Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 27 1 2 20 21 22 23 24 26 27
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Korver powiedz ty mi co myślisz o kursach Tajlandia - Kazachstan ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by młody gniewny
Kazaszki takie słabe ? Patrzę na kursy z Tajlandią, oczywiście będę kibicować Tajkom, ale 1.2 - 3.6 dziwne. Derby strefowe lubią być wyrównane.

gdzie masz kursy? wink

Fortuna, na razie u netowych chyba nikt nie dał.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
witam na moment, PO MARZENIE ŻYCIA... boks

biegac, walczyc, wygrywac boks

DOBIĆ W TRZECH boks

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
laugh Kubanki aplauz super przyjęcie

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Kur** jeban* Kubanki

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 603
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 603
jaki wynik chorwacji

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Wojtas_
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp grin
mieliście chyba forum płatne, co mozna było kupić typy, to róbcie tak dalej, nikt wam nie każe niczego dawać, trzymajcie dla siebie i juz, nie ma przymusu na nic smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
czy moglby jakis mod zajrzec na quasi tenisowe - bo to co sie tam dzieje ...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Heh, pobrałem sobie "lekko" Polskę na Majstra po kursie 23.0 boks
Taki tam, "bodziec" laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by młody gniewny
Korver powiedz ty mi co myślisz o kursach Tajlandia - Kazachstan ?

Ciężko powiedzieć. Nie widziałem dzisiaj Kazaszek. Dla mnie kursy w miarę ok.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
KUBa 23-23 !!!!!!!!!!!

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Kubanki po 23 !!!!

jazdaaa pipki

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by raul73
jaki wynik chorwacji
1-0 i 24-23

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Wojtas_
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp grin


Ale takie są fora, czemu się dziwić? Przecież sam tu piszę przez 6 lat, i piszę tylko po to aby ktoś sobie ewentualnie skorzystał z typu. Nie oczekuje niczego w zamian od forum, ani kasy, ani pochwał - a jak mnie ktoś zeklnie mam to w dupie zwyczajnie, bo nie warto się tym przejmować.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Wojtas_
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp grin
ot co, mam kilku takich gogusiow odnosnie hokeja, to sa blazny ale jest to irytujace i odechciewa sie pisac, bo to co ja sobie wymysle to i tak sobie wymysle i znajde i najwyzej sam siebie opierd.. jak nie wejdzie wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Piostar
"Każdy narzeka, nikomu się nie chce ruszyć. (bo po co?) No to po co narzekać"

To chyba źle mnie zrozumiałeś. Ludzie narzekają i tłumaczą się że nie ma sensu pisać bo po co? Więc ja zadaje pytanie skoro nie chce Ci się pisać to po co narzekać?

Dla mnie bzdura, chce to piszę, nie chce nie to nie. Ale zwyczajnie nie mam podstaw do narzekań. Gdyby każdemu się nagle zachciało przełożyć analizy z QC (dodać 2-3 zdania) i opisać w temacie wyszłoby zajebiste forum, ale lepiej sobie pokibicować na QC, walnąć dwa słowa gram to i to. Taka mentalność.

To faktycznie Cię nie zrozumiałem piwo

Swoją drogą dziw bierze, jak się spojrzy na pierwsze z brzegu fora. Wszędzie robią jakieś konkursy, nagrody za analizy, aktywność etc. A mecz.pl bida wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Oscary mozna dostac - i to jest docenienie pracy smile

Piostar - ogarnij tam co poniektorych na tenisie grin

Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
poszlo na Japan 3 set... 3:0 to nasze nie wygraja smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Polki pozytywnie zaskakuja jak narazie.
Za to Japonki straszny wstyd tak grac u siebie.
Ja mam postanowione grac MŚ babek stawkami 10 razy mniejszymi niz normalnie bym dal smile
1 dzien calkiem odpuszczony.
Choc mialem wybrac kilka handi+2,5 (Czeszek - mialy swoje szanse, ale nie daly rady, Czorwatek - izzi, Turczynek - izzi, byc moze tez leciutko Dominikanek - tez weszlo, i leciutko Portoryko - nie weszlo).
Ale juz mam pomysl jak moge pograc nieobliczalne panie - delikatna progresja na handi+2,5 po kursach ~1,9-2,0 wink

Originally Posted by Bush
Panowie, czemu w Holandii nie gra Debby Staam? Nie pojechała w ogóle na mistrzostwa?


Nie pojechala.

Strona 22 z 27 1 2 20 21 22 23 24 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,553 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1