Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 29 1 2 22 23 24 25 26 28 29
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Obszerną listę transferową Wisły podaje dziś "Gazeta Krakowska". Znajduje się na niej wielu zagranicznych zawodników, a głównym kierunkiem poszukiwań jest liga holenderska. Nie są to oczywiście nazwiska graczy, których Wisła na pewno pozyska, jednak z przedstawicielami tych piłkarzy zamierza negocjować.

GK: Zimowa lista transferowa Wisły Kraków >>

Georginio Wijnadum (ofensywny pomocnik Feyenoordu), Anaur Hadouir (Roda Kerkrade), Kelvin Leerdam (obrońca Feyenoordu Rotterdam), Maceo Righters (napastnik Willem II Tilburg), Wesley Verhoek (napastnik ADO Den Haag), Lex Immers (ofensywny pomocnik ADO Den Haag), Daryl Janmaat (prawy obrońca Heerenveen), George Ogararu (Rumun, prawy obrońca FC Sion, dawniej Ajax Amsterdam), Lee Young Pyo (Koreańczyk, boczny obrońca, Al-Hilal Riad, dawniej PSV Eindhoven), Nicolae Dica (Rumun, obrońca, Manisaspor), Paulo Junior Paulao (Brazylijczyk, obrońca, Sporing Braga), Valentin Roberge (Francuz, obrońca lub pomocnik, Maritimo), Martin Dubravka (Słowak, bramkarz, Żilina). Z polskich boisk wiślacy przyglądają się następującym graczom: Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Darvydas Sernas (Widzew Łódź) i Charles Nwaogu (Flota Świnoujście).

/wislakrakow.com/

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Cracovii, dwa i na koncu

straszne glupoty czytasz, ale jak Ci nie szkoda czasu piwo

fakt faktem w obronie graja blazny, ale te same blazny pod wodza Lenczyka tracily bardzo malo bramek

Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
wiadomość z 1 reki....

Sadko trenerem Cracovii:)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
W sobote druzyne Cracovii poprowadzi trener Sadko (dotychczasowy trener ME, oni tez sa na ostatnim miejscu) a doswiadczeniem bedzie go wspomagac na lawce Tomek Rzasa.

cyrk

Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
polonia -1,5 zaczyna ładnie wyglądac

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by craax
W sobote druzyne Cracovii poprowadzi trener Sadko (dotychczasowy trener ME, oni tez sa na ostatnim miejscu) a doswiadczeniem bedzie go wspomagac na lawce Tomek Rzasa.

cyrk

Preziowi nerwy puściły więc normalna kolej rzeczy, że trener 2 drużyny (obecnie ME) przejmuje stery do puki kogoś nie znajdą.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Prezio pewnie czeka aż Zieliński poleci laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
normalna kolej rzeczy ? co Ty czlowieku piszesz ?
osiagamy wyniki katastrofalne nie od wczoraj czy od dzisiaj,to ze on nas obejmuje przed arcywaznym meczem w sezonie to wynik bardzo zlej organizacji klubu, ktory nie byl przygotowany ( widzac co sie dzieje od dawna ) na zadne alternatywne rozwiazanie, to zadna swiadoma i racjonalna decyzja nie jest

ale w sumie coz nam pozostaje, Sadko czy Stawowy ( bo pewnie na Niego czekamy ), Sadko moze dostac szanse a jak zatrudnymi Wojtka to bedzie pewnie troche smichu bo spasc i tak spadniemy i bardzo dobrze

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
o ile mi wiadomo to Rzasa jest odpwedzialny za doradzenie 'Panu Prezesowi Profesorowi' Ulatowskiego chyba jakimis kumplami byli ale Rzasa nie leci? Wrozy to dalszza komedie w klubie chyba ze Tomcio umie wyciagac wnioski
Ulatowski wzial odprawe bo wie ze nie ma zycia w polskiej lidze ale Filipiak jest wkurzony i nie chce drugi raz wlezc do tej samej rzeki wiec daje posade komus kto w klubie juz jest

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by craax
normalna kolej rzeczy ? co Ty czlowieku piszesz ?
osiagamy wyniki katastrofalne nie od wczoraj czy od dzisiaj,to ze on nas obejmuje przed arcywaznym meczem w sezonie to wynik bardzo zlej organizacji klubu, ktory nie byl przygotowany ( widzac co sie dzieje od dawna )
na zadne alternatywne rozwiazanie, to zadna swiadoma i racjonalna decyzja nie jest

ale w sumie coz nam pozostaje, Sadko czy Stawowy ( bo pewnie na Niego czekamy ), Sadko moze dostac szanse a jak zatrudnymi Wojtka to bedzie pewnie troche smichu bo spasc i tak spadniemy i bardzo dobrze
Taaa tyle że balonik pękł dopiero 10 dni temu po meczu z Ruchem, wcześniej były zachwyty jak to Cracovia mimo porażek świetnie gra co jest dobrym prognostykiem na przyszłość i nawet w zakłady wchodziłeś.
Wygrana z Arką i 1860 dawał nadzieje na progres, remis w Lubinie też zły nie był, przyszedł Ruch, Polonia W i pretensje jaka to organizacja nie jest w Cracovii bo trener ME objął tymczasową funkcje szkoleniowca
Arcy ważny mecz z Polonią Bytom? Pod jakim względem? Że najłatwiejsi do opykania u siebie i jak wygrają to się przełamią? laugh proszę cie, w cuda na ziemi świętej liczysz?
Tu trzeba trochę cierpliwości, doczekać do okienka, zrobić wzmocnienia zwłaszcza z tyłu i spiąć dupę na maxa w kolejnej rundzie nie patrząc czy to Polonia B, Legia czy Górnik w Zabrzu.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
bo gra byla dobra w poczatkowych spotkaniach, nie bylo punktow bo braklo szczescia troche (nieuznany prawidlowy gol ze Slaskiem na 3-3, bramka dla Legii na 2-1 w kuriozalnych okolicznosciach) ale nie odstawalismy niczym od Slaska,Legii czy Gornika - ci nas po prostu wykontrowali jak dzieci we mgle, jedynie poczatkowa wtopa w beznadziejnym stylu to byl Lech ale w ostatnich kolejkach juz zrobil sie totalny dramat i w stylu gry i w zdobywanych punktach, czego tu nie rozumiesz, cos podwazysz, ze wtedy Pasy wygladaly niezle ? wszyscy o tym mowili, wszyscy o tym pisali, ze gramy lepiej niz na to wskazuje tabela i eksperci i tutaj na forum i w gazetach

wchodzilem W ZAKLAD a nie zaklady, czemu znow nie piszesz wprost prawdy a stalo sie tak bo ufalem Ulatowskiemu, ze z czasem cos osiagnie ale okazalo sie, ze jednak czlowiekiem jest porzadnym ale trenerem bardzo miernym, trudno, przejechalem sie bo dawno sie tak nie zawiodlem w tego typu sprawach

nie wiesz pod jakims wzgledem arcywazny mecz z Polonia Bytom ? to Ci kur.. powiem !! teraz nie liczy sie styl, nie liczy sie z kim gramy bo za kazda druzyne dostaje sie tyle samo pkt w przypadku wygranej ( nie jest roznica czy gramy z Polonia Bytom, czy z Lechem czy z wislackimi ) i do konca tej rundy kolego my swojej gry diametralnie nie zmienimy ale ile sie da to tyle tych pkt trzeba uciulac zeby na wiosne miec jeszcze o co walczyc bo w przypadku porazki w sobote staje sie jasne, ze lecimy praktycznie na bank

i w tym wlasnie meczu obejmuje nas gosc, ktory nie ma zadnego doswiadczenia, przegrywa mecz za meczem w ME, jedyny plus, ze ma jakis tam kontakt z druzyna pewnie - dla mnie to kpina i nieprofesjonalne podejscie do sprawy ale jak mowie, czekaja pewnie na Stawowego co tez bedzie niezbyt madrym posunieciem - chyba, ze godzimy sie ze spadkiem i budujemy od nowa druzyne juz od wiosny

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Podchodzisz do sprawy jakby to było forum Cracovii i każdy żył sytuacją w tym klubie.Ja nie piszę jak wyglądała gra tylko pozycja trenera.
Gilotynę postawiono dopiero po meczu z Ruchem czyli 10 dni temu, co za ten czas można znaleźć?Trenerzy na wylocie zmieniają pracodawców i tak się to kręci, gdzie lepsze perspektywy i wpis w CV to tam się pójdzie.Co oferuje Cracovia? Zwykła kasa jak na ten biznes i CV ze wzmianką o spadku z ligi?
Obecnie nie ma w czym wybierać.Żaden ogarnięty trener nie podejmie się utrzymania Cracovii bez zapewnienia odpowiednich transferów, obecnie z tego co macie nie da się zrobić monolitu na dłuższą metę bo są zbyt duże dysproporcje w formacjach (co najwyżej na parę tygodni tak jak za Oresta czy Ulatowskiego.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Craax jakie jest Twoje zdanie na temat dwóch naszych byłych grajków bo jeżeli oni byli za słabi na drugoligowy Widzew to chyba utrzymania też nie dadzą > Nie śledzę waszych spotkań ale z fragmentów widziałem że obrona to u was nie do przejscia smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by craax
wtedy kiedy my bylismy na spokojnym, bezpiecznym miejsce, ale wiem Cracovia jest 'be' i 'afu' a zero Waszej winy w tym

Nie chce grzebać w trupach, ale to mnie zaciekawiło.

Miejsce 15ste w sezonie 08/09 z tego co wiem, nie było bezpieczne...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by royalflush
Gilotynę postawiono dopiero po meczu z Ruchem czyli 10 dni temu, co za ten czas można znaleźć?

Bakero wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@Zabielany nie osmieszaj sie, nie osmieszaj bo nie chce mi sie kolejny raz pisac tego samego

royalflush ale my zapewnilismy transfery i Ula sobie sam z Rzasa te transfery zrobil, ktore oprocz Saidiego nie sa zadnymi wzmocnieniami a ja nie pisze jak na forum Cracovii tylko pisze Ci fakty kiedy mijasz sie z prawda i nie masz racji

nie wiem czy Michniewicz jest ogarniety czy nie jak to stwierdziles ale chetnie by podjal prace w Cracovii, Stawowy rowniez o innych narazie nic nie wiem

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Ja bym na miejscu Cracovii wzial Jaloche z Niecieczy lub Mosora (dawny gracz LEgi jesli sie nie myle) .Mlodzi trenerzy na glodzie,ponoc moze cos z nich byc jak na PL warunki smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@blackjack im przynajmniej duzej ambicji odmowic nie mozna smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by craax
@blackjack im przynajmniej duzej ambicji odmowic nie mozna smile
wyglądaliście przed sezonem jako druzyna środka tabeli a kolejny rok to samo
dziwna ta liga w tym sezonie ale za to jaka ciekawa smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
musimy spasc i zapewne spadniemy wiec mozna powiedziec, ze w tym sezonie spada tylko jedna druzyna bo jedna w dosc szybkim tempie sie pozegna z liga i to jedyna nadzieja na uzdrowienie sytuacji w klubie

Strona 24 z 29 1 2 22 23 24 25 26 28 29

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1