrzymal, nie wiadomo jeszcze czy aby ta nasza liga nie bedzie powiekszona do 18 druzyn a wtedy pewnie, brak spadkow i awans 2 druzyn.

ja tam sie nie dziwie dzialaczom GKS`u, Nawalke juz stracili, a wiadomo jak dobrze grali za jego kadencji, no i jak gra Gornik obecnie. A widocznie koncepcja Stawowego jest po mysli dzialaczom z Katowic. Z drugiej strony, z niewolnika nnie ma pracownika

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
otoz to Ojro, z niewolnika nie ma pracownika i zapal Wojtkowi na pewno opadnie po czyms takim bo caly czas bedzie myslal o tym, ze mial okazje wrocic do swojej Cracovii

@andegawen mala ilosc tych trenerow znasz

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Ojro
dwie spadaja, dwie awansuja, brak barazy!

ale ja bym sie wstrzymal, nie wiadomo jeszcze czy aby ta nasza liga nie bedzie powiekszona do 18 druzyn a wtedy pewnie, brak spadkow i awans 2 druzyn.

ja tam sie nie dziwie dzialaczom GKS`u, Nawalke juz stracili, a wiadomo jak dobrze grali za jego kadencji, no i jak gra Gornik obecnie. A widocznie koncepcja Stawowego jest po mysli dzialaczom z Katowic. Z drugiej strony, z niewolnika nnie ma pracownika

a może awans 4 drużyn i spadek 2...


Nie ma takiej szansy Ojro , musiałby PZPN zmienić regulamin w trakcie rozgrywek. zapomnij o tym że nie spadną 2 zespoły. to nie jest taki proste jak Ci się wydaje.


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
tyle, ze w naszym kraju wszystko jest mozliwe - po drugie awans 4 druzyn ? tam malo kto spelnia wymogi zeby grac w ekstraklasie

zainteresowanie objeciem Cracovii wyrazili Michniewicz,Radolsky i Lesiak

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
moze ktos rzypomni jak wygladaly okolicznosci rozstania Stawowego z Cracovia bo slysze teorie ze jak ma godnosc nie wroci tak go potraktowali ale do poniedzialku myslalem ze Ulatowski to 'mlody zdolny zloty chlopiec'

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Ze Stawowym było tak , podpisał z nim 10 letni kontrakt Filipiak a za chwilę już już nie było w Cracovii , Stawowy nie miałby jaj i honoru jakby wrócił............chociaż Orest też się zarzekał a jednak wrócił do Wrocławia......kasa czyni cuda !!!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by craax
otoz to Ojro, z niewolnika nie ma pracownika i zapal Wojtkowi na pewno opadnie po czyms takim bo caly czas bedzie myslal o tym, ze mial okazje wrocic do swojej Cracovii

To tylko będzie bardzo źle świadczyło o Stawowym. Jeśli będzie pindą i olewał obowiązki w GKS-ie to jest beznadziejnym trenerem i człowiekiem.
Dla przypomnienia Probierz chciał odejść do swojego Górnika, nie pozwolono mu. Przyjął to z godnością i teraz świeci trumfy z Jagą.

Cracovii życzę jak najgorzej i liczę, ze zamienią się po tym sezonie z ŁKS-em. smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Twin Peaks
Originally Posted by craax
otoz to Ojro, z niewolnika nie ma pracownika i zapal Wojtkowi na pewno opadnie po czyms takim bo caly czas bedzie myslal o tym, ze mial okazje wrocic do swojej Cracovii

To tylko będzie bardzo źle świadczyło o Stawowym. Jeśli będzie pindą i olewał obowiązki w GKS-ie to jest beznadziejnym trenerem i człowiekiem.
Dla przypomnienia Probierz chciał odejść do swojego Górnika, nie pozwolono mu. Przyjął to z godnością i teraz świeci trumfy z Jagą.

Cracovii życzę jak najgorzej i liczę, ze zamienią się po tym sezonie z ŁKS-em. smile

hehe kolejny placzek odnosnie ŁKS-u laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by lorus
Ze Stawowym było tak , podpisał z nim 10 letni kontrakt Filipiak a za chwilę już już nie było w Cracovii , Stawowy nie miałby jaj i honoru jakby wrócił............chociaż Orest też się zarzekał a jednak wrócił do Wrocławia......kasa czyni cuda !!!
Wojtek chce wrocic do Cracovii, wielokrotnie to powtarzal

podpisal Filipiak z Nim dziesiecioletni kontrakt, a bodajze po dwoch dniach Stawowy poraz kolejny ( chyba trzeci ) zlozyl dymisje po zlych wynikach i w koncu Janusz sie wkurzyl i ja przyjal

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Dajcie spokój już odnośnie tematu ŁKS - Cracovia.
Wszystko wróci do normy po tym sezonie. Sprawiedliwości stanie się zadość.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
"Wszystko wskazuje na to, że Jose Maria Bakero będzie nowym trenerem Lecha Poznań - podał w czwartek nieoczekiwanie dziennik "Polska The Times""

to sie nie dziwie, ze krzyknal sobie 100 tys jak juz byl po jakims slowie z Lechem

"sprawiedliwosci stanie sie zadosc" - laugh laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Pośmiejemy się razem w czerwcu smile
Nie będę rozdmuchiwał sprawy która już była wałkowana kilka razy i każdy ma już wyrobioną opinię na ten temat.

Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ja sie ciesze, ze spadamy, bardzo nam sie to przyda zeby uzdrowic sytuacje w klubie smile wcale sie smial nie bede, jestem przyzwyczajony nawet do meczy w 3 lidze
ale te placze, sprawiedliwosci itd sa zenujace po prostu bo jak powtarzam, licencji Wam nie przyznano wtedy kiedy my bylismy na spokojnym, bezpiecznym miejsce, ale wiem Cracovia jest 'be' i 'afu' a zero Waszej winy w tym

koniec tematu, pozdro smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Cracovia dostaje na kazdym froncie:

W miniony weekend w Krakowie odbył się turniej Alpine Junior Cup do lat 18. Wzięły w nim udział drużyny Realu Madryt, Rapidu Wiedeń, MSK ®ilina oraz gospodarzy - Cracovia. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami zwyciężyli młodzi piłkarze Realu.

Cracovia - Real Madryt 0:2 (0:1)
0:1 Carlos Bravo 27'
0:2 Pablo Mogollon 37'

wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
o Cracovi laugh

O meczu nie ma co pisać. Obrońców Cracovii ograłaby nawet dziewczyna Krzysztofa Nykiela i to nie zdejmując szpilek. Jako że są wysocy, powinni robić za drogowskazy - "tędy na stadion, tędy". Gdyby to był program "Mam talent", to odpadliby na pierwszym castingu i zrobili gorsze wrażenie niż facet, który w Anglii wypierdział całą melodię. Są tak żałośni, że fakt, iż w naszym kraju mogą robić za piłkarzy każe zastanowić się nad dymisją ministra sportu.

Niech spróbują w kabarecie. Wychodzi Wasiluk i mówi: - Dzień dobry, jestem zawodowym piłkarzem! I już jest śmiesznie, więcej nie trzeba, grunt do dystans do samego siebie.

Strona 23 z 29 1 2 21 22 23 24 25 28 29

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1