|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Korver powiedz ty mi co myślisz o kursach Tajlandia - Kazachstan ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Kazaszki takie słabe ? Patrzę na kursy z Tajlandią, oczywiście będę kibicować Tajkom, ale 1.2 - 3.6 dziwne. Derby strefowe lubią być wyrównane. gdzie masz kursy?  Fortuna, na razie u netowych chyba nikt nie dał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
witam na moment, PO MARZENIE ŻYCIA...  biegac, walczyc, wygrywac  DOBIĆ W TRZECH 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
 Kubanki  super przyjęcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 603
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 603 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp  mieliście chyba forum płatne, co mozna było kupić typy, to róbcie tak dalej, nikt wam nie każe niczego dawać, trzymajcie dla siebie i juz, nie ma przymusu na nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
czy moglby jakis mod zajrzec na quasi tenisowe - bo to co sie tam dzieje ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Heh, pobrałem sobie "lekko" Polskę na Majstra po kursie 23.0  Taki tam, "bodziec" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver powiedz ty mi co myślisz o kursach Tajlandia - Kazachstan ? Ciężko powiedzieć. Nie widziałem dzisiaj Kazaszek. Dla mnie kursy w miarę ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Kubanki po 23 !!!!
jazdaaa pipki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp  Ale takie są fora, czemu się dziwić? Przecież sam tu piszę przez 6 lat, i piszę tylko po to aby ktoś sobie ewentualnie skorzystał z typu. Nie oczekuje niczego w zamian od forum, ani kasy, ani pochwał - a jak mnie ktoś zeklnie mam to w dupie zwyczajnie, bo nie warto się tym przejmować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp  ot co, mam kilku takich gogusiow odnosnie hokeja, to sa blazny ale jest to irytujace i odechciewa sie pisac, bo to co ja sobie wymysle to i tak sobie wymysle i znajde i najwyzej sam siebie opierd.. jak nie wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
"Każdy narzeka, nikomu się nie chce ruszyć. (bo po co?) No to po co narzekać"
To chyba źle mnie zrozumiałeś. Ludzie narzekają i tłumaczą się że nie ma sensu pisać bo po co? Więc ja zadaje pytanie skoro nie chce Ci się pisać to po co narzekać?
Dla mnie bzdura, chce to piszę, nie chce nie to nie. Ale zwyczajnie nie mam podstaw do narzekań. Gdyby każdemu się nagle zachciało przełożyć analizy z QC (dodać 2-3 zdania) i opisać w temacie wyszłoby zajebiste forum, ale lepiej sobie pokibicować na QC, walnąć dwa słowa gram to i to. Taka mentalność. To faktycznie Cię nie zrozumiałem  Swoją drogą dziw bierze, jak się spojrzy na pierwsze z brzegu fora. Wszędzie robią jakieś konkursy, nagrody za analizy, aktywność etc. A mecz.pl bida 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Oscary mozna dostac - i to jest docenienie pracy  Piostar - ogarnij tam co poniektorych na tenisie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778 |
poszlo na Japan 3 set... 3:0 to nasze nie wygraja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Polki pozytywnie zaskakuja jak narazie. Za to Japonki straszny wstyd tak grac u siebie. Ja mam postanowione grac MŚ babek stawkami 10 razy mniejszymi niz normalnie bym dal  1 dzien calkiem odpuszczony. Choc mialem wybrac kilka handi+2,5 (Czeszek - mialy swoje szanse, ale nie daly rady, Czorwatek - izzi, Turczynek - izzi, byc moze tez leciutko Dominikanek - tez weszlo, i leciutko Portoryko - nie weszlo). Ale juz mam pomysl jak moge pograc nieobliczalne panie - delikatna progresja na handi+2,5 po kursach ~1,9-2,0  Panowie, czemu w Holandii nie gra Debby Staam? Nie pojechała w ogóle na mistrzostwa? Nie pojechala.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|