|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Odkąd tu zarejestrowałem w 2004 roku to słyszę że forum upada, czyli tak pojutrze minie 6 lat  Każdy narzeka, nikomu się nie chce ruszyć. (bo po co?) No to po co narzekać  czegos nie rozumiem, to nam ma zalezec ? zaraz zaraz... chce isc do sklepu.. to ma mi zalezec do ktorego pojde, czy to sklep ma walczyc o klienta Po pierwsze to nie mój sklep  Po drugie zajebiste porównanie  Mam zabiegać o to abyś był łaskaw coś tu pisać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Japonki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
koniec jaj teraz japonki po 3sety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Polki 2-0  jazda z skosnymi po 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Kubanki 13-10 --> 13-14  te laski są strasznie tepe, z każdej piłki jaką mają w górze, piorą ile sily, żeby pomysleć, splasować, itd za grosz 13-10 na 13-15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Kuba 13-10 ----> 13-15  Chinki 8-10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Kazaszki takie słabe ? Patrzę na kursy z Tajlandią, oczywiście będę kibicować Tajkom, ale 1.2 - 3.6 dziwne. Derby strefowe lubią być wyrównane.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Odkąd tu zarejestrowałem w 2004 roku to słyszę że forum upada, czyli tak pojutrze minie 6 lat  Każdy narzeka, nikomu się nie chce ruszyć. (bo po co?) No to po co narzekać  czegos nie rozumiem, to nam ma zalezec ? zaraz zaraz... chce isc do sklepu.. to ma mi zalezec do ktorego pojde, czy to sklep ma walczyc o klienta Po pierwsze to nie mój sklep  Po drugie zajebiste porównanie  Mam zabiegać o to abyś był łaskaw coś tu pisać? nie nie nie, nie popadaj w skrajności sam napisales "Każdy narzeka, nikomu się nie chce ruszyć. (bo po co?) No to po co narzekać" wiec pytam co to znaczy Twoim zdaniem ? dlaczego ktoś ma zabiegać oto aby forum mecz pl hulało super ? hm... to chyba wlasciciela problem, nie mój nie Twój
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
teraz coś mi sie wydaje ze Japonia set, ide zapalic i pomysle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
conrada tylko polityka interesuje  sam jestem ciekaw jakie to on peffki gra na codzien =>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Odkąd tu zarejestrowałem w 2004 roku to słyszę że forum upada, czyli tak pojutrze minie 6 lat Każdy narzeka, nikomu się nie chce ruszyć. (bo po co?) No to po co narzekać  Tu akurat się nie zgodzę, włożyłem w to forum ogrom czasu i poświęcenia przez te 6 lat, które tu jestem, praktycznie nic w zamian nie otrzymując. Po prostu mi się odechciało. Z ekipą siatkarską sobie popiszę przez gg, wymienię się opiniami, czegoż mi więcej trzeba? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
gdzie na bet365 moge zobaczyc jakie sa sposoby wplat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Kubanki co one graja :(((((((((((((((((((((
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
"Każdy narzeka, nikomu się nie chce ruszyć. (bo po co?) No to po co narzekać"
To chyba źle mnie zrozumiałeś. Ludzie narzekają i tłumaczą się że nie ma sensu pisać bo po co? Więc ja zadaje pytanie skoro nie chce Ci się pisać to po co narzekać?
Dla mnie bzdura, chce to piszę, nie chce nie to nie. Ale zwyczajnie nie mam podstaw do narzekań. Gdyby każdemu się nagle zachciało przełożyć analizy z QC (dodać 2-3 zdania) i opisać w temacie wyszłoby zajebiste forum, ale lepiej sobie pokibicować na QC, walnąć dwa słowa gram to i to. Taka mentalność.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Kazaszki takie słabe ? Patrzę na kursy z Tajlandią, oczywiście będę kibicować Tajkom, ale 1.2 - 3.6 dziwne. Derby strefowe lubią być wyrównane. gdzie masz kursy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 603
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 603 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|